IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 25th March 2010, 14:11
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Редовното пиене на хапчетата много помага
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #252  
Стар 25th March 2010, 14:22
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Редовното пиене на хапчетата много помага
Жълтите или зелените обаче? Щот не помня кои бяха за орална употреба и пия наред
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #253  
Стар 25th March 2010, 14:24
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Зелените
Отговори с цитат
  #254  
Стар 25th March 2010, 14:29
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Ихууу, аз ся пих и сините ...........
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #255  
Стар 25th March 2010, 14:30
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Метни се и зад Икаруса и си готова
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #256  
Стар 25th March 2010, 22:56
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Днес по Гръцки гледахме това клипче - http://www.youtube.com/watch?v=flkFW5E0XcM

Вижте го! Невероятно е!!!
__________________
жия
Отговори с цитат
  #257  
Стар 26th March 2010, 01:16
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Невероятно си е.

Искам да напомня нещо на 1 потребител (със сигурност това ще стигне до него) , просто нямам друга връзка. Няколко души ми изпращат цитати от форуми, фейсбуци. Първо да уточня, че аз винаги съм бил активен във форума,. Познатите ми знаят, че последните няколко дни отсъствах и сега просто отново съм тук, така че "случайната" ми поява, не е каквато и да е поява, тъй като не съм отсъствал за повече от 5-6 дни. Нека не се вкарваме във филми, наистина стига с тази предубеденост и това не е за мен, то си е за вас. Знаем, че има много хора, които просто четат форума, така че това, че не пишат, не значи, че не са активни. Споменават се и други никнеймове - ние всички сме активни, активността не се определя от писането, както в момента това ще бъде прочетено от 100 човека, които няма да пишат.

Но по-същественото - не съм те споменавал, няма да го направя и сега, за да не се роди нова предубеденост. Попитах те преди година и нещо - какво мога да направя за теб и какво би те удовлетворило. Имаше възможност да кажеш каквото искаш. Защото, както и сега, се отнасям със сериозност към неща, които доста добре съзнавам, че не са били редни. Искам да разбереш, че не ми пука какво мисли някой друг или някое измислено "общество" , а какво мислиш ти, казах ти го и тогава. Защото всичко негативно, което таиш, единствено ти вреди. Явно не го приемаш, но в мен няма агресия, няма отрицателно отношение. Прочетох закани и обиди, желание за среща. Аз отказвал ли съм на такова желание, при положение, че попитах - какво искаш да направя. И не говорим за изкупуване на вина, което е невъзможно в тоя свят, тя си остава. Говорим единствено за отрицателните емоции, които явно продължават безсмислено да те занимават. Така че още един път ще задам същия въпрос, той така или иначе няма давност и ако желанието ти е да ме срещнеш - сподели го с мен, щом това ще ти донесе спокойствие.
И можеш да забравиш думичката "лицемерие" , докато четеш този пост. Както и всички, които не съзнават как в устрема си се превръщат в по-лоши от тези, които обвиняват в каквото и да било.
Ако човек може да бъде искрен, може да приеме, че и други са такива. Но ако той самият не може - няма искрени хора в неговата реалност.

Това вече е към всички - заемате си деня и времето с негативни емоции, които в останалото свободно време пък отново ви занимават като негативни мисли. И на края всеки е крив. Ползвайте си енергията за нещо по-приятно, забавлявайте се. Когато си напълиш главата с глупости, целият забокалящ те свят става черен и лош. Мислиш ли си неприятни неща, такива се случват, това очакваш и в 1 момент дори към това се стремиш. Няма щастливи песимисти ; ) Всеки умишлено си навлича един ненужен стрес, който си остава ненужен дори при важните решения в живота, какво остава, ако го викаме всеки ден. Целта ни става да сваляме другите на нашето ниво, че да сме равни, вместо ние да се издигнем на тяхното.
Някои хора може да изпитват удоволствие именно от падението на други, дори със сигурност ги има и предполагам те не са виновни за това, не са избрали да бъдат такива.

Не очаквам който и да е да приеме това и да го свърже със себе си, но за мен 1-2-ма са достатъчни и знам, че тях ги има ; )
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #258  
Стар 26th March 2010, 08:57
Аватара на Dundi4ka
Dundi4ka Dundi4ka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 1 088
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valeto
Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Редовното пиене на хапчетата много помага
Жълтите или зелените обаче? Щот не помня кои бяха за орална употреба и пия наред
Да не стане кат една позната, дет ползУва противозачатъчни оРално, пък то не трябвало баш така и взе, че забременя
Отговори с цитат
  #259  
Стар 26th March 2010, 09:19
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Невалиден Акаунт

Вашият акаунт временно не може да бъде използван поради работа по поддръжката на сайта. Би трябвало да бъде на Ваше разположение след няколко часа. Извиняваме се за неудобството!

такова нещо излизало ли ви е във ФБ ?
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #260  
Стар 26th March 2010, 09:29
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Специално влезнах да видя,на мен ми дава същото съобщение
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:24.