IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 3rd February 2012, 14:17
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
Angry

Цитирай:
Първоначално написано от sugar baby Виж мнението
Леле, колко страсти се появиха!
Извинете ме, но исках само да помогна на Maria_1985g, kaто я наведа на мисълта как да се ориентира, така че един ден да не се чувства пак 'леко прецакана'.
И за да съм по-ясна, ще ви кажа, че според мен (и не само) реални са гаранциите, когато фирмата открито го обявява пред потребителите (обикновено в официалния си сайт) и така се поема отговорността. Измислените гаранции според мен се измислят обикновено от някой заинтересован на местна почва, без официален ангажимент на производителя. В този смисъл PIP никога не са давали официални гаранции.
Няма такова нещо. Гаранцията се поемаше от PIP. То именно това е о проблема сега-че вече няма PIP
__________________
395 CC PIP
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd February 2012, 14:48
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Захарното, БАШ фирмата си поемаше гаранциите
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd February 2012, 14:56
демили демили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: софия
Мнения: 49
По подразбиране

Ей Тitti29 , напълно си права!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd February 2012, 15:28
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране Хммм

С коя марка работи сега д-р Тонев!?
Всъщност, звъннах на секретарката му. Тонев работи с абсолютно всички възможни видове импланти. При липса на наличност на някоя марка или размер, се поръчват по желание на пациента. Няма основание да не вярвам на чутото с ушите си.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!

Последно редактирано от mdacota : 3rd February 2012 на 15:41
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th February 2012, 17:19
sugar baby sugar baby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Няма да споря с вас, защото всеки, който се интересува от истината за гаранциите, може много лесно сам да го провери или да се консултира и да направи своя избор.
Проблемът според мен не е в това, "че вече няма PIP", а в това, че много момичета бяха подведени (умишлено или не) да направят този тревожен сега избор.
Съжалявам да го кажа, но и не бих го премълчала - приличате ми на клакьорската група, която преди три години ни уверяше какъв "Мерцедес" е PIP (тогава също често използвахте ). Радвам се, че тогава не сгреших, но ако сега трябваше да решавам, бих си спестила вашите съвети.
Ако човек преследва някаква естетика, би следвало да намери повече толерантност в себе си.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 4th February 2012, 17:38
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sugar baby Виж мнението
Няма да споря с вас, защото всеки, който се интересува от истината за гаранциите, може много лесно сам да го провери или да се консултира и да направи своя избор.
Проблемът според мен не е в това, "че вече няма PIP", а в това, че много момичета бяха подведени (умишлено или не) да направят този тревожен сега избор.
Съжалявам да го кажа, но и не бих го премълчала - приличате ми на клакьорската група, която преди три години ни уверяше какъв "Мерцедес" е PIP (тогава също често използвахте ). Радвам се, че тогава не сгреших, но ако сега трябваше да решавам, бих си спестила вашите съвети.
Ако човек преследва някаква естетика, би следвало да намери повече толерантност в себе си.
Нито дума не разбрах от поста ти, шугърче...но ще те помоля тази агресия да я задържиш за близкото си обкръжение, ако не възразяваш.
__________________
395 CC PIP
Отговори с цитат
  #17  
Стар 4th February 2012, 18:04
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sugar baby Виж мнението
Ако човек преследва някаква естетика, би следвало да намери повече толерантност в себе си.
Ко викаш ?
Може ли някой да ми перифразира тази мисъл, че нещо не загравям, каква и е идеята ?

Аз не съм от клакьорките

Шугър, ти с коя марка импланти си ? И как се увери, че имат реална гаранция ?
Не се заяждам, напротив, ако има начин да се проверява това, би била полезна на момичетата, които ще се оперират

Аз съм с макган анатомични, горе долу най-скъпите засега, но след скандала с ПИП, не се чувствам много уверена, че не може да ме застигне съдбата на ПИП-ките.
И все си мислех, че би трябвало да сме солидарни и от един отбор, а не да им натякваме сега: "Вие си ги избрахте тези боклуци"!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 4th February 2012, 23:37
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tttittti29 Виж мнението
Нито дума не разбрах от поста ти, шугърче...но ще те помоля тази агресия да я задържиш за близкото си обкръжение, ако не възразяваш.
И аз нищо не разбрах...
Но подозирам, че пак сме се изгубили в превода.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 5th February 2012, 16:30
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sugar baby Виж мнението
Няма да споря с вас, защото всеки, който се интересува от истината за гаранциите, може много лесно сам да го провери или да се консултира и да направи своя избор.
Проблемът според мен не е в това, "че вече няма PIP", а в това, че много момичета бяха подведени (умишлено или не) да направят този тревожен сега избор.
Съжалявам да го кажа, но и не бих го премълчала - приличате ми на клакьорската група, която преди три години ни уверяше какъв "Мерцедес" е PIP (тогава също често използвахте ). Радвам се, че тогава не сгреших, но ако сега трябваше да решавам, бих си спестила вашите съвети.
Ако човек преследва някаква естетика, би следвало да намери повече толерантност в себе си.
Това откъде накъде, не знам ... както и да е. Но все пак имай предвид, че повечето от тези които пишат сега не са били тук преди 3 години или даже и да се били са чели и проучвали.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 5th February 2012, 17:52
maria_1985g maria_1985g не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 8
По подразбиране

Д-р Тонев предлага само немските импланти Politech на цена от 2000 Е. Всички останали марки са на цена от 2350 Е. За сравнение: Николай Георгиев предлага избор от няколко марки, дори марката Ментор, която повечето тук определят като една от водещите, за 1850 Е. Моето мнение лично е , че след като Тонев е един от тези, които са препоръчвали ПИП най-горещо, сега можеше да си направи доста добра реклама като поне предложи това, което Георгиев предлага. Това е една от причините, които ме карат да мисля, че явно за Тонев лиchните му пациентки, които са му гласували доверие, нямат нiкаво значение. Наясно съм, че това, както всичко останало е бизнес, но и най-добрите бизнесмени знаят, че първо трябва да се погрижат за редовните си пациенти (или тези,които могат да го препоръчат като нас) и тогава за всички останали. Е как сега да му се доверя отново? И как да му платя отново?
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
pip, tonev

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПодмянанаприТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:17.