IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 31st May 2010, 09:10
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Докторът при който се оперирах изобщо не работи с кръгли импланти

Браво на него
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #12  
Стар 31st May 2010, 22:19
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Докторът при който се оперирах изобщо не работи с кръгли импланти
е това е доста крайно, при все че кръглите импланти са доста по-добър вариант от анатомичните в доста случаи.....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 1st June 2010, 07:54
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Аз не разбирам от импланти, но май и други доктори тук смятат този вид импланти за отживелица. Но ако трябваше да слагам импланти, май също бих искала кръгли, защото ми харесва тази стегната визия. Но тук идеалите за естетика се приближават към естественото. Повечето момичета и жени, които познавам тук със силикон не искат другите да забелязват това. Тук пациентките нямат много думата по отношение на марка и вид импланти- по-скоро лекарят те пита какъв размер сутиен искаш да постигнеш и той преценява как е възможно и дали е възможно това. Това от една страна има своите предимства- отговорността остава в лекаря, а не после - ами ти така искаше, аз така ги направих

..бре че дълъг и оплетен пост стана
Отговори с цитат
  #14  
Стар 1st June 2010, 09:44
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Много относително според мен. Отговорността остава в лекаря, ако е склонен да си я носи. Аз не съм си поръчвала гърди на два етажа, ама това е положението...
Иначе за вида на имплантите мисля, че анатомичните щяха да ми харесат повече, ама толкова съм била наясно, пък и никой не ми обяснява. Сама съм си виновна, защото не се информирах достатъчно преди да отида на операция а разчитах, че доктора ще ми предложи това, което е най-добро за мен.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 1st June 2010, 10:25
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Сама съм си виновна, защото не се информирах достатъчно преди да отида на операция а разчитах, че доктора ще ми предложи това, което е най-добро за мен.

Аз съм случай номер 2 за съжаление.Не само,че не ми харесаха като форма ,ами изглеждат и кръгли да му се невиди.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #16  
Стар 1st June 2010, 12:56
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз се информирах много подробно по отношение на хирурга при който да се оперирам - всичко останало го оставих той да го реши. Аз дори не знаех дали ми трябват импланти или не, дори бях писала тук по пози повод. Но сега се радвам на резултата, макар и да ме притеснява факта, че естествените гърди увисват по-бързо от силиконките.
Те-дда къде си?!?! Дай инфо- колко време според теб ще се радвам на цицките си в това им състояние?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 1st June 2010, 15:54
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Всъщност и едните, и другите увисват еднакво бързо при неносене на сутиен. Но основно си е до кожа и генетична предразположеност. Имам позната с приличен естествен бюст, която си ходи системно без сутиен и не са и особено отпуснати гърдите.
Конкретно в твоя случай мисля, че ще им се радваш дълго време в този вид, защото кожата не е ластик да се разтяга до безкрайност. И да се отпуснат, ще е значително по-малко от преди. /Нещо такова ми обясниха за блефаропластиката, като се интересувах се от отпускането на клепача след време./
Отговори с цитат
  #18  
Стар 1st June 2010, 16:51
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Дай боже! Господ да ти позлати устицата/ в случая ръчицата!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 1st June 2010, 19:43
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Аз се спрях на кръгли защото моите си бяха кръгли като ябълки преди раждането и ЕГН-то да си кажат присъдата.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 2nd June 2010, 06:57
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Всъщност докато кърмех /само тогава съм имала големи гърди/ моите бяха точно като сегашните ми с имплантите, само дето си бяха на едно ниво, сега едната е малко по-надолу. Обаче анатомичните ми харесват повече.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кръглииликапковидниимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:24.