IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4191  
Стар 13th March 2012, 18:44
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

мерси,за успокоението....дано всичко да завърши ок
  #4192  
Стар 13th March 2012, 21:15
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Честито, Елиии Изобщо не се притеснявай, след няма и месец ще си супер благодарна , че си сложила тези импланти ! И аз съм с тези кубици и сам слабушка , а мисля за по-големи! Така че изобщо не се притеснявай, радвай им се.
  #4193  
Стар 13th March 2012, 21:48
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

сигурно е заради оттока..уф мн е гадно нещо като те тормози,егати.не стига че преживяваш опер.ми е тва после да не ти дава покой.мн ти бл.Венеска-искренно за успокойтелните думи,дано да кажа същото след време.Мерси,че се отзова!
  #4194  
Стар 13th March 2012, 22:15
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

eliii, как ме притесни с ЛС-то... помислих, че се е наложила операция по спешност. Хей, мацка, хайде да са ти честити новите придобивки!!! Ще спаднат, ще улегнат... ще ти малеят после. Бързо да се възстановяваш и да пишеш подробности
  #4195  
Стар 13th March 2012, 22:25
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

ми...нямаше ви,когато най-ми трябвате.сега разбирам ти като беше полудяла в началото след опер.кога започнаха да спадат?
  #4196  
Стар 13th March 2012, 22:28
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Елинце, напиши ми майлчето си на лични и ще ти пратя снимки на моите. Аз да те питам как протича операцията при смяна, дренажи слага ли ти , след колко време те изписват, упойката по-добре ли се понася
  #4197  
Стар 13th March 2012, 22:33
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
Smile

Никога, ама никога не съм си мислела, че и аз ще съм от тези дето ще им малеят циците след време, особено след като ми показаха имплантите преди операцията и отоците след това. Чувствах се огромна и никой не беше в състояние да ме убеди, че това "нещо" ще спадне и ще го почувствам като свое. Два месеца след операцията вече съжалявам, че не сложих по-големи. Просто трябва търпение, а аз го нямах сякаш и сигурно не съм единствената.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
  #4198  
Стар 13th March 2012, 22:40
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

еййй,ама друго си е като сте тук.само отварям горнището и гледам аЙсбергите.щото аз предишните си ги харесвах.и тия ми изглеждат.....мани.
поолекна ми малко....всички сте ми обещали ,че ще ми малеят.дано,дано
  #4199  
Стар 13th March 2012, 22:52
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Елииии, честито!!

На мен ми се размиха нещата вече, но ти щом си толкова шокирана от първоначалната гледка, значи не си реоперация, нали? Ако беше щеше да знаеш колко много спадат и се наместват..
Извинявам се наистина, не мога да се сетя за твоя случай. С толкова момичета ги обсъждахе нещата.. Колко сложи?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4200  
Стар 14th March 2012, 07:06
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Неллс,извинявай миличка,реоперация съм,но се забравят някой неща.а и когато става дума за себе си,май губя "разссъдъка си"не мога спокойно да приема нещата.ма си е гадно,отнова да минеш от 1-ви клас
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:52.