IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1031  
Стар 7th October 2013, 14:51
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Момичета и моята операция наближава - на 17.10 и вече съм почнала изследванията, но още не се вълнувам особено.
Понеже тия дни ще си купувам сутиена за след операцията, та исках да ви попитам, Triumph-a до кой ден след интервенцията се носи и може ли към 20-ия ден да се сложи нещо по-нормално, понеже ще имам официален повод и не виждам как мога да облека рокля с него.
Един сутиен достатъчен ли е на първо време, докато спаднат оттоците и стане ясно какъв ще е окончателния размер или да взема два???
Отговори с цитат
  #1032  
Стар 7th October 2013, 15:42
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Към 20тия ден може друг сутиен, но да е без банели. За триумфа, аз си изкарах с един. До свалянето на конците въобще не трябва да го махаш от себе си. След това, доколкото си спомням, може да го сваляш за малко. Тогава аз го изпрах и го сложих на радиатора на парното да изсъхне. Изсъхна ми за по-малко от половин час и пак си го сложих. Все пак питай и доктора за това нещо със другия сутиен.
Отговори с цитат
  #1033  
Стар 7th October 2013, 18:20
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

И на мен ми се наложи да сложи друг сутиен някъде около 20тия ден. Бях питала в клиниката още при свалянето на конците и ми казаха, че няма проблем.
А за Триумфа - и аз си изкарах с 1 само.
После си купих още няколко спортни, но на друга марка и си ги още нося всичките. Просто са ми много удобни
Отговори с цитат
  #1034  
Стар 7th October 2013, 19:46
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

В листът със изследванията , които трябваше да правя преди мамопластика ми бяха написали 2 сутиена триумф чашка Д и Е
така си карах с двата до 20-тия ден , после си взех още 2 и сега спортувам с тях и спя ЗАДЪЛЖИТЕЛНО с тях , когато облеклото ми позволява излизам пак с тях , чувствам се толкова комфортно , ч не ми се свалят ...
Отговори с цитат
  #1035  
Стар 7th October 2013, 20:15
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
В листът със изследванията , които трябваше да правя преди мамопластика ми бяха написали 2 сутиена триумф чашка Д и Е
така си карах с двата до 20-тия ден , после си взех още 2 и сега спортувам с тях и спя ЗАДЪЛЖИТЕЛНО с тях , когато облеклото ми позволява излизам пак с тях , чувствам се толкова комфортно , ч не ми се свалят ...
И на мен спортните триумфки са ми страшно удобни.
Отговори с цитат
  #1036  
Стар 7th October 2013, 20:19
gabriel gabriel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Тунинг, страхотни са ти гърдите, само се чудя дали получи тази форма само с една операция или има и малко повдигане, че вече се обърках и незнам за кого съм чела, че е имало и повдигане и големи кубици. Значи точно при такъв старт съм гледала снимки на оперирани при Н.Георгиев, че в началото са доста зле, като сплескани, ако при Стоянов се получават така от раз е направо идеално. И са ти доста големи, в никакъв случей не са нормални, а големи.
Отговори с цитат
  #1037  
Стар 7th October 2013, 20:32
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabriel Виж мнението
Тунинг, страхотни са ти гърдите, само се чудя дали получи тази форма само с една операция или има и малко повдигане, че вече се обърках и незнам за кого съм чела, че е имало и повдигане и големи кубици. Значи точно при такъв старт съм гледала снимки на оперирани при Н.Георгиев, че в началото са доста зле, като сплескани, ако при Стоянов се получават така от раз е направо идеално. И са ти доста големи, в никакъв случей не са нормални, а големи.
Нямам повдигане gabriel , само поставяне на импланти , майстор си е Стоянов , знае какво прави определено ...
Отговори с цитат
  #1038  
Стар 7th October 2013, 23:51
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не е много добра идея да се говори за вредата (ако има такава) от силиконовите импланти с хора, които вече имат такива, а други тепърва ще си слагат ! Ако съм събудил някакви притеснения в никоя от четящите, то прочетете следващите редове, за ваше успокоени. Тъй като ми беше интересно, дали има писано нещо за вредата от имплантите и прочетох за първата жена в света, на която са поставени импланти. Не можах да открия някакви категорични проучвания, които да доказват, че има опасност за здравето така, че спете спокойно.

Цитирай:
Първият експеримент бил направен от Героу върху кученцето Есмералда. Тя не отхвърлила силиконовите импланти и така се стигнало до операцията на Тими Джейн Линдзи.По онова време Тими отишла в хюстънската болница, за да поиска премахване на татуировка на гърдата. Героу й предложил експерименталната операция и Тими приела. След два часа гърдите й били по-големи благодарение на Героу и Кронин. Хирурзите, извършили уголемяването на бюста, представили техниката си година по-късно, през 1963 г. по време на конференцията на американското Дружество на пластичните хирурзи във Вашингтон.

Така че годишнината на силиконовите гърди може да се отбелязва два пъти. През годините техниките и методите са се подобрили. Самата Тими днес е на 80 години и разказва, че си дала сметка за ефекта от силикона, едва когато по улиците хората започнали да я заглеждат.
И нали знаете на плажа само по монокини, просто не върви на такива хубави цици, да се отпечатат бели фигурки
Отговори с цитат
  #1039  
Стар 8th October 2013, 11:08
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Момичета, благодаря за отговорите, като за начало ще си взема един на Triumph, а по-нататък вече ще си преценявам... само дето може би няма да ме допуснат до операция, понеже на кръвните изследвания излязоха завишени стойности на ALAT и ASAT, което е много странно, защото черния ми дроб е нормален и не пия никакви лекарства или препарати, а и теста за хепатит е отрицателен
Днес повторих изследванията, с надеждата че е някаква грешка...
Ама много ще ме е яд, ако ме отложат, че и отпуската съм си пуснала... абе куца работа ви казвам
Отговори с цитат
  #1040  
Стар 10th October 2013, 13:33
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Хайде бе, къде се губите...
Аз да се похваля, че Мирчев е много точен и усети, че има някаква лабораторна грешка с моите резултати на ALAT и ASAT и каза, че няма реална пречка за операцията ми на 17.10
Много съм щастлива, само дето още се двоумя дали кръгли или анатомични. Повечето гърди, които ми харесват са все с анатомични импланти, макар че има добри изпълнения и с кръгли...
Момичетата от регистратурата на Есте клиник казаха, че мога и в деня на операцията да кажа кои импланти да слагат, така че имам още време да се почудя...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:27.