IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4041  
Стар 10th November 2016, 11:32
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Здрасти, vasi8888! Аз ходих на консултация при д-р Пеев миналата седмица. Консултацията ми продължи около 1 час, направи ми замерване и избрахме импланти според моите параметри посочени в таблицата на производителя. В моя случай 415сс и 485сс имплантите са на Nagor. 50кг съм, 165см
Отговори с цитат
  #4042  
Стар 11th November 2016, 00:38
Аватара на vasi8888
vasi8888 vasi8888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 15
По подразбиране

А каза ли ти колко време ще продължи самата операция?
И той ли ти предложи тези размери или предварително си беше избрала кубиците и само уточнавяхте параметрите?
Отговори с цитат
  #4043  
Стар 11th November 2016, 00:43
Аватара на vasi8888
vasi8888 vasi8888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Някъде в по-старите теми четох, че при поставяне на импланите под мускула се губят около 80 кубика.
Може ли някой от вече опериралите се да каже дали след операцията гърдите са толкова големи, колкото преди операцията с имплантите, поставени в сутиен, както се прави на консултацията или реално стават малко по-малки?
Отговори с цитат
  #4044  
Стар 11th November 2016, 09:07
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Аз само му показах снимки, които харесвам и после му казах с кои подплънки най-много се харесвам. Но действително той ми каза, че резултата ще е една идея по-малък от това което виждам с подплънките.
Отговори с цитат
  #4045  
Стар 12th November 2016, 21:32
Аватара на Milenitta
Milenitta Milenitta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Привет и от мен момичета,мами,прекрасни представителки на можеее би по-силния пол. ) Бях на консултация при Георгиев,избрахме 375,подмускулно. Мисля да се обадя и да искам 390,знам ли,защото операцията е чаак след месец,имам изпити и пр. Моля ви,въпреки това което изчетох до тук.. да ми вдъхнете,ако може да се нарече така,кураж. Адски страх от упойка,интубация и пр. Моля ви,някоя прясна в това отношение,да помага,ако може.. благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #4046  
Стар 15th November 2016, 20:10
MyWayIs MyWayIs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasi8888 Виж мнението
Здравейте момичета..

Тази седмица бях на консултация при д-р Милко Ковачев. Като цяло не е много приказлив..консултацията мина за 10 мин. Сложи ми един спортен сутиен, смени няколко импланта, каза, че трябва да са между 350 и 400 кубика и в общи линии това беше.

Другата седмица пак ще ходя за да изберем дата и параметри на имплантите.

Освен CvetiB така и не видях снимки на други жени, оперирали се при него. Тези снимки са и един от основните мотиви да избера него..

Та на въпросите..
1. Колко време трае самата операция? Док. каза 1 час, но моя приятелка каза, че нейната е била 3. Живо ме интересува, защото упойките не ме хващат много по мед. причини, будя се посредата на операции и това много ме притеснява.
2. Как си избрахте имплантите, сами или се доверихте на доктора? Аз миналата година родих близнаци и 6 месеца се кърмихме като съм си засичала, че произвеждах по 1.5 л. кърма на ден..та гърдите ми бяха доста големички, въпреки че съм слаба (170 височина, 53 кг., 77 см. подгръдна обиколка). Сега от гърдите ми не остана нищо, съвсем празни са и в горната част буквално ми се броят ребрата. Има малко обем само под зърното и когато док. каза, че съм за около 375 кубика на мен ми се видяха малки..като кърмех имах по-големи гърди. Прегледах каталога на фирмата (Nagor) и си избрах анатомични с висок профил - XF3 405 кубика с параметри шир.12.5, вис. 13.0, проекция 5.9. Има ли някой със сходни параметри и доволни ли сте от обема в горната част?
3. Конкретно към CvetiB - видях, че снимките ти са от 6-тия ден след операцията..след като спаднаха отоците имаше ли голяма разлика? На снимките изглеждат перфектно, но така ли останаха и след спада на отоците? Може ли да ми пратиш снимки на лс .
Здравей,
Отдавна не бях влизала и с разочарование установих, че не мога да си отворя съобщенията, нито да пиша във форума. Това е новото ми CvetiB..... cvetibratoeva@abv.bg ми е имайла, с радост бих съдействала ако не е късно. Поздрави!
Отговори с цитат
  #4047  
Стар 17th November 2016, 08:57
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MyWayIs Виж мнението
Здравей,
Отдавна не бях влизала и с разочарование установих, че не мога да си отворя съобщенията, нито да пиша във форума. Това е новото ми CvetiB..... cvetibratoeva@abv.bg ми е имайла, с радост бих съдействала ако не е късно. Поздрави!
Цвети, сайтът ги прави такива - един ден не можеш да влезеш и да пишеш, на другия ден - можеш. Аз пък от телефона не мога да вляза, сигурно нямам някакво приложение, но не съм се заинатила да го правя, де. Как си, Цвети?
Отговори с цитат
  #4048  
Стар 17th November 2016, 20:58
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Цвети, сайтът ги прави такива - един ден не можеш да влезеш и да пишеш, на другия ден - можеш. Аз пък от телефона не мога да вляза, сигурно нямам някакво приложение, но не съм се заинатила да го правя, де. Как си, Цвети?
Уаууу сега успях! Много добре благодаря! Нося си бюста с голям кеф! Мина повече от година и като изключим грандоманията,която ме е обзела всичко е наред!
Отговори с цитат
  #4049  
Стар 18th November 2016, 09:08
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CvetiB Виж мнението
Уаууу сега успях! Много добре благодаря! Нося си бюста с голям кеф! Мина повече от година и като изключим грандоманията,която ме е обзела всичко е наред!
Е, тва да се чува, радвам се за теб. Замисли се за болките в гърба и разните му други там неудобства, пък току виж грандогърдоманията ти отмине.
Отговори с цитат
  #4050  
Стар 18th November 2016, 12:24
КЕТ КЕТ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Здравейте девойки, по принцип не съм фен на писането по форуми, но искам да споделя и моя опит на всяко момиче на което му предстои операция.
Вчера се оперирах при ИС!
20 мин, след като се събудих от упойката станах раздвижих се, хапнах, пуших изобщо чуствах се прекрасно.Днес след като махнаха дреновете е още по-добре!!!
Изобщо не се страхувайте и ако сте решили давайте смело, изчетох целият форум преди операцията и се бях настроила за умирачка...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:25.