IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 13th June 2008, 23:10
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

не не може,доставката я пише на всяка стока която купуваш,едното е продажната цена другото е доставката,смята се общо
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th June 2008, 22:15
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

И аз имам един въпрос,може би е малко глупав,но не мога да разбера тези неща,които се предлагат втора употреба ли са? И къде може да се наддава.... нещо и на мен не ми е ясен ....
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th June 2008, 23:05
desss desss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Varna
Мнения: 434
По подразбиране

ами то си пише - състояние, нови или втора, освен това тиможеш да зададеш критерий за търсене примерно нови, ако втората не те интерсуват. аз така правя, търся си само нови неща. а за наддаването, то ти показва хронология колко потребители, кога и колко са предложили за съответния продукт, след което ти можеш да пуснеш оферта. и това е, после да чакаш изтичането на срока и тогава да действай, може да успееш да си купиш това, което искаш на готина цена. но това зависи от много неща. успех
__________________
i want a boy that can ride with me, never get tired of me...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 9th July 2008, 22:26
лъвица лъвица не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 76
По подразбиране

Ето и аз да се вкилюча - не ми е ясно дали само за един чифт обувки ще имам мито от щатския ebay (продавача ли да питам) и ако може някой да ми разясни повече за PayPal плащенто, ще съм много благодарна. Аз имам крединтна карта Visa и виждам, че там я има включена, но какво точно е PayPal и как да процедирам за по-голяма сигурност?

Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 10th July 2008, 01:41
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

Първо се регестрираш,и после трябва да регестрираш картата си,в пеи пал,с парола гледаи паролата да е по дълга измисли нещо по нетрадиционно,логваш се няма кои знае къква философия,то има полета попълваш ги по ред,това е и после пазариш УСПЕХ МИЛА
Отговори с цитат
  #26  
Стар 10th July 2008, 01:44
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

А за щатския ебаи незнам аз пазаря от англииския,постоянно и съм много доволна от това което пристига ве4е в пощата съм ги побъркала да званя да питам имам ли колет хааааааааааааа да ти кажа голяма краста наистина само пари да има 4овек успех
Отговори с цитат
  #27  
Стар 10th July 2008, 08:07
лъвица лъвица не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 76
По подразбиране

Аз успях да се регистрирам в paypal, но от там ми казват, че трябва да изачакм по пощата от моята банка да получа четирицифрен код, с който да потвърдя акаунта си. Дано се появи по-скоро, защото вече учавствам в търг за едни обувки. Знаеш ли, дали е възможно да си платиш нещо направо с кредитна карта?

Разгледах малко английския ebay, но там не ми харесва търсачката. Поне от това, което аз видях, дрехи мога да си търся само по една марка (нямам опция да избера примерно десет марки) или цвят и т.н. Освен това, няма обувките, които харесвам, а и изборът е много по-малък. Поправи ме, ако бъркам. Ще се радвам и аз да успея да си пазарувам оттам. Наистина е голяма краста.

Весел ден!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 10th July 2008, 08:16
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Директно с кредитна карта не можеш, нали затова работят с PayPal.
Този код ще го получиш от банката със следващото ти извлечение по кредитната ти карта, което ще е към края на месеца,
но ако покупката ти е до 200 $ не е проблем, че не си verified.
Все пак ако спечелиш търга за тези обувки и има проблем пиши на продавача и ще се разберете нещо.
Успех.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 10th July 2008, 08:49
лъвица лъвица не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 76
По подразбиране

Мерси , Нелина!
Да, обувките ми са под 200 долара, но така или иначе не виждам КАК да използвам акаунта си в пейпал при положение, че не съм "верифайд".

Мисля, че ти беше казала някъде в темата, че няма мито за стоки от рода на обувки, чанти и т.н. ако са по една борйка, да? Иначе съм задала въпрос на продавача, но нямам отговор още
Отговори с цитат
  #30  
Стар 10th July 2008, 08:56
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Аз лично досега не съм плащала мита, незнам по какъв критерий се начисляват, някои беше споменал до 50$, но съм купувала и над тази сума.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ebayотново
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:20.