IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #361  
Стар 1st May 2013, 21:15
sbogomkurvi sbogomkurvi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Между другоо не се хабете да злобеете недооценени дами, не следя темата и няма да прочета какво пишете. Успех със себеоткриването, дано успеете някой ден.
Отговори с цитат
  #362  
Стар 1st May 2013, 21:23
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sbogomkurvi Виж мнението
Между другоо не се хабете да злобеете недооценени дами, не следя темата и няма да прочета какво пишете. Успех със себеоткриването, дано успеете някой ден.
имам дълбоки съмнения , че си мъж хаха
хич не ми дреме кой кво си мисли и казва , за мене важно АЗ да чувствам добре в кожата си, ЯСНО !!!
и никоя от нас тук не го прави щото някоя да и завижда , б*ти селяшкото и ограничено мислене ...
Отговори с цитат
  #363  
Стар 1st May 2013, 21:25
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sbogomkurvi Виж мнението
Защо си мислите, че като имате силикон другите жени ще ви завиждат? От много време следя форума, мъж съм, и съм виждал снимки на повечето дами от тук. С риск да ви обидя ще кажа, че нямате нищо, което другите жени да нямат. Не знам защо някои от вас са решили, че са неземни красоти и всички им завиждат. Или може би така по - лесно си обясняват засиленото негативно внимание към тях. Реално, някой ден като умрете (дано не е скоро), само имплантите ви ще останат, а всичко останало ще се разложи. Кофти звучи. Не че ви пука какво ще остане, ама ми е леко комедийно като си го представя.
Доста повърхностно разсъждавате, щом си мислите, че с едни силиконови пликчета ще се разхубавите. Много по - важно е лицето, косата, дупето, тялото...
Предпочитам слаба и стегната дама с малки гърди, пред едра, крива и силиконова такава. Тук не видях нито една фина дама с добри гени за фигурата... Защо тогава са ви импланти?
На свинче звънче?
басси,колко ми беше важно да го чуя!Евала гОлем си!
Отговори с цитат
  #364  
Стар 1st May 2013, 21:36
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sbogomkurvi Виж мнението
Защо си мислите, че като имате силикон другите жени ще ви завиждат? От много време следя форума, мъж съм, и съм виждал снимки на повечето дами от тук. С риск да ви обидя ще кажа, че нямате нищо, което другите жени да нямат. Не знам защо някои от вас са решили, че са неземни красоти и всички им завиждат. Или може би така по - лесно си обясняват засиленото негативно внимание към тях. Реално, някой ден като умрете (дано не е скоро), само имплантите ви ще останат, а всичко останало ще се разложи. Кофти звучи. Не че ви пука какво ще остане, ама ми е леко комедийно като си го представя.
Доста повърхностно разсъждавате, щом си мислите, че с едни силиконови пликчета ще се разхубавите. Много по - важно е лицето, косата, дупето, тялото...
Предпочитам слаба и стегната дама с малки гърди, пред едра, крива и силиконова такава. Тук не видях нито една фина дама с добри гени за фигурата... Защо тогава са ви импланти?
На свинче звънче?
Първо, незнам защо реши, че сме решили че ни завиждат за силикона, завиждат ни за това, че сме по-добри във всичко. Второ- защо реши пък че се мислим за неземни красавици, при положение, че няма земно същество, по-добро от нас.....
И какво като умрем някой ден и ни останат имплантите - поне след нас ще остане нещо, за разлика от други...
Трето - казваш, че ни четеш постоянно, след това да не се хабим да пишеш ти не влизаш тук....я се изясни със себе си.
А за фините дами.....хм, сбъркал си форОма пич- анорексичните са другаде.....
Ай лека вечер от мен, а ти не се коркай толкова бе, симпатяга, сигурно и ти в нещо си добър.....
Отговори с цитат
  #365  
Стар 1st May 2013, 22:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
имам дълбоки съмнения , че си мъж хаха
хич не ми дреме кой кво си мисли и казва , за мене важно АЗ да чувствам добре в кожата си, ЯСНО !!!
и никоя от нас тук не го прави щото някоя да и завижда , б*ти селяшкото и ограничено мислене ...
Хахахха,тва щях да напиша и аз
Да си ходи при слабите кокали с малки циценца и да не ни занимава с простотиите си
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #366  
Стар 2nd May 2013, 01:03
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sbogomkurvi Виж мнението
Тук не видях нито една фина дама с добри гени за фигурата...
Толкова си и гледал! Има една такава - Лили белята.
Отговори с цитат
  #367  
Стар 2nd May 2013, 01:10
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Много чудно какво прави противник на силикона във форум за импланти. Че и на всичките ни бил гледал снимките, следял го редовно...



Едни от най-красивите жени, които съм виждала, съм ги виждала в този форум.
Верно е, че силикона не прави жената красива.
Жената прави силикона красив!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #368  
Стар 2nd May 2013, 08:09
ulysess ulysess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Ти пък как реши, че най - красивите жени били тук? Най - грозните и глупавите бих казал.. хахаха Всички сте или някакви криви джанти или вече застаряли лелки с мания за величие. Грозна работа, а пък циците ви изглеждат толкова изкуствено че няма на къде.... Гняс отвсякъде.
Продължавайте да си мислите, че сте много красиви. Ако не бяхте комплексирани, нямаше да си правите хиляди операции.
И ОЩЕ НЕЩО СПЕЦИАЛНО КЪМ ОНАЗИ ПО - ГОРЕ, КОЯТО КАЗА ЗА МАЛКИТЕ ЦИЦЕНЦА И СЛАБИТЕ ДАМИ - не е важно колко са големи гърдите, твоите изглеждат малки за дебелия ти гъз така като те гледам. Важно е една жена какви ценности има, а ти си долна КОВРА, която иска ФОСТАТА! Аре чао коври!
Злобейте, завиждайте на нормалните дами, бъкайте си силикон и бъдете грозни, в крайна сметка затова правите всичко... завистливи криви лелки.
Отговори с цитат
  #369  
Стар 2nd May 2013, 08:19
ulysess ulysess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Taзи пък е неземна красота... долната ковра си е показала грозните импланти и кривата сура.
http://media.snimka.bg/3751/013757425-big.jpg
И другите нейни колежки в този форум също.. хаха
Много са ви сбъркани критериите за красота. Ето това е красиво:
http://profit.bg/uploads/userfiles/i...3804550092.jpg
http://www.sofiautre.bg/images/galle...8a32b39f0c.jpg
С естествени гърди, хубава кожа и стил. А вие сте долни коври и никога няма да бъдете такива! хахаха ако си мислите че едни цици биха ви отворили врати... Няма никъде да ви вземат на хубава работа, надали имате и образование, нито ще ви приемат сериозно. Цял живот ви се присмиват на такива като вас иго знаете, затова има и такива теми, дали ми се присмиват и т.н.
ахахааааааааааааааааааааа аааааааааа
Отговори с цитат
  #370  
Стар 2nd May 2013, 08:20
ulysess ulysess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Още веднъж - това е красиво, НЕ ВИЕ!
http://dariknews.bg/uploads/news_ima...big_804552.jpg
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквивъзприематоколните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:13.