IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1021  
Стар 30th January 2012, 18:07
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

И като говорите за мускул,сега е момента да питам :
месец след операцията,но моя мускул не се е отпуснал.Поне така го чуствам.Твърд,дърпа ме отгоре,а отдолу разреза.Не би ли трябвало да се е отпуснал??Маркова беше писала ,че под душа и е добре и че и се отпуска мускула,,А моя ми се стяга и ме дърпа под душа ((
Отговори с цитат
  #1022  
Стар 30th January 2012, 18:18
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

При мен, под душа, се отпуска само жлезата и се плъзга много смешно над мускула. Моя също не се е отпуснал. Но принципно знам, че е бавен процес - 4-5 месеца докато "омекне".
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1023  
Стар 30th January 2012, 20:35
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Оооо незнам кога съм казала това за душа, но на мен къпането месец си ми беше тежък физически труд. Да не говорим че за да си стигна краката усещах болка в гърдите. Иначе все още са ми твърдички- гумени топки, но тук казаха старшите че пети-шести месец - тогава ще са ок.
Отговори с цитат
  #1024  
Стар 30th January 2012, 20:36
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

А иначе дърпания и бодежки имам все още, въпреки че съм на 2 месеца- точно днес ги навърших. и то в дясната гърда, но като слушам старите кучета е нормално.
Отговори с цитат
  #1025  
Стар 30th January 2012, 21:23
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Мис, на Лъки гърдите определено не са й на врата. Най-вероятно зависи от твоя собствен мускул.
На Стоянов съм вижала гърди на 1 седмица, после на 1 година доста по-надолу - направо зърното се мести и гърдата добива съвсем различна форма. Аз това се надявам(силно) да се случи с мен. Но съм виждала и негови гърди, които со стоят на едно място. За това ме навежа на мисълта, че е въпрос на мускул...
Мне, сичко друго може, ама мускул нЙе ! .
Моят хич го няма, само кожа и импланти съм. При мен в горния полюс са си добре, не са на врата (ти нали ги видя), но отдолу нещо има дето не ми харесва много. Вероятно просто зърната са ми по-надолу заради първоначалната птоза и затова ми изглеждат по- празни в долната част. И сигурно точно в това би се изразило евентуалното обиране за което Тепавичарова ме предупреди. То и аз не знам дали е така де, просто си размишлявам с клавиатурата
Ако бяха ми слезли малко, както очаквах, щяха да са ОК. Отдолу по-пълни, а отгоре щяха да станат малко увиснали, което е ОК и според моя вкус, стига да е в умерена доза.
Точно защото нямам развит мускул, затова и не са ми били много натопорчени в горната част отначало и после да се отпускат. Абе моите са си като първия ден, нЕт отоци, нЕт синини имах.
Единствената по-съществена промяна, която претърпяха гърдите ми е това, че дясната ми беше дълго време по-голяма заради местената ареола. Сега не знам, свикнах ли или е спаднала, но на размер ги намирам еднакви почти.

Нели, то и аз съм виждала гърди които слизат с времето, затова се чудя, дали е до хирург, дали е до организъм, дали до някви специални методи на оперирВане ?

Еми, не че бия нанякъде, не съм убедена в нещо и да го намеквам и подмятам. Обаче съм много мнителна и като станат няколко случая, веднага ми светва ламБата. Надявам се да греша

Последно редактирано от миссссс 335 : 30th January 2012 на 21:36
Отговори с цитат
  #1026  
Стар 30th January 2012, 21:29
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Миссс май само аз още не съм те преслушала. Ще ми метнеш ли едно фото плиизз.....ето имейл - cvetana_jordanova@abv.bg. Но разбира се ако вече ти е писнало няма сърдене.
Отговори с цитат
  #1027  
Стар 30th January 2012, 21:38
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Прати ми на ЛС скайпа ти, тия дни ше те намеря, обещавам тържествено !
Отговори с цитат
  #1028  
Стар 30th January 2012, 22:46
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
При мен в горния полюс са си добре, не са на врата (ти нали ги видя), но отдолу нещо има дето не ми харесва много. Вероятно просто зърната са ми по-надолу заради първоначалната птоза и затова ми изглеждат по- празни в долната част.
На мен ми харесват твоите, но те разбирам какво имаш предвид. И аз имам същото, но в момента са ми бетон гърдите - не ги виждам да мърдат на никъде... Ако останат така, определено са ми височко. За моя вкус де, останалите ги харесват.
А верно ли е, че до където "слизат" през първия месец - това е. повече не слизат? Ем го опроверга това, но тя е при Заякова, чийто почерк е по-ниски гърди?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1029  
Стар 31st January 2012, 00:16
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

"По-ниските гърди", дали ще са достатъчно покрити от мускула ?

Не съм експерт, само си драскам, квото ми идва на ума, но понеже знам Тепавичарова, колко изпипва всичко, напоследък си мисля, че за нея би било по-лесно да ми сложи имплантите по-ниско и после да не се налага обиране. Обаче....дали е възможно без последствия ?

Даже вече съм на мнение, че и по-големи импланти да бях си изпросила, пак щяха да са на същото място поставени, както сега. Вероятно по-нагоре, но не и по-надолу, което ми обяснява нежеланието и да слага големи кубици.

Тя явно си има нещо предвид за да работи така.
Уф, хем се радвам, че не ми мръднаха (щото няма да ми увиснат) , хем се опасявам да не си останат там като заковани, а моята жлеза (макар и мизерна) да увисне с времето
Белезите отдолу са ми на абсолютно същото място както и в деня след операцията, нито милиметър не са се изместили.

Лъке, при теб как е, мръднаха ли нанякъде имплантите ?
Отговори с цитат
  #1030  
Стар 31st January 2012, 00:29
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
"По-ниските гърди", дали ще са достатъчно покрити от мускула ?
Има резон.
Май е по-добре, ако с времето се отпусне жлезата, да се направи едно обиране на кожа, отколкото ако се отпусне самия имплант, да се коригира джоба...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:48.