IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1761  
Стар 21st February 2011, 15:11
Аватара на raptor
raptor raptor не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Пловдив
Мнения: 2 662
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Solver
... Е тоя момент е интересния, как се получи така, че от снимката на 1 циганин си готов да избиеш всички от племето му, а останалите неща (реалните причини да живееш мизерно) не те интересуват.
Кой е твърдял тук това?
Кражбата си е кражба.
Разликата е че в Германия ще се справят със законови мерки.
А тука ако няма -

,

ЩЕ останат само интервютата и лежерните репортажи.

вместо да видим обърнати тирове по магистрали ,блокирани възли и масови буйства по улиците.С удоволствие ще си изкарам возилото на улицата и ще го запаля, а дано само да не съм сам -щото няма да постигна нужния ефект.
__________________
[url=http://www.youtube.com/watch?v=qUMwYx4WEKs] [color=blue]Komm schlie
Отговори с цитат
  #1762  
Стар 21st February 2011, 18:21
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raptor
а дано само да не съм сам -щото няма да постигна нужния ефект.


Няма, Слънчо!
...който търси- намира
Отговори с цитат
  #1763  
Стар 21st February 2011, 18:38
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raptor
Цитирай:
Първоначално написано от Solver
... Е тоя момент е интересния, как се получи така, че от снимката на 1 циганин си готов да избиеш всички от племето му, а останалите неща (реалните причини да живееш мизерно) не те интересуват.
Кой е твърдял тук това?
Кражбата си е кражба.
Разликата е че в Германия ще се справят със законови мерки.
А тука ако няма -

,

ЩЕ останат само интервютата и лежерните репортажи.

вместо да видим обърнати тирове по магистрали ,блокирани възли и масови буйства по улиците.С удоволствие ще си изкарам возилото на улицата и ще го запаля, а дано само да не съм сам -щото няма да постигна нужния ефект.
тук отдавна никой няма желание за промяна, камо ли чрез протести, последните слаби опити на учители, полицаи... режисирани то псевдо-организации като синдикатите бяха колкото да заблудят че има някакви остатъци от желание за борба....
гражданско общество го няма хич.
Сега се замислям всичко, което гледаме по ТВ, което се случва в другите страни дали не е също някаква драма под нечия режисура.....
щото размириците на етническа основа не водят до каквито и да е промени - интеграция и това е. до там!
Отговори с цитат
  #1764  
Стар 21st February 2011, 19:09
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундарина
Цитирай:
Първоначално написано от raptor
а дано само да не съм сам -щото няма да постигна нужния ефект.


Няма, Слънчо!
...който търси- намира

Определено
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1765  
Стар 21st February 2011, 19:17
Аватара на raptor
raptor raptor не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Пловдив
Мнения: 2 662
По подразбиране

Dundeee :*
__________________
[url=http://www.youtube.com/watch?v=qUMwYx4WEKs] [color=blue]Komm schlie
Отговори с цитат
  #1766  
Стар 21st February 2011, 20:04
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Нея аз не мога да я нарека циганка, това означава да я поставя под един знаменател с тези полу-хора.
Да де, това написах и Аз, защо поставяш хората под знаменатели, да цитирам ли пак поста ти:P

Цитирай:
Първоначално написано от Solver
... но нямам избор, както виждаш приемаме дори хора без принос в обществото
Виждам, виждам
Къде да кандидатствам за да ме приемете, ти сигурно си някакъв претседател там?!
И не се занимавай с Мили (депресираш я), а също и с последните 21 години, че тук пък ме ужасяваш.
До къде могат да стигнат изводите ти ... до Средновековието, за двайсетина години стигнахме до там, а преди това думата "прогрес" беше първа в списъка на всеки българин, имаше ред и дисциплина в Обществото (с главното на думата).
Честно, не ми пиши името с големи гадни букви и къде са ми ядките?
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #1767  
Стар 21st February 2011, 20:29
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Аз нали казах каква представа имат за българите тези нации, които не са много запознати с това какви са българите. Те са виждали цигани, които казват че са българи. Затова когато във ферибота се запознахме с едно шведско семейство, и аз казах че родом съм от България, и те се учудиха, казаха че не приличам на българка. И аз ги питах защо така мислят, и те казаха нещо от сорта "
Отговори с цитат
  #1768  
Стар 21st February 2011, 21:43
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
претседател
Председател MILI (странно име са ти дали вашите, че и с големи гадни букви на всичко отгоре)

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
представата
Забелязах го в няколко поста, очевидно за теб е много важно какво си мислят хората за някаква дума, т.е. съвкупност от букви, била тя "българин". Не знам дали това е патриотично желание или нещо друго, но ще те посъветвам да не му отдаваш голямо значение - какво ти пука кво си мислели другите (примерно гледай Fight Club), че и се обиждаш дори - а човек не би трябвало да се обижда от небивалици (ако са такива). Ти пък също закарваш нещата в крайност - искаш да убедиш света, че българите са бели, чисти, спретнати (не къщурки) и любезни люде (хора) и е голямо удоволствие да общуваш с тях - еми не е така. Явно не разбра това, което опитваме да ти кажем, а именно - всяка нация трябва да си приеме хората - и добри, и лоши. И да не се срамува от едните, ако се гордее с другите. По телевизията виждаш негри, които вдигат американското знаме и олимпийския медал и се гордеят, че са американци - само че американците не казват, че негрите в гетата са африканци или някаква отделна нация - всички са под знаменателя американец (попринцип не бива да ги слагаме под знаменател, което научихме също като урок днес).
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #1769  
Стар 22nd February 2011, 17:44
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

един познат си изписваше никнейма с главни букви и цифри после, примерно НИКНЕЙМ3000 и обесняваше, че са главни букви щото е специален, и 3000 щото е еб@ си пича Е, мили явно не е пич
а аз продължавам да не разбирам силата, която те зарежда да пишеш дълги постове в говорилня и вярата ти, че тва си заслужава
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #1770  
Стар 22nd February 2011, 18:23
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Заслужава си наистина, поста му ме накара да се замисля... Не ми е особено добре, когато представата на чужденците за българите ДОНЯКЪДЕ се разминава с действителността, но няма какво да се направи. Това са видели, това си мислят. Истината какви са българите е някъде по средата между двата полюса. Всяка нация си има издънки, има и велики личности с които да се гордеят.
В Швеция например има много с ирански корени - второ и трето поколение, които са си родени там и са си шведи, но не са бели и руси както е общоприетата представа за шведите. Но и те се водят шведи.
Не сме идеалната нация с идеалните хора, но такава идеална нация с идеални хора няма!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:05.