IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 3rd June 2010, 22:02
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
аз се информирах много подробно по отношение на хирурга при който да се оперирам - всичко останало го оставих той да го реши. Аз дори не знаех дали ми трябват импланти или не, дори бях писала тук по пози повод. Но сега се радвам на резултата, макар и да ме притеснява факта, че естествените гърди увисват по-бързо от силиконките.
Те-дда къде си?!?! Дай инфо- колко време според теб ще се радвам на цицките си в това им състояние?
пини, за съжаление ако трябва да ти кажа нещо конкретно ще говоря наизуст, което не правя обикновенно ..нямам никаква представа за това как времето ще ти се отрази, но знам че поне би трябвало да направиш максималното ,което зависи от теб, а то е да не ходиш изобщо без сутиен, а в къщи ако ти пречат банелите и дантелите да си слагаш триумфа и да спиш с него задължително...освен това избягвай спортувания, при които се друсат гърдите - тай бо и темподобни...ако искаш спорт, то фитнес или плуване са по-добър вариант...оттук нататък е божа работа !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 4th June 2010, 07:45
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Te_dda, направо ме стресна с коментара си за спортовете като тае-бо... Спортния сутиен нали трябва да пази от проблеми, като увисване
За сега не виждам поражения, но дали пък не трябва да сменя спорта
Направо ме хвърли в размисъл...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 4th June 2010, 10:12
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

да иа за така се заричам за сутиена, но да си призная сега само след една седмица носене, чак ребрата ме болят
Докторът ми обясни че ареолите никога вече няма да се разтегнат, защото са зашити с някакъв специален горетекс конец. Ако гърдите ми пак виснат, ще си сложа силикон и ще реша проблема, но тогава ще искам и да ми ги намалят- защото колкото по тежки са цицките толкова по-силно им действат законите на физиката
Отговори с цитат
  #24  
Стар 4th June 2010, 10:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
колкото по тежки са цицките толкова по-силно им действат законите на физиката
Определено,сестрата няма размер за сутиен на нея и вече са й до пъпа.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #25  
Стар 5th June 2010, 17:22
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Te_dda, направо ме стресна с коментара си за спортовете като тае-бо... Спортния сутиен нали трябва да пази от проблеми, като увисване
За сега не виждам поражения, но дали пък не трябва да сменя спорта
Направо ме хвърли в размисъл...
сори, не съм искала да стряскам никого
сутиена намалява друсането и поддържа, ама все пак ако тъканите са склонни към птоза всички по-драстични неща като такова регулярно подскачане по 1 час мисля че трябва да се избягват... моите нито са имали птоза, нито има изглед някога да имам такава - толкова са стегнати и опънати, и въпреки това не свалям сутиена и избягвам друсането....то ако мен питаш аз съм абсолютно против и фитнеса в горната част при подмускулно, защото избутването на имплантите и напрежението на тъканите е огромно, но тва не пречи на не една и 2 съфорумки да го правят и да са го правили дори на месец 2 след операцията....така че въпрос на личен избор...нали знаеш приказката за млякото и котките...е, аз съм на тоя принцип !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 5th June 2010, 21:04
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Сутиена и аз не го свалям, нощем с енерджито, денем - обикновен. За спорт съм си взела с един номер по-малък триумф енерджи. Не са ми увиснали гърдите, и преди не съм имала увисване, ама то никога не е късно човек да се изненада неприятно.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 7th June 2010, 20:41
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Абе ако са ти били на врата направо ще се радваш ако почнат да увисват ! При увисването на собствената жлеза има ли опасност горната част на импланта да започне да "прозира " ? Или всичко си се смъква ?
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #28  
Стар 7th June 2010, 20:41
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Абе ако са ти били на врата направо ще се радваш ако почнат да увисват ! При увисването на собствената жлеза има ли опасност горната част на импланта да започне да "прозира " ? Или всичко си се смъква ?
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #29  
Стар 7th June 2010, 21:51
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

е то все пак увисването става под влияние на тежестта на импланта, мисля,че няма някой,който да не е чувал определението" паве в чорап", което много обрано показва къде спрямо тъканите отива импланта...а ако беше възможно това , за което ти питаш, т.е имплантът да си е на място, а да увиснат тъканите, то би се получило чорап под топка
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 16th June 2010, 10:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Абе ако са ти били на врата направо ще се радваш ако почнат да увисват ! ?
за това казах на Стоянов да ми ги сложи по-надолу,че неискам да се моля пак една година да поувиснат
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кръглииликапковидниимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:07.