IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 16th January 2009, 20:01
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Отговори с цитат
  #62  
Стар 17th January 2009, 09:18
Аватара на elince88
elince88 elince88 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 314
По подразбиране

Аз не съм много съгласна,че щом фризьор те изрусява и с професионални бои косата не се изтощава и съсипва.Първите 6-7 години и моята коса беше в отлично състояние (все едно не е изрусявана),но с времето нещата се променят.Сигурна съм,че дори звездите,които се изрусяват от дълго време са с доста изтощени коси.Дано ти да си наистина късметлийка и косата да ти е добре още години.
__________________
"В света има много повече глад за любов и признателност,отколкото за храна"
Отговори с цитат
  #63  
Стар 18th January 2009, 19:31
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elince88
Аз не съм много съгласна,че щом фризьор те изрусява и с професионални бои косата не се изтощава и съсипва.Първите 6-7 години и моята коса беше в отлично състояние (все едно не е изрусявана),но с времето нещата се променят.Сигурна съм,че дори звездите,които се изрусяват от дълго време са с доста изтощени коси.Дано ти да си наистина късметлийка и косата да ти е добре още години.
Да права си , само професионални бои не е гаранция, но все пак е по добре да те изруси фризьор а не сама в къщи.Ли4но моя фризьор първона4ално използва безамоня4на боя за да ми щади косата след изрусяването но ве4е си боядисвам само корените така 4е ползвам амоня4на. Боядисвам си косата от 15 години( на всеки 4 седмици) , минах през какви ли не цветове и дефакто няма никакво зна4ение дали ще съм кафява или руса тъй като го правя само с боя а не с супра или нещо друго.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 19th January 2009, 10:26
Аватара на elince88
elince88 elince88 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 314
По подразбиране

В такъв случай не говорим за платинено рус цвят,а аз за това си помислих.Ползвала съм и безамонячни бои при фризьор,но опита ми е горчив.Дано при теб да не бъде такъв
__________________
"В света има много повече глад за любов и признателност,отколкото за храна"
Отговори с цитат
  #65  
Стар 19th January 2009, 10:54
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Привет на русите!Моята фризьорка също ме боядисва само с безамонячна боя и така щади косата.Освен това я мия с шампоана на Лакме за руса коса и съм много доволна.Той не позволява на косата след боядисването да придобива жълтеникав отенък.Била съм и бяло руса, и сивкаво руса, и пшенично руса и благодарение на шампоана косата ми си остава със същия цвят до следващото боядисване.Но редовно си правя "бабешките" маски за коса и косата ми си е жива, с блясък.Но... Винаги има едно но.Отзад на тила все има един участък който не става същия цвят.Може би един,два тона по-тъмен.
__________________
Ако искаш да видиш пеперуда,трябва да изтърпиш много гъсеници!
Отговори с цитат
  #66  
Стар 19th January 2009, 10:55
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

винаги ходя на фризьор,и винаги коренити на косата ми са рижави,много се дразня
боядисвам се с боя ,но супрата гори много.
така ми е писнало вече от това русо
Отговори с цитат
  #67  
Стар 19th January 2009, 12:17
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Аз също се боядисвам само на фризьор.При мен не са корените,а един голям кичур точно на тила.Фризьорката е започвала няколко пъти боядисването точно от там,но ефект никакъв.
__________________
Ако искаш да видиш пеперуда,трябва да изтърпиш много гъсеници!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 19th January 2009, 13:00
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Косата на тила винаги е по тъмнаТо4но това бях питала и аз фризьора ми и тои ми каза 4е при вси4ки е такаПо принцип мен не ме притеснява, колкото до мацката с рижавите корени вероятно е да имаш по тъмна коса за това да ти стават рижавиАз се боядисвам с Номер 7.31 и 9(смесвам ги) и нямам проблем ,косата ми става руса без да минавам през рижаво.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 11th February 2009, 15:53
chano chano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baba Gicka
И аз от няколко години съм блондинка, естествения ми цвят е черен, дълги години бях червенокоса, после реших да я изруся.С фризьорката ми започнахме отначало да убиваме червения цвят с кафяв, после пусна няколко по светли кичура и така на всяко боядисване ми правеше по светли кичури, докато накрая не се присъединих в редиците на блондинките. Вярно, процесът траеше няколко години, но запазихме дължината и здравата коса, но вече забелязвам че започна да изтънява и да се къса, но то е защото спрях да си купувам стайлинги поради простата причина, че са доста скъпички и не винаги мога да си ги позволявам. Само за пояснение - моята фризьорка работи с продуктите на Шварцкопф - много съм доволна от продуктите им, но тези които са професионалните, а не тези по магазините, разликата е огромна
Не са толкова скъпи погледни в www.bgsalon.com
за това качество си заслужават всеки лев,даже ми се видят евтини ако ги сравня с дръги продукти на които качеството е под всякаква критика.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 20th February 2009, 00:29
Bebs Bebs не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Аз съм руса от 2 години правя се с Алфа Парф 10 13 УЖАС! няма такова горене. Найстина в началото резултата е супер, но косата ми изгоря жестоко, толкова е мъртва и гадна. И винаги корена на 2рата седмица е жълт.. Така 4е на другото боядисване съм естествено кафява (до колкото е възможно) и по4ивка. Иначе съм с 2 ръце за русите коси, много ги обичам...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Русакосаааа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:09.