IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3071  
Стар 1st February 2012, 21:00
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Ма Нелс, горе в илюстрациите много ясно се вижда каква е разликата межди изцяло и частично. И естествено, че отстрани импланта никога не е покрит от мускул. Идеята беше, че около макс 300 сс биха се събрали под един отлепен голям гръден мускул, така поне твърдят всички, освен ИС, който явно има спеСиална техника, чрез която разтяга мускула до степен, че под него успява да напъха и 450 сс
  #3072  
Стар 1st February 2012, 21:04
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Ма Нелс, горе в илюстрациите много ясно се вижда каква е разликата межди изцяло и частично. И естествено, че отстрани импланта никога не е покрит от мускул. Идеята беше, че около макс 300 сс биха се събрали под един отлепен голям гръден мускул, така поне твърдят всички, освен ИС, който явно има спеСиална техника, чрез която разтяга мускула до степен, че под него успява да напъха и 450 сс
Глупости!
Не ми ли Фана иронията?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3073  
Стар 1st February 2012, 21:19
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Знам ли и аз какво фанах
  #3074  
Стар 1st February 2012, 21:42
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Нелс, май ти ги пратих тук на лични... или поне опитах, нещо ми е трудно напоследък с този форум. Ако не се е получило ще ги пратя на ел пощата.
  #3075  
Стар 1st February 2012, 21:48
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1 Виж мнението
Нелс, май ти ги пратих тук на лични... или поне опитах, нещо ми е трудно напоследък с този форум. Ако не се е получило ще ги пратя на ел пощата.
Не, нямам на лични съобщение.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3076  
Стар 1st February 2012, 21:50
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Не, нямам на лични съобщение.
А не не бях го пратила, сега видях как става, но ми изписва, че ти е пълна кутията да изтриеш някое от старите.
  #3077  
Стар 1st February 2012, 21:51
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

А Тепавичарова, когато я попитах, дали ще са изцяло под мускула, типично в нейния си гаднярски стил (който вече взе да ме кефи ) вика: "НЕ, няма да са" с изражение лек ехиден усмиФ
По същия начин ми каза, че като ми мести ареолата после няма да я усещам, а още на първата седмица ми се възвърна чувствителността.

Наталия, Трайков е тъст на Джамбазов
  #3078  
Стар 1st February 2012, 21:57
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Аз изгледах клличето с пресконференцията относно имплантите и като че ли др.Ефремов ми направи добро впечатление Чудя се дали да не отида и при него за една консултация относно мойте проблеми.Трябва да се поразтърся в по стаите теми за отзиви за него,но така на прима виста ми се стори доста компетентен.Аз до сега съм имала вземане даване с Н.Г. и Ильо С. и двамата са свестни ,но при тино един от двамата не бих повторила Сигурно ви звучи страно това изказване.......... Та сега към решила да проуча Ефремов,ама ми се въри в главата ,че от него май имаше повече недоволни........Почвам да търся теми и да чета
  #3079  
Стар 1st February 2012, 22:04
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Блонди, ако става дума за присаждането на собствената тъкан, не съм чувала за някой в България, който има и половината умения на Тепавичарова и Романски.

Ти си знаеш, но толкова сложа операция не е за всеки, камо ли пък, за по -посредствени имена

Последно редактирано от миссссс 335 : 1st February 2012 на 22:07
  #3080  
Стар 1st February 2012, 22:08
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1 Виж мнението
А не не бях го пратила, сега видях как става, но ми изписва, че ти е пълна кутията да изтриеш някое от старите.
Изтрих!

Блонди, аз имам опит а Ефремов, но няма да ти хареса какво ще кажа... Иначе е мн приятен като личност, ама....

Има 2 бюста негови в "Снимки" като единия е откровено крив. И аз не препоръчвам! Особено за по-сложни интервенции, като твоята.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:01.