IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th May 2012, 00:13
сладичко сладичко не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 15
По подразбиране Променя ли се големината с времето??

Здравейте,

преди две седмици ми беше операцията (335 сс подмускулно при почти нулев старт) и сякаш бях доволна от резултата в началото... Но сега като спаднаха оттоците и... струват ми се по-малки отколкото ми се искаше да бъдат.
Гледам снимки на момичета от форума и забелязвам, че с времето като се променя местоположението им (като слязат надолу), сякаш стават по-големи или така поне изглеждат.
Момичета, моля ви споделете като се отпуснат по-големи ли ще изглеждат, сега все още са ми доста твърди... или това е то окончателния вариант
Досега само четях ли, четях, но днес направо се побърках вече, моля ви споделете КАК СЕ ПРОМЕНЯТ ВЪВ ВРЕМЕТО??? Сега ме е яд, че не си послушах доктора за по-големите кубици
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th May 2012, 09:28
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

При кой се оперира? Колко по-големи импланти ти предложи, предвид почти нулевия ти старт?
За съжаление (или не чак) на повечето от оперираните тук ни малеят. Дали гледаме реално на нещата или не е друг въпрос. Много, ама наистина много бързо, се свиква с новия размер. Може би там е причината...
Колкото до промяната с времето, мисля, че е относително. Всеки вижда нещата по различен начин. За някой бюста е по-пищен в началото, с по-изразения горен полюс и т.н., за друг изглежда по-голям когато се налее в долната част.
Ако не се притесняваш, може да качиш снимки преди/след за да си кажем мненията.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th May 2012, 09:52
сладичко сладичко не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 15
По подразбиране

При д-р Енчев се оперирах. Всъщност той искаше 370 да ми сложи, като каза че може и малко повече дори. Аз исках максимум 300, а в деня на операцията решихме да е 335. Сигурна съм че разликите нямаше да са големи с 370, но все пак...
На мен все още си ми стоят по-високо, дано като се налеят отдолу както казваш ти, да стоят по-обемни. Иначе много си ги харесвам, макар че още не са в окончателен вид знам,но мъничко съжалявам сега, че не сложих по-голям кубик...така и така си изтърпях мъките. Без дрехи ми стоят добре, но облека ли каквото и да било не е това, което очаквах

За снимки "преди" ще се поразтърся, че не се сетих да си направя специално, а за след- най-късно утре ще кача такива от "1 седмица след" и "2 седмици след" операцията (на втората без оттоците са по-малки )
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th May 2012, 10:06
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Така като чета, май си с McGahn (Natrelle), поправи ме ако греша.
Ако са такива и са анатомични, ще се изкажа по въпроса. Ако пък не са, не вземай под внимание думите ми.
Такааа, предложил ти е 370 сс, защото се водят среден профил, ултра висока проекция, т.е. MX 370. Те се слагат по принцип при почти нулев старт. Тези, които си сложила, са среден профил, висока проекция, т.е. MF 335. Разликата в кубиците НЕ е осезаема, разлика в ширината на основата и височината НЯМА, НО е осезаема разликата в проекцията - 9 мм. Т.е. щяха да са по-изразени напред. Но нямаше да са Soft Touch примерно.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th May 2012, 15:35
сладичко сладичко не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Бижу, точно такива са, вземам предвид думите ти Natrelle 410 модел, 335 сс, капковидни, среден профил (винаги съм си мислела, че профил и проекция е едно и също...) И какво казваш, че разлика почти е нямало да има ако го бях послушала, само леко напред евентуално. Качвам снимки, да ти покажа как стоят в момента - първите две са от седмица 1, другите три са от седмица 2 след операцията (т.е. от днес).

Последно редактирано от сладичко : 4th June 2012 на 15:46
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th May 2012, 15:42
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

сладичко,много са ти сладки циците
Супер са ти!Ама верно в началото са по-големки/от отоците най-вероятно/.И на голо са по-големи...
Защо избра разрезът да е през ареолите?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th May 2012, 16:01
сладичко сладичко не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Благодаря ти Деси , но да, с дрехи просто не е както очаквах...А избрах там да е разреза, защото ме увери лекаря, а и почетох доста, че там почти се заличавали напълно белезите ако разрезите са прецизно направени. А и по принцип доктора, който си бях избрала така работи. Аз още не съм видяла какво имам под лепенките, много се надявам да е както са ми обещали - до 5-6 месеца да не личат изобщо. Има време, ще споделя за това също по-нататък.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th May 2012, 16:39
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от сладичко Виж мнението
Бижу, точно такива са, вземам предвид думите ти Natrelle 410 модел, 335 сс, капковидни, среден профил (винаги съм си мислела, че профил и проекция е едно и също...) И какво казваш, че разлика почти е нямало да има ако го бях послушала, само леко напред евентуално.
"Профил = Проекция" когато говорим за кръгли импланти.
Когато говорим за анатомични двете понятия не съвпадат.
Гърдите ти изглеждат много добре. В спортния сутиен е нормално да ти се сплескват и малеят. Какъв е размерът му?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th May 2012, 17:10
сладичко сладичко не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Мерси за разяснението Бижу
75В е размерът на спортния сутиен.
Малко се поуспокоих сега, така като пишете. Сложих преди малко с бански да видя как са нещата. .. бива май. Ще си чакам все пак като се поотпуснат малко как ли ще стоят.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th May 2012, 22:28
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от сладичко Виж мнението
Без дрехи ми стоят добре, но облека ли каквото и да било не е това, което очаквах
И аз постоянно от това се оплаквам
С времето се "наливат" малко в долната част... поне при мен така стана, но си ми малеят. Странното обаче е, че само на мен ми се виждат малки. Абе не очаквай да пораснат очевАдно, но определено ще се променят.
П.П. Много ми харесва как ти стоят циците между другото! Със здраве да си ги носиш!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Променялисеголеминатавремето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:46.