IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 13th January 2010, 16:57
pavlostefano pavlostefano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Ох ми незнам,може и аз нещо да не успях да се изкажа Значи ареолите ми бяха как да ти обясня ..........гледаха ми направо пода и лекарят ми обясни че от това им полужение като ги премести,зарната ми ще гледат напред и няма да са в долниат краи на гардите,ами ще са центрирани,дано не сам те обаркала.Имплантите които ми постави са анатомични на Аллерган 375 куб.среден профил.
__________________
PV
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th January 2010, 16:58
pavlostefano pavlostefano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Операциата ми беше на 26.11.2009
__________________
PV
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th January 2010, 17:03
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pavlostefano
Ох ми незнам,може и аз нещо да не успях да се изкажа Значи ареолите ми бяха как да ти обясня ..........гледаха ми направо пода и лекарят ми обясни че от това им полужение като ги премести,зарната ми ще гледат напред и няма да са в долниат краи на гардите,ами ще са центрирани,дано не сам те обаркала.Имплантите които ми постави са анатомични на Аллерган 375 куб.среден профил.
Няма значение,аз добре те разбрах,защото имам същите операции и същата степен птоза-преди Чакам снимки
А ареолите са ти гледали пода,не заради друго а заради голямото увисване,което като се коригира всичко с тях си става ок Самите ареоли не се местят.
А намаляване на ареолата имаш ли?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th January 2010, 17:08
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Аз имам същия проблем - зърната ми гледат надолу ( и са огромни).
Така че и при мен ще бъде повдигане, намаляване на ареолите и еветуално имплантат. В момента имам много собствена тъкан, но след като отслабна може би ще остане само една кожа - като два чорапа. В такъв случай ще ми трябва и имплантат. Аз преди раждането (първото) бях 75C и иcкам пак да съм си толкова. Не искам чашки D или Е, къде ще си търся сутиени? Имам една приятелка която си направи гърдите в България- вместо повдигане , доктора и вкарал едни огромни имплантати - и сега дори като я погледнеш в гръб и се виждат циците, които са огромни 70F и висят. Ужасссссссссссс
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th January 2010, 17:10
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Пълна лудост е да сложиш импл. на гърди с птоза......
Ако са надмускулни...........огромни провиснали вимета.......а под ,не вярвам,че ще има някой чак толкоз не просветен та да не и направи обиране.......
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th January 2010, 17:26
pavlostefano pavlostefano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Сигорно си права, явно аз не сам разбрала добре.Ареолите ми са намалявани,аз по-принцип си имах малки зарна,обаче като забременях и гардите ми се уголемиха,после и карменето ареолите ми станаха направо и така си останаха не се прибраха.Снимки незнам как се пращат лап топа ми е на немски и едвам успях да си направя кирилицата ужассссс ама ще се помача
__________________
PV
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th January 2010, 17:32
pavlostefano pavlostefano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Piny аз нямам проблем сас сутиена,в момента нося сутиен 75Е с банели без подпланки лекарят ми го наложи и трябва да го нося 2 месеца
__________________
PV
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th January 2010, 17:38
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране


"Пълна лудост е да сложиш импл. на гърди с птоза...... Shocked
Ако са надмускулни...........огромни провиснали вимета.......а под ,не вярвам,че ще има някой чак толкоз не просветен та да не и направи обиране....... "


Ами и аз така смятам, но все пак нея я е оперирал Георгиев ( но не знам дали Емил или Николай). Но за лекарите е по -лесно да и метнат един силикон, вместо да си играят да и оформят гърди. От такива некадърници ми се драйфа. Освен това този лекар и беше казал, че е нормално в началото зърната да гледат надолу при подмускулно поставяне, но после имплантата щял да слезе надолу и да избута зърната нагоре. Еми тя си чака момичето още...
Аз и казах тогава да не се оперира в България, тя също живее в Австрия но все пак между ? 8500 и ? 3200 има разлика
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th January 2010, 17:40
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

макар че на мен и ? 3200 ми се виждат много за такава работа
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th January 2010, 22:11
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Томи, я дай малко инфо за тази клиника, къде точно се намира и имаш ли представа колко ще струва там??

Как се казва ще те излъжа,но ако много те интересува ще мога да ти кажа февруари,тъй като тогава ще пътувам на там...Знам само че от Матесбург посока Унгарската граница се намира в дясно...и няма как да я объркаш .Опитай да я намериш в интернет.

Piniy,какви са цените в момента там..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повдиганенабюстасъсилибезпоставяненаимплант
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:10.