IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 30th January 2008, 09:38
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от XriS@
Имам въпрос относно изрусяването... Някой може ли да ми препоръча някакво кремче (или нещо такова, не разбирам) което да ми върши работа в домашни условия? Става дума за ръце и корем, просто не искам да почвам да се скубя там, а космите са доста тъмни. Благодаря ви
В козметичните магазини продават прахчета и към тях върви разтвор. Аз преди ползвах за веждите. Но все си мисля,че за ръце и корем не е препоръчително...все пак това е доста агресивно и да си го клепаш на кожата..освен това съм виждала изрусени ръце и изобщо не седи добре,но зависи. Ти си решаваш.
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #242  
Стар 30th January 2008, 12:04
Karlson Karlson не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 148
По подразбиране

[quote="Beautiful_затова се слага и 1ч.л. оцет. после се измива по-лесно, но ако косата е боядисана в никакъв случай [/quote]

Защо?
Отговори с цитат
  #243  
Стар 30th January 2008, 15:21
nellita nellita не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 267
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от XriS@
Имам въпрос относно изрусяването... Някой може ли да ми препоръча някакво кремче (или нещо такова, не разбирам) което да ми върши работа в домашни условия? Става дума за ръце и корем, просто не искам да почвам да се скубя там, а космите са доста тъмни. Благодаря ви
Моля не прави тази грешка да си изрусяваш корема и особено ръцете, гледката е ужасна и без да те обиждам ще си позволя да кажа, че ще приличаш на цигане. кола маската е най-добрия вариант и за двете места. Аз лично си правя на ръцете и резултата след 7 години е значително по-малко, по-руси и по-тънки косъмчета. :P
Отговори с цитат
  #244  
Стар 30th January 2008, 17:40
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

[quote=Karlson]
Цитирай:
Първоначално написано от "Beautiful_затова се слага и 1ч.л. оцет. после се измива по-лесно, но ако косата е боядисана в никакъв случай :idea:[/quote

Защо?
ми от оцета боята пада, не мога да кажа защо сигурно е някой химичен процес, знам ли

момичета, някоя от вас да е ползвала пудрата на L'oreal, която рекламират в момента?
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #245  
Стар 1st February 2008, 07:07
zuzka85 zuzka85 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Пловдив
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от XriS@
Имам въпрос относно изрусяването... Някой може ли да ми препоръча някакво кремче (или нещо такова, не разбирам) което да ми върши работа в домашни условия? Става дума за ръце и корем, просто не искам да почвам да се скубя там, а космите са доста тъмни. Благодаря ви
Мила, по-добре хващай епилатора и дерзай Няма смисъл просто да ги изрусяваш,по-добре да ги няма изобщо.Малко боли,но ефекта е гладка кожа без косми. А и е малко смешно косата ти тъмна,а ръцете светли
__________________
DOBRITE MOMICHETA OTIVAT V RAIA, A LOSHITE, KADETO SI POISKAT
Отговори с цитат
  #246  
Стар 2nd February 2008, 18:11
XriS@ XriS@ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Работата е там, че космите са навсякъде и ако започна да ги махам, това означава да оскубя абсолютно цялото място от гърдите до триъгълника... иначе ще се получи някаква граница - тук косми, там - не Ръцете не са чак такъв проблем, но просто не знам какво да правя. Предполагам, че за всеки е ужасно едно момиче да има косми по корема...
Отговори с цитат
  #247  
Стар 2nd February 2008, 18:17
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Не е приятно,но не е и болка за умиране.Това не са косми, а е мъхче и го има при почти всички.Имаш варианти с депилатоар,кола маска епилатор.За ръцете кола маската и епилатора са удачен вариант,но за корема имаи предвид ,че ще махнеш и по светлия мъх.А за изрусяването ,ако си много тъмна недей.Седи ужасно грозно
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #248  
Стар 14th February 2008, 10:26
sweedy709 sweedy709 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 5
По подразбиране

знае ли някои каде се продава боя на KEUNE .Вие мили дами каква боя за коса ползвате искам някакво русо важно да не жълтее.Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #249  
Стар 14th February 2008, 10:47
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Аз ползвам на Гарние №111, сиво русо е, не се обезцветявам (вече). Жълтее, но не е гадно, зависи от ефекта, който търсиш. Ако искаш изобщо да не жълтее трябва да я обезцветиш, няма как.

Един трик са ми казвали - слагате малко водичка в сместа на боята за да не жълтее ама грам По моя опит върши работа.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #250  
Стар 26th February 2008, 22:19
Melania Melania не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте момичета! Абе гледам (по-скоро чета), че тук-там се споменава оцета като потенциялно средство за отмижане на боя за коса и тъй като аз моята си я направих черна, но вече нямам търпение малко поне да изсветлее, ще ме информирате ли по-подробно по този въпрос? Някакви опасности? И въобще това с оцета вярно ли е? Айде, от мен приятна вечер
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:37.