IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th April 2009, 16:07
плешивата певица плешивата певица не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: на сцената
Мнения: 4
По подразбиране

[quote="Francoise"]Охо,перфектна новина и аз последно се спрях на TEOSYAL Как ти го сложиха - с упойка,крем,гел, как > Боля ли?[/quote Предложиха ми местна упойка,но аз отказах.Намазаха ми устните с крем,стоях с него 20 мин.Боли, това е истината, но се търпи.Прагът на болка при мен е доста голям, но те съветвам да ти сложат упойка.Този филър е доста концентриран-като желе е, малко повече боли от слагането на предния.Нямах никакви хематоми след това и освен това ми направи впечатление,че с 1/2 от този се получи ефекта на цяла ампула от Сърджидерм 30,но.....всеки организъм е различен.....!
__________________
ОБИЧАЙ!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th April 2009, 20:04
Francoise Francoise не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 28
По подразбиране

плешивата певица, много ти благодаря. Сега и снимки ако сложиш
Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th April 2009, 21:44
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Дани, правилно казваш Аз на Сисито исках да се скарам, че тъй неразумно препоръчва Снимки на мацките тук, дето са имали проблеми и аз не съм гледала, по- миналата година обаче изживях ходенето по мъките на моя много близка приятелка заедно с нея. За няма и месец дясната половина на горната й устна стана двойна и почти неподвижна, ей така от нищото, чак 5-6 години след инжектирането. Отиде с идеята да запълва другата половина, за да стане симетрично, което доктора категорично й отказа, междувременно и долната започна да се криви. Тогава реши да го маха, маха го в продължение на месеци- наведнъж не става. И всеки път същите болки отново и отново. Каза, че болката от слгането на цици е несравнима с тази. След като успяха да го изчистят и остана почти без устни, реши да направи липофилинг. Дали обаче заради стресираната тъкан или заради нещо друго, почти нищо не се абсорбира и до ден днешен е с толкова огромна уста, колкото и след запълването. Мен лично само от това ме е страх, че независимо колко години са минали, няма гаранция, че един ден няма да се събудиш с двойна уста например
как така е с толкова огромни устни като след запълването-от липофилинга или от силикона.нещо не разбрах от какво е останала с големи устни-след толкова рязане не й ли се оправи устата.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17th April 2009, 22:51
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

След ваденето на силикона, направи липофилинг, от който почти нищо не се абсорбира. И сега, след липофилинга са толкова големи, колкото бяха и със силикона, да не кажа и по- големи- просто количеството мастна тъкан, което се очакваше да се резорбира, не се резорбира- всичко си остана.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 18th April 2009, 02:54
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
След ваденето на силикона, направи липофилинг, от който почти нищо не се абсорбира. И сега, след липофилинга са толкова големи, колкото бяха и със силикона, да не кажа и по- големи- просто количеството мастна тъкан, което се очакваше да се резорбира, не се резорбира- всичко си остана.
баси късметлийката
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18th April 2009, 11:26
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
След ваденето на силикона, направи липофилинг, от който почти нищо не се абсорбира. И сега, след липофилинга са толкова големи, колкото бяха и със силикона, да не кажа и по- големи- просто количеството мастна тъкан, което се очакваше да се резорбира, не се резорбира- всичко си остана.
горкото момиче, тя как се възприема. поне е със собствена тъкан ти спомняш ли си при кого успя да го изчисти силикона. само при един лекар или всеки път при различни. аз затова не искам абсолютно нищо да слагам в устните си.представям си какво е изживяла. наиситна е много, много тежка интеревенция, ако искаш да се маха много-при лека интервенция възстановяването става бързо, но когато искаш да изчистиш наведнъж много-болките са неописуеми...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 18th April 2009, 11:44
Аватара на ALEXIA
ALEXIA ALEXIA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 152
По подразбиране

Здравейте, момичета!

След като изчетох огромно количество инфо по въпроса с уголемяването на устните с временни филъри (най-вече тук, във форума) се реших да отида на консултация . Идната седмица, при д-р Радина Денкова (все пак реших да е при по-опитен/известен дерматолог). Извадила съм си списък с въпросчета, които да й задам (пак оттук), НО ме притеснява факта, че може да не са изцяло реалистични отговорите, които ще ми даде. Затова пак прибягвам до мнението ви, което от позицията на "препатили" и опитали, е важно за мен. Тези, които ме интересуват най-вече са:
1. Ще има ли видими следи веднага след интервенцията 9питам, защото не мога да отсъствам от работа и мисля да го направя преди началото на работния ден или през обедната почивка)?
2. Много възможни ли са отоци и синини (искам 1 мл. Restylane Lipp - за двете устни; моте са си обемни по принцип, но искам малко повече )
3. Има ли вероятност 3-4 дни след манипулацията (която мисля да бъде в края на април) да се появят някакви (каквито и да е) усложнения, видими неравности и т.н. неща (питам, защото ми предстои да присъствам на 3 мероприятия, на едно от които ще съм в центъра на вниманието )

Много благодаря предварително за отделеното време и се надявам, че ще ми помогнете за N-ти пореден път (въпреки, че съм тук от скоро, чета мненията от доста време и ми помагат наистина).
Отговори с цитат
  #28  
Стар 18th April 2009, 11:54
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

При един лекар го чисти, д-р Бранко Глушац в Хърватия.
За възприемането... никак, как да се възприема, като ужилена от пчела е Не било невъзможно да се намали, но тя засега отказва категорично каквато и да е интервенция.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 18th April 2009, 12:55
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
При един лекар го чисти, д-р Бранко Глушац в Хърватия.
За възприемането... никак, как да се възприема, като ужилена от пчела е Не било невъзможно да се намали, но тя засега отказва категорично каквато и да е интервенция.
В Бг отказваха ли подобна интервенция-между другото тук, в Бг, рядко някой се захваща с тази процедура аз обикалях като побъркана и малко бяха тези, които изявиха желание да ми помогнат. много ми е жал за приятелката ти...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 18th April 2009, 14:04
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Тя си е от Хърватия, никога не й е идвало на ума да търси някой в България. А за отказването, тук също двама преди този не се наеха- въобще оставам с впечатлението, че не е по силите на всеки доктор тази процедура.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: устни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:56.