IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th February 2010, 19:35
bobsy bobsy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 22
По подразбиране Кръгли или капковидни импланти?

Здравейте! Искам да попитам какво ви е мнението относно избора на импланти- кръгли или капковидни? На мен от клиниката, където ще си правя операцията ми препоръчаха капковидни, 390 cl., PIP, защото стояли по естествено от кръглите, а също били и по-качествени като консистенция, дали обаче няма да увиснат? Операцията ми ще бъде за увеличаване на бюста, а не за повдигане, увериха ме, че това бил правилния избор, но аз не съм сигурна и много се притеснявам като цяло за всичко.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th February 2010, 20:02
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Порови се хубаво по темите и почети повечко. Идеята е не да се мъчиш с четенето, а да се насочиш сама спрямо това, какво искаш да постигнеш (по-естествена визия, по-атрактивна, по-бомбастична и т.н.) и естествено всичко това съобразено спрямо сегашното състояние на гърдите ти и като цяло физиката ти. Освен това се консултирай с повече от един лекар (дори да си избрала при кой ще се оперираш), защото от всяка консултация и различен поглед ще получиш различни съвети и накрая сама ще можеш да прецениш кое е най добро за теб. Всичко това ти го пиша, защото до скоро аз самата задавх същите въпроси, но с четенето и разглеждането на снимки въпросите ми и във форума и към лекарите ставаха все по-конкретни, все повече си изяснявах какво искам и съответно до колко е постижимо при мен и така се появи накрая окончателния избор на марка, вид и кубици импланти както и все пак кой да е лекаря.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th February 2010, 20:34
естел естел не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 33
По подразбиране

от прочетеното по темата и консултацията с доктор избрах кръгли за себе си
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th February 2010, 00:38
everlast everlast не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 35
По подразбиране

Според мен най-напред се увери, че доктора разбира какъв бюст искаш да имаш и знае как да го постигне, според това което си сега. И двата вида импланти могат да стоят по-естествено, но в зависимост от състоянието на пациента и резултата, който се търси а не според формата им. Що се отнася до консистенцията, тя е силиконов гел с различна твърдост и ако някой те уверява, че някои са по-качествени, вероятно цели нещо? Ако ти е възможно, направи си повече консултации преди да вземеш решение а и евентуалното увисване е въпрос на докторско умение
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th February 2010, 22:26
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
че някои са по-качествени, вероятно цели нещо?
че има разлика в качествата на имплантите - има, само дето ПИп не са далеч най-качествените импланти....Пип конкурират останалите импланти само по цена и достъпност от потребителя......така че цел има и то е ясно каква !!!!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th March 2010, 16:43
kimfile kimfile не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: SOFIA
Мнения: 18
По подразбиране

Май си права за имплантите PIP, защото в едно английско списание попаднах на лоши отзиви за тях. Там пишеше, че имплантите PIP и Arion
се предлагат на най-ниски цени на международния пазар и бяха определени като "Hit and Run" компании. Като най-търсени продукти за миналата година бяха посочени Alergan i Eurosillicone.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31st May 2010, 01:27
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kimfile
PIP и Arion
Тук в германия даже не са и чували за тези.като им казаха,че са фреснки и ги нарекоха старо поколение
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #8  
Стар 31st May 2010, 07:33
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

marisabela, Ти в Германия ли живееш? Да не се окажем комшийки
Отговори с цитат
  #9  
Стар 31st May 2010, 08:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Част от живота ми е в Кьолн,другата в бг.
И като става въпрос за импланти съм твърдо за капките :P
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #10  
Стар 31st May 2010, 08:34
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Докторът при който се оперирах изобщо не работи с кръгли импланти
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кръглииликапковидниимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:20.