IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5311  
Стар 22nd February 2010, 22:07
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
По подразбиране

Свалянето на конците изобщо не боли,все едно ти промиват разреза.Усеща се само натискане и леко дърпане.А за шофирането,аз с ка4их на пертия ден и после поеторих 4ак след 15-20 дни мн. ми бе6е трудно да си вкл. задна скорост,но при мен болките бяха мн. силни и затова.
  #5312  
Стар 22nd February 2010, 22:10
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Свалянето на конците почти не се усеща, като гъделичкане е!

Относно шофирането, всеки различно, от 1 седмица до 1-2 месеца но според мен преди 1-я месец си е рано за кола. Аз лично започнах месец след това, щото преди това кат се пробвах, едвам ги сменях и напрягах много мускулите, дори волана трудно въртях страх ме беше да не избутам имплантите настрани.
Индивидуално си е, ти сама ще усетиш кога
  #5313  
Стар 23rd February 2010, 10:17
maman maman не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Ами, хайде и аз. Реших се из аз да сложа импланти. Чета ви сигурно от месец и съвсем се обърках, още не съм била на консултация, защото не мога да си харесам лекар. Доста противоречиви мнения има за всички, но това предполагам е нормално. Все пак става въпрос за индивидуални операции. Та, искам да ви питам има ли тема с нещо като БЯЛ и ЧЕРЕН списък на хирурзи?
За момента всички са против да се оперирам и мъжа ми и приятелките, но не се харесвам така и мисля, че ми дойде момента и на мен най-накрая.
  #5314  
Стар 23rd February 2010, 10:47
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Здравей Няма такъв списък /бял и черен/ има няколко лекари, за които като цяло няма изобщо добри мнения. Иначе всички останали според мен са добри всичко опира до това какво искаш ти да постигнеш като краен резултат, какво позволява тялото ти и в крайна сметка кой от всичките лекари ще ти вдъхне най-много доверие и ще сте на най-близки мнения. Моят съвет е да отидеш поне при двама трима на консултация, да чуеш няколко гледни точки и тогава да избираш. За по-конкретни въпроси всички тук ще ти помогнат до колкото могат, но няма да намериш мнение от рода "отиди при Иванчо само и единствено той е най-добрият". Всеки доволен от крайния резултат си хвали хирурга и обратното. За черния списък единствено си спомням името Охеда и имаше още някакъв из темите, който прави операциите с местна упойка, но за името му другите да помагат
  #5315  
Стар 23rd February 2010, 13:45
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от novak
Здравей . Иначе всички останали според мен са добри
колко наивно

а иначе - наистина има лекари, за които мненията са изцяло отрицателни, и такива, за които почти само положителни !!
А всички останали според мен са далеч от понятието " много добри "
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5316  
Стар 11th March 2010, 17:01
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

здравейте, на всички.
новичка съм тук, но съм ви чела. всъщност даже май след операцията ви четох повече, защото все имах някакви притеснения и болки. то и още си имам - 8-ми ден ми е, но поне вече сам по-спокойна. първите дни от притеснение (не от болка - за нея аулин ) не можех да спя.
сега да кажа какво не си харесвам. знам, че е рано, но ... зърната ми са в горната част на гърдите. имам чувството, че са ми големи тез кубици, а всъщност ми сложиха 250. което май е едно от най-малките във форума. мога да пратя и снимки, макар че още не съм се снимала.
а, и още един въпрос. имам мъник, така де, на почти 3 години е, но се хвърля към мен с все сила да ме прегръща и аз го спирам, че да не ме удари. докога ще трябва да се пазя?
  #5317  
Стар 11th March 2010, 17:44
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

Здравей! Не се притеснявай - усещането, че си сложила по-голям кубик ще отмине постепенно и след време ще ти се струват малки! Аз се чувствах точно така в началото и всички тук ми казаха това, което аз ти написах по-горе и на мен хич не ми се вярваше ама ето, че сега почти 2 години след операцията ми се струват малки А и е доста рано, за да искаш да изглеждат както трябва. Можеш да пуснеш снимки, за да могат по-компетентните тук да си кажат мнението. Иначе за детенцето - пази се максимално дълго....
  #5318  
Стар 11th March 2010, 21:43
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

мерси за бързия отговор.
то че е рано, рано е, ама аз щото все си бързам. проблема ми е, че не мога да спя с малкия, че да не вземе да ме срита докато спим. пак и не мога да се въртя настрани, т.е. страх ме е да го правя - като чета тук май не трябва още. ами ще трая.
ще пусна снимки, ама къде? моля за обяснение и мерси предварително.
  #5319  
Стар 11th March 2010, 22:25
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

ЗДРАВЕЙ снимките можеш да ги пуснеш в темата информация и снимки на оперираните.Азащо спиш с малкия той вече не е ли голям да спи с мама?
  #5320  
Стар 12th March 2010, 07:57
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
ЗДРАВЕЙ снимките можеш да ги пуснеш в темата информация и снимки на оперираните.Азащо спиш с малкия той вече не е ли голям да спи с мама?
Моят е на 4 и продължава да спи с мен....
Но не се притеснявай чак толкова, Ина... Няма да ти причини нищо, освен може би лек дискомфорт в началото, ако случайно те срита хлапчо....
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:58.