IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 3rd May 2008, 09:00
sisi_dim sisi_dim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 22
По подразбиране

Искам съвет от някой който е наясно от операция за повдигане и уголмяване......кога се полу4ава крайния резултат и т.н,защото аз нещо взех да се отчайвам ,защото ми седят имплантите доста нагоре и не слизат,ще ви пратя снимки на лични,аз имам и темата със снимките също,Благодаря предварително :2javascript:emoticon('')
thank015:
Отговори с цитат
  #22  
Стар 3rd May 2008, 09:22
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране здрасти

Здрасти Сиси аз съм със същите неща като теб пускам ти адреса за да видиш как е при мен http://www.snimka.bg/album.php?album_id=239065
парола112233.Как са белезите ти?Особенно този който е за обирането на кожата при мен е много гаден.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 3rd May 2008, 09:45
sisi_dim sisi_dim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 22
По подразбиране Re: здрасти

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Здрасти Сиси аз съм със същите неща като теб пускам ти адреса за да видиш как е при мен http://www.snimka.bg/album.php?album_id=239065
парола112233.Как са белезите ти?Особенно този който е за обирането на кожата при мен е много гаден.
Ами при мен явно е по малък кубика или по точно не са ми слезли достатъчно надлу незнам,но изглеждат като патладжани.......все,но като гледам твоите са до белезите явно това е проблема при мен 4е не са си слязли на местата.Моите белези ако гледаш снимките почти изчезнаха около ареолите,но аз нямам вертикален разрез,може и това да е грешка на доктора за да не са се оформили добре,незнам.....той каза че нямало нужда.Ти на колко време си сега?Имаш ли снимки в профил.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 3rd May 2008, 09:47
sisi_dim sisi_dim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 22
По подразбиране Re: здрасти

а и също може и на лични ако имаш снимка преди,че ми е интерсно да видя някой като мен как се е получило в последстви
Отговори с цитат
  #25  
Стар 3rd May 2008, 10:23
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Doroteia01, много сте хубави с малката, направо като две кукли.

Сиси, при теб още ли не са слезли, то и при мен едната, проблемната, не е, а минаха два месеца, вече нямам надежда. Моля те, пусними поне една снимчица на лични да видя дали твоето е като при мен.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 3rd May 2008, 12:12
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Сиси, при теб още ли не са слезли, то и при мен едната, проблемната, не е, а минаха два месеца, вече нямам надежда. Моля те, пусними поне една снимчица на лични да видя дали твоето е като при мен.
Натали и аз се отчайвам вече ще стане месец и половина тия дни и не мърда никак даже мм.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #27  
Стар 6th May 2008, 06:52
KARAMFILKA KARAMFILKA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 22
По подразбиране

Момичета, моля ви кажете за Ефремов, че трябва пак да ходя

Ох, съвсем забравих да питам и за Ил. Стоянов
Отговори с цитат
  #28  
Стар 7th May 2008, 14:15
batzil4e batzil4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте, аз съм с повдигане и импланти-оперирах се юни 2007г. Януари ми се наложи реоперация на едната гърда- при мен единия имплант все едно увисна. Сега съм добре, но до скоро имах чувството, че здравата не беше достатъчно слезнала. А колкото до белезите - не е толкова страшно. Няма да изчезнат напълно, но е много по-добре от това, което беше преди. И при мен разрезите са около ареолата и надолу, под гърдата няма разрез. Ако имате въпроси- питайте!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 7th May 2008, 14:22
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Здрасти batzil4e това че казваш че белезите не изчезват много ме притесни.Значи никога няма да можем да се печем без горнище така ли?Ти как си сега ?И какво се установи че ти има са да се направи реоперация?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 7th May 2008, 14:22
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране :)

Подмускулно ли си?От какво се получи това увисване на импланта?
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повдиганенабюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:21.