IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 20th May 2008, 12:54
Karlson Karlson не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 148
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lqlqlqlq
Аз съм била черна, на кичури, кестенява,пак на кичури, руса, пак кестен...абе косата ми стана на и в момента си пускам моята коса... бях забравила колко й е хубав цвета и какъв блясък има
Искам и аз моя си цвяят
Аз съм светло кестенява / тъмно руса, цвят много близък до естествения, който слагам за да прикрива побеляването. Ако не бях почнала да побелявам никога не бих се боядисала, много си харесвах цвета, а и косата ми беше здрава и с блясък
Отговори с цитат
  #42  
Стар 21st May 2008, 01:05
sahara_88 sahara_88 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 45
По подразбиране

аз в момента съм със златисто руса коса и засега мисля така са си остана! пък и ако реша да го махам тва русо докато израсте мойта си тъмно кестенява коса ще бъде мн грозна работа!
__________________
Не е важен външния вид, а вътрешната красота! За да оценят вътрешната ти красота първо трябва да привлечеш вниманието с външния си вид!!!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 21st May 2008, 05:38
Sonyto Sonyto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Естественият ми цвят е светло кестеняв, но от доста време не съм го вийдала... оказа се,че и аз съм наследила "добрият" ген за бързо побеляване и не мога да се оставя да ходя с прошаренко бретонче
та най- много ми отива черно, но от 6 месеца съм светло костенявка и бих казала че изглежда добре
__________________
Има този, които се научи да дарява:П
Отговори с цитат
  #44  
Стар 6th June 2008, 13:59
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Много сложно! Не знам и аз дали да я сменям. В момента съм нещо между тъмен шоколад и тъмен кестен, цвета е супер и мисля ми отива. Бях се зачудила за тъмен махагон (отива ми доста), а и това шоколадово има някакви червени оттенъци, но немога да се реша. Червеното няма махане...
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #45  
Стар 6th June 2008, 20:19
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Аз пък смених два фризьора и нито един не ми направи руса коса ..бясна съм .. не искали да ми горят косата и не слагат супра а ,само боя ..едната ме направи много тъмно русо а,другата лешник ..цвета е много хубав но аз искам много светло руса и не знам как да ги убедя накрая ще се нахлепам сама ... не знам някой имал ли е подобен проблем да иска един цвят а те да му правят друг ,чудя се как толкова момичета ги изрусяват а мен не искат имайки предвид колко здрава коса имам ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #46  
Стар 6th June 2008, 20:43
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Кейсче , много са странни фризьорите ви в Бургас
При нас , ако искаш и зелена ще те направят
Вземи си щадящ обезцветител , на "Крамър" с плодовите киселини е много добър . Отведнъж сваля 7-8 тона , мирише страхотно и не уврежда косата както Супрата .
Най-вероятно след това ще рижавееш , затова взимаш пепелно руса боя и си .За дълга коса ще ти трябват две пакетчета
Моя позната искаше от брюнетка да стане блондинка , казах и за този продукт и след това ми беше много благодарна
Отговори с цитат
  #47  
Стар 6th June 2008, 21:22
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Това говори много добре за професионализна им.
Уважават си името хората. Ако те направят в главата като метла ( какъвто са голям процент от блондинките ) баси рекламата дето ще си спретнат.
И мен досега никой фризьор не се е съгласил да ми промени коренно цвета, да не говорим за "моята" фризьорка, която даже отказва да ме подстриже повече отколкото тя смята.

Кейс най добрият вариант да си просветлиш косата е това да става постепенно. И то при добър майстор. Така пропускаш този момент в който можеш да се окажеш с доста притеснителна коса на петна
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 6th June 2008, 22:41
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Аз пък мисля, че фризьорите трябва да правят това, което клиентът иска. Може да те посъветват, но не и да ти се налагат.
KEIS, и на мен преди време така ми отказваха и аз си се пребоядисах сама. Изобщо не съжалявам, вече от години съм със светло руса коса, може да не е най-здравата (но моята по принцип си е тънка), но поне цветът й е хубав.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 7th June 2008, 06:00
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Desss , през какъв период от време си правиш кичурите ? И на тънки или не ? Аз само веднъж бях на кичури , втория път цялата станах руса .
Отговори с цитат
  #50  
Стар 7th June 2008, 08:26
Аватара на liuskata8305
liuskata8305 liuskata8305 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 337
Изпратете съобщение чрез ICQ до liuskata8305
По подразбиране

Аз мисля,че фризьора трябва да уважава мнението на клиента-русо,русо.Но след това да ти препоръчат и добра грижа за косата.Аз съм руса към бяло в момента и ми е вкарана естетическа техника-кестеняв кичур във формата на S.Много добре изглежда .
Постоянно си меня цветовете,от черно в бяло и ми се изтущава.Постригах се на дълго каре и ми препоръчаха лятната серия на Керастас-шампоан,маска и крем защита от слънцето-130лв.всичко.Скъпичко,но действа.
__________________
335cc,PIP,кръгли,подмускулно...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: цвятнакосата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:33.