IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1051  
Стар 6th February 2012, 10:16
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Същата е мЪ Лъке... колко мамолози с име Дилова би могло да има?

Аз да питам като е ехограф колко трябва да е спеСЯлен??? Аз от години ходя при д-р Лора Дойчева (преди в V-та градска, а сега в Токуда). Доволна съм... предстои ми преглед в края на февруари и ще попитам колко специален трябва да е ехографа.
Отговори с цитат
  #1052  
Стар 6th February 2012, 10:38
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Тази Нина Дилова по-друга жена ли е от въпросната Дилова, която Тепавичарова препоръчва? Нали в другата тема (за френските импланти) дискутирахме, че Дилова е в Борола е там е въпросният апарат. А миналата година преглед при нея ми излезе 60 лв (мамография + ехография).
Аз ще си ходя при тази Дилова, която Тепавичаров препоръчва. Незнам за една и съща жена ли говорим..
Лъки ако си обърнала внимание момичето беше написало че е ходило преди години при Дилова. Веднага след нейния пост потърсих информация за нея в Гугъл и ми излезе Свети Лазар. попитах и Гуен, която също ходи при нея и тя ми каза че сега е в Свети Лазар. разбира се ако питаш тепавичарова и тя ти каже друго пиши моля те, защото и аз съм се насочила към тази Дилова дето тепавичарова препоръчва. Да не се бъркам нещо.И ако въпросния апарат, на който всъшност държа не е в свети лазар а в биомед все още ,също не е зле да се разбере.
Отговори с цитат
  #1053  
Стар 6th February 2012, 12:24
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Когато си записвате час, най-добре кажете, че сте с импланти, тя сама ще прецени с кой апарат и къде да ви преглежда.

Специален ехограф за импланти, едва ли съществува, сигурно е някакъв по-нов и по-модерен Тази при която ходя аз, също е с такъв и много си го хвали
Отговори с цитат
  #1054  
Стар 6th February 2012, 12:26
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
А миналата година преглед при нея ми излезе 60 лв (мамография + ехография).
.
Пледи или след операцията беше този преглед ?
Отговори с цитат
  #1055  
Стар 6th February 2012, 12:35
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Специален ехограф за импланти, едва ли съществува, сигурно е някакъв по-нов и по-модерен
Мхм.. и аз така ги виждам нещата. Струва ми се, че малко се фърляме в некви фюми със специалните апарати. Важното е, че не трябва да е мамограф!
Отговори с цитат
  #1056  
Стар 6th February 2012, 12:50
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Мхм.. и аз така ги виждам нещата. Струва ми се, че малко се фърляме в некви фюми със специалните апарати. Важното е, че не трябва да е мамограф!
На мен Тепавичарова не ми е казвала нищо за специални апарати, каза че Дилова знае как да преглежда жени с импланти.
Обаче аз не мога всеки път да пътувам до София за един преглед и затова ще си ходя при моята докторка. Тя е много внимателна и също е преглеждала доста жени с протези.

Даже мисля следващия път да я питам какво е положението с мускула и къде точно ми е импланта ...че Лъкито веднага каза кво чула и чела

Лъке, начи смяташ, че твоите са частично под мускула, тъй лЕ ?
Отговори с цитат
  #1057  
Стар 6th February 2012, 13:14
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Лъке, начи смяташ, че твоите са частично под мускула, тъй лЕ ?
Точно тъй, ле Това е най-коректното, иначе на хорски народен език пак си се казва подмускулно Но доцентката така ми го обясни.

Значи за апаратите..Нали се сещате, че Дяволия от нашия форум каза, че вече си е записала час при тази Дилова и тя е казала в Борола (не Биомед, не Св. Лазар).
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #1058  
Стар 6th February 2012, 13:46
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Точно тъй, ле Това е най-коректното, иначе на хорски народен език пак си се казва подмускулно Но доцентката така ми го обясни.

Значи за апаратите..Нали се сещате, че Дяволия от нашия форум каза, че вече си е записала час при тази Дилова и тя е казала в Борола (не Биомед, не Св. Лазар).
Лъке, м/у подмускулно и частично подмускулно има голяма разлика ! Мисли като пишеш, стига само декламирай наизуст !
Доцентката на теб е казала това, но порови се тук в по-старите мнения да видиш, какво е казвала на момичетата. То и за макган анатомични ти каза че не са гот, ама до края на 2010 слагаше предимно тях !
И на мен ми каза, че не са изцяло, но не защото не ги държи нищо отдолу, а защото откъм мищницата няма мускул. Най-малкото отдолу ги "подпира" кво беше там, няква ципа ли, нещо такова ?!
И най лесно е да се провери всеки сам !
Заставаш гола пред огледалото и стягаш гръдния мускул.
Моите се вдигат целите настрани и нагоре, поне два пръста. Гледката е ужасна, хихих

П.П. Не го приемай пак като заяждане, просто си спорим Мен даже ми готино така да си посъскваме

А Дяволия, казала ли е че е с импланти ?
И Лъке, не каза, Дилова преди или след операцията те прегледа ?
Отговори с цитат
  #1059  
Стар 6th February 2012, 13:52
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Д-р Дилова е завеждащ мамологията в Борола. Малко име не откривам...

Д-р Нина Дилова работи в Свети Лазар, а преди е преглеждала в Бодимед.

Не мога да преценя на 100 % от снимките, но мисля, че е една и съща личност
Отговори с цитат
  #1060  
Стар 6th February 2012, 14:57
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Иххх Биджуто къф е шерУок
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:34.