IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3261  
Стар 17th January 2010, 09:02
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Мак Ган . За другите фирми не знам да имат .
Все си мисля , че Ментор трябва да са много добри импл. щом др Кръстинова работи с тях .
  #3262  
Стар 17th January 2010, 12:01
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Мак Ган . За другите фирми не знам да имат .
Все си мисля , че Ментор трябва да са много добри импл. щом др Кръстинова работи с тях .
А ПИП дали имат такова нещо??
__________________
390/405 надмускулно
  #3263  
Стар 18th January 2010, 00:24
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Всички сме с грапави импланти - които намаляват значително случаите на КК, но не ги изключват,разбира се ...както за жалост е в случая при Боби ...колкото до гаранциите които имаш - знаеш че те са две - доживотната при увреда на импланта която важи за подмяна със същия размер и тази 5 годишната която е по желание и можеш да искаш друг размер...като отидеш при Динев го попитай по подробно как стоят нещата и има ли вариант иплантите да се подменят със същите ( ако з амомента не искаш по-големи) на основата на доживотната гаранция така че да изолезече не си ползвла тази 5 годишната и тя да важи и за новите импланти което вече ще е твой плюс за смяна в бъдеще по твой каприз, а не по нужда...ако още сега искаш по-големи, то задължително "изгърмяваш" 5 годишната и новите ти остават смао с доживотната, която е само при увреда на имплантите.....това бих попитала аз....а кое е възможно той ще ти каже по- точно.....

макар че сега като зачетох по-точно текста
Цитирай:
в рамките на 5 години от поставянето на гръдните имплантати – PIP ще замени еднократно напълно безплатно всеки гръден имплантат с компактен висококохезивен силиконов гел при случаи на капсуларна контрактура или грешки и неудовлетвореност при избора на размер, или/и анатомичното местополагане на имплантата, или/и профила.
си мисля,че автоматинчо ще трябва за да ги подмениш да "изгърмиш" шанса си по-късно да ги смениш по желание ...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #3264  
Стар 18th January 2010, 12:39
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Всички сме с грапави импланти - които намаляват значително случаите на КК, но не ги изключват,разбира се ...както за жалост е в случая при Боби ...колкото до гаранциите които имаш - знаеш че те са две - доживотната при увреда на импланта която важи за подмяна със същия размер и тази 5 годишната която е по желание и можеш да искаш друг размер...като отидеш при Динев го попитай по подробно как стоят нещата и има ли вариант иплантите да се подменят със същите ( ако з амомента не искаш по-големи) на основата на доживотната гаранция така че да изолезече не си ползвла тази 5 годишната и тя да важи и за новите импланти което вече ще е твой плюс за смяна в бъдеще по твой каприз, а не по нужда...ако още сега искаш по-големи, то задължително "изгърмяваш" 5 годишната и новите ти остават смао с доживотната, която е само при увреда на имплантите.....това бих попитала аз....а кое е възможно той ще ти каже по- точно.....

макар че сега като зачетох по-точно текста
Цитирай:
в рамките на 5 години от поставянето на гръдните имплантати – PIP ще замени еднократно напълно безплатно всеки гръден имплантат с компактен висококохезивен силиконов гел при случаи на капсуларна контрактура или грешки и неудовлетвореност при избора на размер, или/и анатомичното местополагане на имплантата, или/и профила.
си мисля,че автоматинчо ще трябва за да ги подмениш да "изгърмиш" шанса си по-късно да ги смениш по желание ...
Съгласна съм с теб ,сега ако ми дадът нови импланти това ще ми е...Но ПИП сега защо нямат някви импланти които специално да предпозват от КК..тц тц тц ...
__________________
390/405 надмускулно
  #3265  
Стар 18th January 2010, 16:37
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Как мога да разбера имплантите с които съм сега ,да разбера с каква обвивка са?
__________________
390/405 надмускулно
  #3266  
Стар 18th January 2010, 16:51
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Как мога да разбера имплантите с които съм сега ,да разбера с каква обвивка са?
Нямаш ли паспорт за тях?
  #3267  
Стар 18th January 2010, 17:20
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

сега ще ви покажа какво пише:
Името ми ,доктора ,дата,
И сега неизвестното за мен
REF : IMGHC-MX-UH-405 (последното 405 е кубика ,ама другите съкращения идея си нямам какво значат,моля помогнете ми )

LOT: 41706 SN: 199
pip -la seyne sur mer -france
__________________
390/405 надмускулно
  #3268  
Стар 19th January 2010, 10:17
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Според номера който си дала ,твоите са:
VELVET
MICRO-TEXTURE

IMGHC-MX-UH

PROFIL HAUT
Vol. Dia. Projec.
(cc) (mm) (mm)
245 101 50
265 104 51
295 107 53
315 109 54
335 112 54
365 116 56
385 118 57
405 120 58
435 122 60
465 124 61
495 128 62

http://www.pipeurope.com/images/Prod...t_front_GB.jpg

по самата картинка се вижда,че те са грапави или по точно с микротекстурирана повърхност.
  #3269  
Стар 19th January 2010, 14:10
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
аз четох пише че има подмяна и на неудовлетвореност на размера
Да, само при PIP можеш да ги подмениш с друг размер, тъй като тяхната гаранционна петгодишна програма все още е в сила.
Да задам и аз въпросче..така и така обсъждате ПИП.
Дали и профила се сменя,т.е възползваш се от размера сменяш с по голям,но с друг профил..дали става
  #3270  
Стар 19th January 2010, 14:21
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvet81
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
аз четох пише че има подмяна и на неудовлетвореност на размера
Да, само при PIP можеш да ги подмениш с друг размер, тъй като тяхната гаранционна петгодишна програма все още е в сила.
Да задам и аз въпросче..така и така обсъждате ПИП.
Дали и профила се сменя,т.е възползваш се от размера сменяш с по голям,но с друг профил..дали става


ето погледни и тук:
http://www.jdmedicals.com/display.ph...6&show_sub=163

и все пак всичко разбира се е до добрата воля на лекаря.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:26.