IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4081  
Стар 6th March 2012, 18:12
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

да,точно затова го искат...отде да те знае иначе как си била преди
  #4082  
Стар 6th March 2012, 18:22
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
да,точно затова го искат...отде да те знае иначе как си била преди
И на какво са те направили
  #4083  
Стар 6th March 2012, 18:23
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

да....дали ша може да те познае
  #4084  
Стар 6th March 2012, 19:38
Galin4ok Galin4ok не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
и на мен ми искаха.защо не си ги вземеш.не е трудно,така ще те види преди операцията
защото операцията е правена при НГ, а все още не съм решила при кой ще ги сменя.
и се чудя как да му ги искам като може след това да се върна при него.
Още не съм се ориентирала към хирург и този път ми се иска да чуя поне две мнения
  #4085  
Стар 6th March 2012, 21:03
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

Аз си взех снимкие заради Ильо,макар че не бях сигурна дали ще се оперирам при него и добре че го направих. Бях почти изцяло забравила как съм изглеждала и виждайки се на снимките,много ми помогна да избера новите си импланти и да се посъветвам с момичетата из форума. Така че не виждам защо да си вземеш снимките трябва да се тълкува като обида или намек,че ще сменяш доктора. Те съдържат полезна информация,особено пък,ако наистина ще те оперира друг. Така че с чиста съвест,според мен, можеш да си ги искаш.
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
  #4086  
Стар 6th March 2012, 21:11
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

съгласна съм!А и не си единствената дето си ги взима.На мен секретарката ми ги даде на флашка и нямаше никакъв проблем,мн точно си беше момичето.Не сме се разправяли и обяснявали,а и аз не бях решила къде да ходя.Просто след 1-я път сега реших да мисля и питам повече..това е И твое право.В интерес на истината Георгиев винаги е мн внимателен,както и целият му екип..
  #4087  
Стар 6th March 2012, 21:36
maria_1985g maria_1985g не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
Никой не може да ти даде по-добър съвет от доктора при който ще се оперираш....При кои мислиш да го правиш?
Първата операция при Тонев, и сега пак мисля при него. А колкото до съвета първия път му се доверих за PIP 390 и ми малеят, понеже съм доста висока и с едър кокал. Та затова сега ми се иска аз да си определя размера.
  #4088  
Стар 6th March 2012, 22:17
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

maria ти при друг хирург на консултация ходи ли???? Понеже четох един твой пост в който пишеше ,че са му много парите и не смяташ да ходиш пак при него.Аз се разочаровах от Тонев сега като му поисках мнение какво да правя с имплантите и какво мисли ,какви да сложа... и смятам,че не е на нивото на Стоянов и Георгиев,че за да ги иска тези 2000 евро!!Ядосана излезнах от кабинета му и направо го отписах от листа ми!!!Смятам да чуя и на Стоянов мението и да реша.
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
  #4089  
Стар 6th March 2012, 22:36
maria_1985g maria_1985g не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvet81 Виж мнението
maria ти при друг хирург на консултация ходи ли???? Понеже четох един твой пост в който пишеше ,че са му много парите и не смяташ да ходиш пак при него.Аз се разочаровах от Тонев сега като му поисках мнение какво да правя с имплантите и какво мисли ,какви да сложа... и смятам,че не е на нивото на Стоянов и Георгиев,че за да ги иска тези 2000 евро!!Ядосана излезнах от кабинета му и направо го отписах от листа ми!!!Смятам да чуя и на Стоянов мението и да реша.
Така ли? Ами моя проблем е, че съм в чужбина и имам само 10 дни в БГ - Април месец и не мога да ходя на консултации. Сподели ако искаш какво ти е казал? Ако искаш ми пиши на лични. Аз говорих само със секретарката му. Но и аз все още се чудя какво да правя. Благодаря ти.
  #4090  
Стар 7th March 2012, 14:18
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Момичета,мислите ли че това с ПИП-а е възможно да е изкуствено създадена история?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:15.