IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 13th July 2007, 08:38
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
е то ако можеш да я променяш, какво й е предопределеното...нали в крайна сметка ще я объркаш с твоите промени, и резултата ще е различен от първоначално начертания?
Мисълта ми е, че не всичко подлежи на промяна, но пък някои неща са във властта на човека- и няма защо всичко да обясняваме със съдбата- има такова нещо, но то не е всеопределящо всичко, до най-малката подробност.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13th July 2007, 08:47
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Здравейте

Аз определено вярвам, че всеки може да контролира съдбата си, тя не е предопределена. И съм съгласна с израза, че каквото си пожелаеш, ще ти се сбъдне, стига да го искаш от сърце, а не да се вманиачаваш и да ти стане фикс идея, защото в такива случаи обикновено става обратното.
Може ли да ви препоръчам един филм на тази тема, много ще ми е интересно какви ще са вашите мнения за него. Казва се "The Secret" и е точно за нещата, които обсъждате. Има го в kolibka.com. Разбира се, за тези, на които ще им е интересно и имат време да го гледат
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th July 2007, 08:51
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lottus
Може ли да ви препоръчам един филм на тази тема, много ще ми е интересно какви ще са вашите мнения за него. Казва се "The Secret" и е точно за нещата, които обсъждате. Има го в kolibka.com. Разбира се, за тези, на които ще им е интересно и имат време да го гледат
и аз съм чувала за този филм, по друг повод. даже го имам, остава само да го гледам
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th July 2007, 09:38
Dee dee Dee dee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 516
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dee dee Изпратете съобщение чрез MSN до Dee dee
По подразбиране

Мисля,че постоянно се появяват знаци на съдбата,които ни насочват накъдето е бъдещето ни.Аз се чудя и дали има паралелни вселени,в които ти си същия човек,просто тръгнал по други знаци на съдбата...(май гледам много филми напоследък),но наистина мисля,че има нещо,което ни насочва,а и ако искаш нещо наистина малко или много подсъзнанието се задейства и виждаш тези знаци по-лесно...
__________________
I believe in dragons, fairies, good men and other mythical creatures!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th July 2007, 09:42
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Dee dee така е, подсъзнанието е голяма сила.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 13th July 2007, 10:37
curka94 curka94 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 737
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lottus
Може ли да ви препоръчам един филм на тази тема, много ще ми е интересно какви ще са вашите мнения за него. Казва се "The Secret" и е точно за нещата, които обсъждате. Има го в kolibka.com. Разбира се, за тези, на които ще им е интересно и имат време да го гледат
И на мен ще ми е интересно,аз лично съм го гледала към 2-3 пъти и винаги ми е интересен
__________________
VOLLEYBALL!!! BEST SPORT!!!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13th July 2007, 12:58
Astela Astela не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 359
По подразбиране

Досега всичко,което се е случвало в моя живот-хубаво или лошо,в последствие разбирам,че точно така е трябвало да стане.Не знам,дали само при мен е така,но сякаш нещата,които ми се случват са навързани и всяко следващо ми показва какъв е бил смисълът на предишното и защо така са се развили нещата.Осъзнах наскоро,че така се получава,когато си направих една равносметка на моя живот досега и осъзнах,че именно тази равносметка и това,че нещата се стичат по този начин при мен,ме накараха да "извличам" хубавата страна от всяка една случка-било то приятна или неприятна.Съдба ли е това,не знам?!
__________________
Ти си бурята в сърцето ми,
която преобърна целият ми
свят,когато ме прегърна ти!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 14th July 2007, 23:24
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Много пъти съм разсъждавала по темата, може и да ме помислите за луда, но си мисля, че на мен съдбата постоянно ми дава знаци. Лошото е, че винаги го разбирам след това или пък ми помага само за дребни, незначителни неща
Много пъти съм си пожелавала да мога да разчитам знаците й, но и аз съм успявала да ги разтълкувам едва когато вече е късно или наистина за дребни неща
Ето и един пример от днес, прочетох си хороскопа сутринта преди да отида на работа (по принцип не го чета често, защото не вярвам много), запомних много ясно едното изречение, но не му обърнах внимание, защото си мислех че е невъзможно да се случи.А стана точно така, както пишеше, че ще стане Не беше фатално, но ако бях послушала този знак на съдбата денят ми щеше да е доста по-хубав и ползотворен
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #29  
Стар 14th July 2007, 23:30
__SpOO__ __SpOO__ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 478
Изпратете съобщение чрез ICQ до __SpOO__ Изпратете съобщение чрез MSN до __SpOO__
По подразбиране

Хороскоп и...знак на съдбата? За мен лично не се връзват тези две неща.

Ако вярваш на хороскопи все едно вярваш, че съдбата ти вече е предначертана.
__________________
"Promise me , when you see, a white rose you'll think of me
I love you so,
Never let go,
I will be your ghost of a rose..."
Отговори с цитат
  #30  
Стар 14th July 2007, 23:31
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от __SpOO__
Хороскоп и...знак на съдбата? За мен лично не се връзват тези две неща.

Ако вярваш на хороскопи все едно вярваш, че съдбата ти вече е предначертана.
Подкрепям
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗнацитенаСъдбата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:49.