IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 28th May 2006, 18:08
elka elka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 10
По подразбиране

извинявайте, че чак сега, но бях в чужбина една седмица...

Миналата цяла седмица ходих на тези процедури, всеки ден - направих 4 . Всеки следващ ден бях с половин килограм по-малко(!) и с по половин сантиметър по-малко от бедрата и дупето(!). Сега, аз уточних, че нямам за сваляне, 47кг. съм и точно заради това по-скоро ме изненадват приятно прибирането на брича и като цяло обиколките намаляват. Тази седмица вече ще ходя по 2 пъти само, но при всички, които ходят там се наблюдава добър резултат, те самите го споделят, а и се водят "статистики".
Това е, мисля, че процедурите са ОК, но другото което искам да пробвам скоро е тази вибро-сауна-капсула, но това го има в друга тема.
поздрави
Отговори с цитат
  #32  
Стар 28th May 2006, 18:16
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

направо ме обнадеждавате това звучи като хубава приказка сестра ми(jito7)ме запали по тия процедури,тя тръгва тази седмица и едва 4акам да се прибера лятото и да ги посетя и аз.искам да питам и момичетата които са ходили вече,при толкова бързо сваляне на килограми,забелязали ли сте случайно дали не са ви се появили стрии???....
Отговори с цитат
  #33  
Стар 28th May 2006, 21:16
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mim@
А някой случайно ако знае къде в Пловдив предлагат такива процедури и какви са цените,ще му бъда мнг благодарна ако сподели!
Ходила ли си да провериш до "Дома на модата и красотата".. аз утре ще отида да проверя, ако има направо ще си направя една процедура и ще докладвам Поздрави!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 29th May 2006, 09:46
margi margi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 18
По подразбиране

Аз продължавам да ходя,защото имам още какво да корегирам.Точно това е хубавото,отслабваш на местата,които те дразнят.Между другото,електролиполиза е последното средство пред липосакцията.Тя не се предлага масово,предполагам, защото изисква добра подготовка и умения от страна на доктора при поставянето на игли.Успех на всички.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 29th May 2006, 11:07
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

марги,елка, още един въпрос..или няколко,преди да съм си запазила първия час там - казвате, че отслабваш на местата, на които искаш- ти ли трябва да кажеш къде искаш да отслабнеш/да се слагат иглите или докторката сама си знае какво прави.
когато отивате всеки следващ път и ви измери мерките и килограмите,започвате от там,до кодето сте стигнали,а не сте "наваксали" килограми,нали?
искам да намаля обиколките предимно на бедрата (брича), но и искам равномерно да изчезва целулит от всички места,където го има-дори и в малки количества(ръце,около талията..)..възможно ли е?
Отговори с цитат
  #36  
Стар 29th May 2006, 12:31
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Аз ходя на такива процедури и засега се движа много добре, намаляват и килограмите и обиколката... естествено и целулита.На мен ми ги слагат на дупето и бедрата, някои жени лягат по гръб и им се поставят иглите на корем и предна част на бедрата. Но аз ходя и на фитнес и се ограничавам в яденето /доколкото мога, защото без сладко полудявам/ и така атакувам целулита отвсякъде!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 29th May 2006, 13:27
antoshka antoshka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 75
По подразбиране

Engel,mim@
Намерихте ли в Пловдив подобно чудо ?Моля пишете ако намерите
Поздрави
Отговори с цитат
  #38  
Стар 29th May 2006, 15:14
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от antoshka
Engel,mim@
Намерихте ли в Пловдив подобно чудо ?Моля пишете ако намерите
Поздрави
Здравей, antoshka!
Ходих до дома на модата и красотата и там няма такива процедури даже докторката още малко щеше да ми се скара, че съм попитала дали се предлага изобщо такава процедура в Пловдив. В крайна сметка отидох до един фризиорски салона на ул. "Железарска" малко след Джумаята посока спирката на "Азията" и там открих един салон "Дейзи" в който се предлага Целутрон, който има много различни антицелулитни услуги и такива за отслабване и то срещу 10 лв. Каквито и процедури да си правиш дали 1 или 2 всичко е 10лв., което включва също и Анти-целулитен масаж след процедурите. Ами какво да ти кажа Направо си направих! Жената ми записа мерките и т.н. А до като бях легнала и ми правиха процедурата се засякох с една друга жена, която след 10 такива процедури беше свалила 8 см. от бедрата и 4 см. от талията Направо много се зарибих! Ефекта се показвал след 20тата процедура! Смятам да пробвам.. ще докладвам :P :P :P Поздрави!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 29th May 2006, 15:28
margi margi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 18
По подразбиране

Докторка има набито око и слага там,където нещата най-много имат нужда от корекция.Но ти ако не си съгласна и искаш другаде,ще ти сложи там.Всичко е индивидуално.Със всяка следваща процедура ставаш по-слаб,освен ако между процедурите не се тъпчеш серьозно.Целутрон и подобни процедури само могат да стегнат тялото.Някои пациентки си правят и целутрон след електролиполиза,но това има смисл след,като се свали излишно тегло.За съжаление за Пловдив не мога да помогна с информация.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 30th May 2006, 07:45
mim@ mim@ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Цитирай:
Първоначално написано от antoshka
Engel,mim@
Намерихте ли в Пловдив подобно чудо ?Моля пишете ако намерите
Поздрави
Здравей, antoshka!
Ходих до дома на модата и красотата и там няма такива процедури даже докторката още малко щеше да ми се скара, че съм попитала дали се предлага изобщо такава процедура в Пловдив. В крайна сметка отидох до един фризиорски салона на ул. "Железарска" малко след Джумаята посока спирката на "Азията" и там открих един салон "Дейзи" в който се предлага Целутрон, който има много различни антицелулитни услуги и такива за отслабване и то срещу 10 лв. Каквито и процедури да си правиш дали 1 или 2 всичко е 10лв., което включва също и Анти-целулитен масаж след процедурите. Ами какво да ти кажа Направо си направих! Жената ми записа мерките и т.н. А до като бях легнала и ми правиха процедурата се засякох с една друга жена, която след 10 такива процедури беше свалила 8 см. от бедрата и 4 см. от талията Направо много се зарибих! Ефекта се показвал след 20тата процедура! Смятам да пробвам.. ще докладвам :P :P :P Поздрави!

Аз съм ходила на целутрон преди време,ама при мен нямаше почти никакъв ефект,ама и аз без сладко полудявам,та и не си дадох мнг зор да го спра по време на процедурите!Кажи сега ти на какви беше-целутрон,масаж или какво!))Пиши за резултати!Късмет)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: отслабващиантицелулитнипроцедури
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:04.