IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 5th August 2008, 14:33
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Всичко ще е наред миличка
Отговори с цитат
  #22  
Стар 5th August 2008, 19:37
Аватара на myrti6a
myrti6a myrti6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 236
По подразбиране

ами то като цяло не си е наред всичко защото са ми много раздалечени (вижте на аватара ми) но май корекцията се оказва много сложна и рискована, а и при мен може би е невъзможно да са по събрани защото самите ми мускули са раздалечени.вие как мислите, дали е възможно да не са ми наред мускулите или е поредното оправдание на поредния доктор.и има ли начин изобщо това да се провери това?
__________________
!!!ISKAM VSI4KO!!!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 5th August 2008, 21:35
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Защо да е сложна корекцията??Какво трябва да ти се коригира?Само разстоянието ли?? На мен ми го намалиха и сега е няма и два пръста а беше 4-ри преди.Не знам каква е твоята структура,но защо не отидеш да се консултираш и с друг доктор??
Отговори с цитат
  #24  
Стар 5th August 2008, 22:48
Аватара на myrti6a
myrti6a myrti6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 236
По подразбиране

не помня точно кой от форума ми каза че е рисковано защото не зашивали такани и се стояло далго време с бинтова жилетка или нещо такова и има голям шанс новозашитите такани да се разкасат от напрежението и да няма ефект.дори и по лошо - да се наложи преместването на имплантите надмускулно заради разкъсаните тъкани.и аз за това съм се наплашила.иначе проблема ми е че започват от под мишниците и поради това имам 4 праста разстояние.от една страна ми харесва защото с дрехи не съм „силиконка„ (на аватара можеш да добиеш предтава) но когато съм с бански или гола мноого ме гразни защото се набива на очи.ти при кой докрот се оперира и после същия ли те „поправя„?и тежка ли е реоперацията?може и на лични да не задръстваме темата.
__________________
!!!ISKAM VSI4KO!!!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 7th August 2008, 18:15
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Хирурзите не обичат много много да рискуват с подобен тип реоперация за намаляване на разстояние; дори не мисля, че би се съгласил някой... за съжаление... Но е възможно леко приближаване, доколкото ми е известно
Отговори с цитат
  #26  
Стар 8th August 2008, 10:08
Аватара на sinia
sinia sinia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Sofia
Мнения: 177
По подразбиране

Да, и аз така знам. При изкуствено приближаване се получавало някакво набръчкване посредата, което после не можело да се оправи...
__________________
Никоя цена не е достатъчно висока за едно ново усещане!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 8th August 2008, 10:21
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sinia
Да, и аз така знам. При изкуствено приближаване се получавало някакво набръчкване посредата, което после не можело да се оправи...
Набръчкване е най-малкия проблем, който може да се получи... Лошото е ако се среже мускула в средата и имплантите се приближат и "слеят"...Тогава почват приключенията...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 8th August 2008, 12:24
Аватара на myrti6a
myrti6a myrti6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 236
По подразбиране

вече и аз не знам какво да правя.защо се получи това голямо разстояние при мен не знам.уж му казах СЪБРАНИ!док. ми предлага по голям имплант които да запълни разстоянието но на мен и сегашните ми се виждат големи.а и като ми сложи по-големи ще се саберат,добре,но пак ще са под мишниците което е главния проблем.а някои знае ли как мога да разбера дали моите мускули са раздалечени както тварди доктора или това е само оправдание за недобре свършената работа.
__________________
!!!ISKAM VSI4KO!!!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 8th August 2008, 12:27
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Надмускулно могат по лесно да се корегират разстоянията нали?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 8th August 2008, 12:38
Аватара на myrti6a
myrti6a myrti6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 236
По подразбиране

не знам, аз съм подмускулно.не мисля да минавам на надмускулно за да ми се саберат.и със “скарани“ гърди мога да живея
__________________
!!!ISKAM VSI4KO!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: загубаначуствителностследмамопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:50.