IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4741  
Стар 9th April 2012, 22:13
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
С. си мълчи за масажите, не им е фен.
А при конкретно зададен въпрос, отговорът му съвсем не е конкретен .
Хмммм..Защо е против?Стоянов имаш предвид,нали?Да не би да е възможен някакъв страничен ефект от масажите?Някой чувал ли е?
Да не започна да масажирам и знам ли,аз какъвто късмет имам,точно при мен ще се обърка нещо....
  #4742  
Стар 10th April 2012, 00:48
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

За кръгли часажите включват и избутване на импланта отгоре надолу и отдолу нагоре по определен начин. Има клипчета в youtube, на които нагледно и добре е показано, с условието, че според мен са по-агресивни от търпимото и необходимото. Казват, че с помощтта на масажи, имплантите и тъканите омекват. Както и ако има някаква асиметрия, може да помогнете на имплантите да заемат желана позиция, в което аз не вярвам особено..
  #4743  
Стар 10th April 2012, 08:45
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Момичета, искам да ви чуя мнението - дали според вас тези случаи са с по-високо разположени ареоли: от сайта:

http://www.drstraka.com/html/breast-...ouston-tx.html
случаи 9, 14, 18, особено 16 (според мен). Също така донякъде 33 и 34 случай.
Друг въпрос: случаи 19 и 21 много си приличат "преди", а "след" пък хич не си приличат.
И накрая - най-много ми харесват "след" на 19-ти случай.
  #4744  
Стар 10th April 2012, 08:49
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

За масажите мисля, че не бива да правим каквото и да било показвано в youtube или други сайтове. Би трябвало да се ръководим от това, което е казал хирургът ни.

Ина.... този линк не се отваря мацурляк... дай друг

Последно редактирано от lily.ana : 10th April 2012 на 08:53
  #4745  
Стар 10th April 2012, 08:58
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

на 16 са височко и на 18, но на 16 е по-видимо. Не мисля, че 19 и 21 си приличат чак толкова преди, освен това виж отстрани мерките и теглилките са различни.

Последно редактирано от lily.ana : 10th April 2012 на 09:01
  #4746  
Стар 10th April 2012, 11:26
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Елисавета Виж мнението
Хмммм..Защо е против?Стоянов имаш предвид,нали?Да не би да е възможен някакъв страничен ефект от масажите?Някой чувал ли е?
Да не започна да масажирам и знам ли,аз какъвто късмет имам,точно при мен ще се обърка нещо....
Не съм писала, че е против, а че не ми отговори точно и ясно 'да или не'. Така или иначе съм с анатомични, едва ли ще се масажирам..
Разсъждавайки си, се чудя ако аз почна с масажи, дали ще натискам достатъчно (или прекалено), дали посоката и движенията ще са съвсем правилни...ей такива неща, в резултат на които има опция да си навредя.

Ина
, не ми се отваря линка.
  #4747  
Стар 10th April 2012, 13:39
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Калинче, да не ти се налага скоро такава интервенция!!! Много мъдро решение!
Ина, не отварям и аз линка
  #4748  
Стар 10th April 2012, 13:54
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

За линка на Ина, влезте само на www.drstraka.com и след това отидете на галерии... аз така го отворих
  #4749  
Стар 10th April 2012, 15:04
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Аз имам конкретен въпрос към оперираните и неоперираните: как да се сдобия със снимки на Оперираната? На каква цена, условия за дискретност, наблюдение с едно затворено очо и другото на 7 диоп'тръ, декларация за неразпространение и т.н.?
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
  #4750  
Стар 10th April 2012, 15:06
kalinka86 kalinka86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 21
По подразбиране

Мацки, да ви кажа, късметлийки сте вие, че можете да си го позволите... Аз събирах дълго време тези парички и дори не съм събрала цялата сума, помага ми близък човек, на който ще изплащам после, ще ги връщам. Затова и се поотказах. За след раждане не са зле наистина, но винаги съм искала да имам по - големи. Сега в момента съм на чаша Д, но не изглеждат като за Д, някак по - малки. Не знам.
Някой ден, живот и здраве след още един маляк може да се засечем пак тука... ама тайничко си ви завиждам благодорно на големите бюстове...

И на мен онзи линк по- горе не ми отваря, а ми беше интересно. Да не си дала грешен адрес?
)(
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:50.