IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 1st July 2007, 15:02
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Той Георгиев сигурно не се е отказал от безплатна реоперация, ама Самодива може и да не иска да се възползва от нея, ако смята, че той не може да се справи с проблема.
Каквото и да решите, пишете, стискам палци все пак да се сдобиеш с красиви гърди
Отговори с цитат
  #122  
Стар 1st July 2007, 15:31
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Danielka
... доц.Анастасов е станал специалист в поправка на грешките на много пластични хирурзи...
В Пловдив слуховете са други . Може би поддръжката на този доктор в форума е голяма , затова да си на това мнение .
Samodiva - само нова обиколка ще ти помогне да си откриеш и следващия лекар .
Отговори с цитат
  #123  
Стар 1st July 2007, 16:24
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Той Георгиев сигурно не се е отказал от безплатна реоперация, ама Самодива може и да не иска да се възползва от нея,
не, никога няма да откаже, проблема е че не знам дали имам кураж да го направя при него, а че трябва да се поправи грешката не подлежи на дебат, само дето не знам къде, кога и как
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #124  
Стар 1st July 2007, 16:47
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Отговори с цитат
  #125  
Стар 1st July 2007, 17:11
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от samodiva
не, никога няма да откаже, проблема е че не знам дали имам кураж да го направя при него, а че трябва да се поправи грешката не подлежи на дебат, само дето не знам къде, кога и как
Не искам да давам тъпи съвети и то без някой да ме е питал.
Но все си мисля, че той е добър лекар (по отзивите на негови пациентки) и е запознат с нещата ти. Кой друг тепърва ще почва отначало!
Възможно ли е твоя организъм да отхвърля имплнтите, без причината да е у лекаря?
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #126  
Стар 2nd July 2007, 09:41
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
Възможно ли е твоя организъм да отхвърля имплнтите, без причината да е у лекаря?
Това отхвърляне е капсулната контрактура, а Самодива казва, че има риплинг и визията не й харесва. Може би не са добре позиционирани.
Отговори с цитат
  #127  
Стар 2nd July 2007, 10:06
Honey33 Honey33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
Цитирай:
Първоначално написано от samodiva
не, никога няма да откаже, проблема е че не знам дали имам кураж да го направя при него, а че трябва да се поправи грешката не подлежи на дебат, само дето не знам къде, кога и как
Не искам да давам тъпи съвети и то без някой да ме е питал.
Но все си мисля, че той е добър лекар (по отзивите на негови пациентки) и е запознат с нещата ти. Кой друг тепърва ще почва отначало!
Възможно ли е твоя организъм да отхвърля имплнтите, без причината да е у лекаря?
Вярно е че има добри отзиви за него, но много от пациентките му не са писали във форума - много от тях са със изпадане на инпланта, дабъл бабъл и т.н., а при ре-операция проблема си остава същия.
Отговори с цитат
  #128  
Стар 2nd July 2007, 10:34
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
Цитирай:
Първоначално написано от samodiva
не, никога няма да откаже, проблема е че не знам дали имам кураж да го направя при него, а че трябва да се поправи грешката не подлежи на дебат, само дето не знам къде, кога и как
Не искам да давам тъпи съвети и то без някой да ме е питал.
Но все си мисля, че той е добър лекар (по отзивите на негови пациентки) и е запознат с нещата ти. Кой друг тепърва ще почва отначало!
Възможно ли е твоя организъм да отхвърля имплнтите, без причината да е у лекаря?
проблема е наистина и единственно само в позиционирането
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #129  
Стар 2nd July 2007, 16:20
sb1 sb1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 16
По подразбиране

Здравей, Самодива. Чак днес видях твоята тема и направо се ужасих.Много е жалко това което се случва и не мога да си обясня кой позволява да продължава всичко това? Все пак един от първите пострадали специално от този лекар е бил преди 10 години ... и през тези години е имало и още а някои беше писал и смъртен случай??? Кой и защо ?Няма ли кой да му отнеме правата и защо не го правят ... нима е малко това какво чакат още???
Надявам се при теб нещата да се оправят, пожелавам ти много кураж и късмет и в най скоро време това за теб да е един лош спомен и да няма следа от него!!!Много много много успех !!!
Отговори с цитат
  #130  
Стар 15th October 2007, 14:32
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

Реших окончателно да довърша започнатото само и единствено с др. Николай Георгиев. Одисеята продължава, ще продължа разказа си доста цветно и с илюстраций.
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бомбиилифойерверкитенасуетатаразказ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:58.