IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1061  
Стар 6th February 2012, 15:58
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Мисс(кинке), от тея работи не отбирам, но аз вярвам първо на докторицата, и после на всяко друго мнение от форума (което не се знае изобщо до колко е компетентно). Хич не ме е еня дали е частично или изцяло под мускула, но ТЯ така ми каза: че няма изцяло поставяне под мускула. Не говоря наисуст, а говоря това което ми е казано. Тук само си чешем езиците и големи глупости се пишат (както твърди и самата Тепавичарова)

За Дилова - аз ходих при нея преди поставяне на имплантите. Но пак беше в "Борола". за никакъв "Св. Лазар" не съм чувала.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #1062  
Стар 6th February 2012, 16:38
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Естествено, че има изцяло подмускулно, това никой никога не го е отричал, (освен Лъки, защото така й е казала Тепавичарова )
Въпросът е колко кубика могат наистина да се поберат под големия гръден мускул, без той да бъде срязан в долната си част и кога е приложим този метод на позициониране на имплантите. Защото никоя жена не би искала да й увиснат гърдите след 3-4 години, но дали този вариант е удачен при всяко изходно положение?! С тези си разсъждения бихме могли да помогнем на момичетата, на които им предстои да направят своя избор. Би било тъпо някоя да отиде и да настоява пред хирурга си за изцяло подмускулно поставяне, защото е прочела, че така е най-добре, а да се окаже, че не е подходяща за този метод, тъй като има прекалено голяма собствена жлеза, примерно. И кои хирурзи го практикуват/умеят този метод (освен ИС), защото отново би било идиотско пациентката Х да отиде при хирурга Y и да настоява за изцяло подмускулно, а той никога да не го е правил преди това и да се учи тепърва на нея..

И мила ми Лъки, ако тук толкова много момичета не си правеха труда, през всичките тези години от съществуването на форума, да си чешат езиците, много интересно ТИ откъде щеше да почерпиш необходимата ти информация, за да направиш своя избор за най-добър хирург?!
Отговори с цитат
  #1063  
Стар 6th February 2012, 17:00
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Д-р Дилова е завеждащ мамологията в Борола. Малко име не откривам...

Д-р Нина Дилова работи в Свети Лазар, а преди е преглеждала в Бодимед.

Не мога да преценя на 100 % от снимките, но мисля, че е една и съща личност
Една и съща е, просто работи може би и на двете места . Борола къде точно се намира в София?
Отговори с цитат
  #1064  
Стар 6th February 2012, 18:47
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Тук само си чешем езиците и големи глупости се пишат (както твърди и самата Тепавичарова).
Именно, ЛъкЕ, именно ! Аз затова наблягам на фразата "според мен"

И ти също си чешеш езика с това което си чувала нали ? Е , защо и другите да не го правим ? А някои от нас, също са го чували от самата г-жа Перфектна

Еми, съгласна съм 100, даже не сто, а Иляда проСента с теб
Отговори с цитат
  #1065  
Стар 6th February 2012, 22:34
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Няма лошо да си чешем езиците, но не и за сериозните неща. Да, точно от следене на форума форума избрах Тепавичарова! И съм благодарна на Патриша, Пантера и още някои, които ми дадоха хинт, когато се колебаех между нея и Стоянов...
Но..напоследък тук цари едно размишляване..шапка да ти падне. И често се пишат глупости.Никоя от нас не е компетентна как точно се прави операцията и кой хирург как точно я прави. Аз вярвам 100% на Тепавичарова, защото тя няма да ти сваля звезеди и да ти каже, че всичко е прекрасно, но ще разбули заблудите ти и ще ти каже точната истина. Ако искаш - я приеми, ако не - търси си друг, който да ти каже че всичко е розово
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #1066  
Стар 6th February 2012, 22:41
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Лъке, не е точно така, мацка...

На мен никой не ми е казал, че всичко ще е розово и прекрасно. Напротив - дори Стоянов беше категоричен, че няма да мога да се снимам в Плейбой... И каза, че няма да стане от веднъж, каквото предполагам и Тепавичарова би казала...
Искаш да кажеш, че само тя ти казва истината в очите? Аз не мисля..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1067  
Стар 6th February 2012, 22:44
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Но..напоследък тук цари едно размишляване..шапка да ти падне.
Убедих се, че размишляването на теб не ти е любимо занимание
Отговори с цитат
  #1068  
Стар 6th February 2012, 22:45
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Лъке, форумът не е официален сайт на министерството на здравеопазването. Точно за чесане на езици е!
И да, размишлявам си, защо ми е такъв резултатът от операцията, не виждам да преча на някого с това ?! Ако съм ти станала досадна, просто не ме чети

А ти, като върла почитателка на Тепавичарова, не бива да говориш небивалици. Тя не слага частично подмускулно, питай я дали реже мускула и ще видиш люта физиономия. Възможно е да прави такива компромиси с методите си, но в краен случай, както при Пимчето и пак не и се искаше !

И пак да ти кажа, аз също споделям какво ми е казала тя на мен, така че не виждам, защо твоята информация да е по-достоверна !? Нямам за цел да убеждавам конкретно теб в нещо, просто казвам какво съм говорила с доцентката. Това че има разминаване понякога, не означава, че само което е казала на теб е истината. Може да било според случая, според анатомията на пациента или други индивидуални особености.
Да не говорим, че за Нелс примерно, най-компетентен вероятно е Ильо. Тя що да не сподели ?

Неле, аПсолютно случайно избрах теб за пример.
Ай спирам с майтапите към лъкиту, че неска не е на кеф

Последно редактирано от миссссс 335 : 6th February 2012 на 22:48
Отговори с цитат
  #1069  
Стар 6th February 2012, 22:49
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Нелс, съгласна съм Ти си направила своя избор, който е най-добър за теб. Аз също избрах почти инуитивно Тепавичарова и не стъпих при друг...За розовото - казах го примерно, защото има доста "доктори", които ще те успокоят, но и ще те заблудят.

Емико, ти докъде стигна с твоите размшления? Не мисля, че човек трябва да размишлява, когатто не е запознат с нещата. Хайде да се хванем за ръчичка и да отидем при г-жа Перфектна и да я питаме за подмускулното. Искаш ли?
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #1070  
Стар 6th February 2012, 22:59
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Ох, ма Лъке и ти си една...
На мен на първата консултация, когато я попитах за асиметрията, ми каза, че нямало да ми пипа ареолите, защото това водело до рак - да се бъркникало в жлезите.

На втората, въобще не ме помнеше, щото след много време отидох и вика: "тази ареола трябва да я барна" и ми сочи по-увисналата цица. Бях отслабнала и явно и се видяло, че няма да мине без уеднаквяване на кожите.
А сега шах де, три месеца живях с мисълта, че на тия дето им режат ареолите ше им предизвикат рак, а тя ми вика, че ше ме реже!Добре че съм я "опознавала" от четенето тук, та не и се връзвам. Мога да ти кажа поне още 10 подобни примера

Имаш ли коментар или щом не си го чула с ушите си, не е достоверно ?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:04.