IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1071  
Стар 6th February 2012, 23:02
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Не мисля, че човек трябва да размишлява, когатто не е запознат с нещата.
Абсолютно несъгласна с теб! А как да се запознае, ако не размишлява, особено когато вижда, че има информационно затъмнение по даден въпрос....или да приеме истина на този, който я поднася?! А дали това е истината за всички?

Ама пък иначе ставаш за пиЕне и ядЕне, Лъкчо
Отговори с цитат
  #1072  
Стар 6th February 2012, 23:10
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Уфф, че сте сладурки. Идва ми да кажа на Мисс(кинката) да ходи да прави секц, че нещо изнервена ми се вижда. То и аз щях по това време, ама в момента светя на кърваво червено

Емче, в голяма заблуда си. Човек трябва да е видял операция и то не при един хирург (а също и да има анатомични познания), за да може да пише свободни съчинения и размисли. Аз не се наемам за този момент. Приемам за даденост казаното от г-жа Перфектна и за мен това е истината.

Хайде, че на мен ми се доспа...
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #1073  
Стар 6th February 2012, 23:24
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Уфф, че сте сладурки. Идва ми да кажа на Мисс(кинката) да ходи да прави секц, че нещо изнервена ми се вижда. То и аз щях по това време, ама в момента светя на кърваво червено

Емче, в голяма заблуда си. Човек трябва да е видял операция и то не при един хирург (а също и да има анатомични познания), за да може да пише свободни съчинения и размисли. Аз не се наемам за този момент. Приемам за даденост казаното от г-жа Перфектна и за мен това е истината.

Хайде, че на мен ми се доспа...
ТаЗ пък, изнервена съм била. Аз съм по-лигава от сякогаш

Начи Лъке, попаднахме в абсурдна ситуация, направо абсурдна !

В стремежа си да кажеш дословно, какво си чула от Тепавичарова, и избождаш очите, вместо да и изпишеш веждите.
Ако има някой хирург в България, за когото може да се твърди, че слага имплантите, възможно най-подмускулно (тоя термин го измислих спешъл фор ю ), то това е тя. Затова и не обича големите кубици.
Смешно ми става да говорим, че тя ги слага частично подмускулно (освен в някои частни случаи). Това е абсурд, разбери !
В случая, точно ти не си наясно, какво твърдиш, а не ние !
И аз също вярвам на думите и, никой тук не ги оспорва. Емито също я харесва, доколкото съм я усетила !
Отговори с цитат
  #1074  
Стар 6th February 2012, 23:34
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Емито също я харесва, доколкото съм я усетила !

Ми харесвам я, че кЪ
Ако не беше роднина на оня мискинин, дет ми прецака носа, тя щеше да ме оперирВа.
Отговори с цитат
  #1075  
Стар 6th February 2012, 23:35
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Чеки ся! Рязането на ареолата причинявало рак???


Тва го чувам за пръв път? Що се е изцепила така, уж доцентка?

Да не е имала предвид вкарването на импланта през ареолата, където трябва да се нарушава целоста на жлезата?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1076  
Стар 6th February 2012, 23:54
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Ами не, просто когато иска де те откаже от нещо , изтърсва някакви такива мрачни прогнози.
Тя си има един специфичен изказ, но аз не и се връзвам.
Даже до ден днешен с приятелките ми се смеем на коя какво е казала и колко крива я е изкарала. Макар, че едната и е по-фанатизирана фенка от Лъчита и също се цупи, като се хилим
Беше ми казала, че когато ми мести ареолата има 50 проСента риск да ми се загуби изцяло чувствителвостта, а аз си я усетих още там в болницата на 3-4 ден, Дори по-рано от другата, не рязаната.

Казвам и щастливо: "доц, Тепавичарова така и така, аз си усещам ареолата" а тя ме гледа с ирония и вика "на местената ареола чувствителността се губи и нещо си в грешка"

Е такава е, чишит ! Вместо да се изпъчи и да каже мазно: "ми да, щото аз съм най добрата", тя изтърсва е такива келешлъци Обаче то и аз съм келеш и не ми пречи, харесвам си я

Последно редактирано от миссссс 335 : 6th February 2012 на 23:56
Отговори с цитат
  #1077  
Стар 7th February 2012, 00:16
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ох, мен такива хектични личности ме шашкат, щото се връзвам на всеки за всичко...
Предстои ми и на мен рязане и кърпене на ареолите и ме е страх, че ще ги изгубя като ерогенна зона...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1078  
Стар 7th February 2012, 07:47
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Няма бе Нелка, нал' си по статистиките... беж да четеш какъв е процентът на загуба на чувствителност на ареолите (кат се замисля по-добре недей да четеш много)
Отговори с цитат
  #1079  
Стар 7th February 2012, 09:56
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Предстои ми и на мен рязане и кърпене на ареолите и ме е страх, че ще ги изгубя като ерогенна зона...
След три години и половина суша накрая се предадох сексуално Нелке, какво да ти кажа, секса с готини цици е невероятен, поне за мен. Да и преди са ме приемали такава каквато съм, но си е друго да си свалиш спокойно сутиена и да се ококорят срещу теб възхитени. не спря да се прехласва по циците ми (повече не искам да слушам как мъжете не харесвали силиконови цици). Все още има да се дооформят моите цици и зърната ми все още не са ерогенизирани, но като цяло не се притеснявай, секса е много по-добър. Разбира се става въпрос за тези които като мен преди това дъските са ги притеснявали.
Отговори с цитат
  #1080  
Стар 7th February 2012, 09:56
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Ох, мен такива хектични личности ме шашкат, щото се връзвам на всеки за всичко...
Предстои ми и на мен рязане и кърпене на ареолите и ме е страх, че ще ги изгубя като ерогенна зона...
Аз ги изгубих, светла им памет
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:51.