IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3191  
Стар 7th February 2012, 21:36
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди Виж мнението
Такаааааааааа,това което разбрах е ,че за да имам по-разделечени гърди,по изпъкнали трябва да съм с имплант с тясна основа и по-голяма проекция...............Аз съм с висок профил ,но са супер полегати.Дори като съм с огромно деколте пак не изпъкват особенно.............стоят както се изрази Георгиев "интелигентно "
За какво са ти разделечени гърди? Повечето жени искат събрани?
Моите са разделечени, заради анатомична особеност. Но да - с ултра висока проекция са. може да добавиш кубици за сметка на проекцията, защото не може да разширяваш основата.

Абе блонди, ухапал те е коня тебе... Стига си търсила кусури на гърдите си, да не ти е кеф да се реоперираш?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3192  
Стар 7th February 2012, 21:51
cherita cherita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Колко см ти беше подгръдната?
Казах ти,,че щом ИС казва С, ще имаш С. На мен ми каза С за 410сс, а с 450сс пак са С...
Влез в сайта му, разгледай кубици преди/след.
Подгръдната ми е 69. Ами гледах му сайта и на някои гърди 335 ми харесват, седят добре, на други ми се струват големи, затова съм се притеснила. Ами ако не мога да го намеря оставам на 335сс, явно наистина не е толкова голяма разликата с 300.
  #3193  
Стар 7th February 2012, 21:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cherita Виж мнението
Подгръдната ми е 69. Ами гледах му сайта и на някои гърди 335 ми харесват, седят добре, на други ми се струват големи, затова съм се притеснила. Ами ако не мога да го намеря оставам на 335сс, явно наистина не е толкова голяма разликата с 300.
Не, 35сс нищо не са. Ама нищо. Няма да ти смъкнат една чашка. Успокой се, няма да си фолк дива, няма да е нещо бомбастично.

Най-добрата ми приятелка е с твоите мерки -мн слабичка. С 350сс е и баща й още не я е разбрал, че е слагала имплати... Както и много нейни познати.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3194  
Стар 7th February 2012, 22:03
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението

Абе блонди, ухапал те е коня тебе... Стига си търсила кусури на гърдите си, да не ти е кеф да се реоперираш?
ХАХАХАХ, ще падна от смях.И мъжо така каза Аз сега съм в такава фаза.............но проучвам.Така или иначе един ден ще ги сменя , и ми се ще този път да е перфектното по моите си разбирания.май съм на път да се откажа от автоложната рреконструкция ,а както казах от време на време имам дискомфорт в едната гърда ,а вече съм на година след операцията....... и си мисля ,че нещо в тази гърда не е сложен както трябва импланта.Защо в едната не го усещам а в другата мине се не мине времи и ме наболва
  #3195  
Стар 8th February 2012, 09:49
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди Виж мнението
ХАХАХАХ, ще падна от смях.И мъжо така каза Аз сега съм в такава фаза.............но проучвам.Така или иначе един ден ще ги сменя , и ми се ще този път да е перфектното по моите си разбирания.май съм на път да се откажа от автоложната рреконструкция ,а както казах от време на време имам дискомфорт в едната гърда ,а вече съм на година след операцията....... и си мисля ,че нещо в тази гърда не е сложен както трябва импланта.Защо в едната не го усещам а в другата мине се не мине времи и ме наболва
Поне и аз съм така с едната гърда, е на два месеца съм, но се попритесних и поразпитах и разбрах че има жени с импланти на една - две години и пак едната гърда ги приболвала от време на време, май все пак е нормално. Аз за това затърсих координати на тази дилова, мамоложката за да отида да ме види за собствено успокоение. та понеже и по тази тема стана манджа с грозде аз така и не разбрах къде да я търся тази жена и къде е тази клиника борола. Лъке веднага идвай да кажеш.
  #3196  
Стар 8th February 2012, 10:09
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Аз за това затърсих координати на тази дилова, мамоложката за да отида да ме види за собствено успокоение. та понеже и по тази тема стана манджа с грозде аз така и не разбрах къде да я търся тази жена и къде е тази клиника борола. Лъке веднага идвай да кажеш.
Клиника Борола

ул. "Цар Симеон" 52
София 1202
тел./факс: (+359) 2 983 6203
e-mail: clinic@borola.com

Колкото до Мамологията там:

Завеждащ Mамологичния кабинет на клиника Борола е Д-р Дилова

Приемно време : понеделник от 14.00 до 18.00

Д-р Дилова не работи със Здравна каса

За да запазите час за преглед тел.: 02/983 62 03

САЙТ
  #3197  
Стар 8th February 2012, 10:49
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Бижу, много благодаря.
  #3198  
Стар 8th February 2012, 16:41
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Мацки, ето ме - нещо ме завъртя работа, не съм влизала от вчера.
Моите импланти са 365сс кръгли ултра всок профил. На Ментро съответстващите по някаква таблица са 375 и 400 - гледа се диаметър и проекция. Основата на моите е нещо като 12,1, а проекцията 5,1 (ако добре помня). Уточнявахме ги по телефона, другата седмица на място, но с такива показатели на МакГан са само FF, а на ментор при същата основва, проекцията е по-ниска, което не ме кефи особено
Моите са на 5 години и лявата понякога ми изтърпва - тя от самото начало си е по-чувствителна.
  #3199  
Стар 8th February 2012, 16:44
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аник, аз съм с Ментор - моите са с широчина 13 см и 5,5 проекция. Но са от анатомичните, кох.3. Просто за сведение Може пък да се спреш на нещо такова.
__________________
Ordnung muss sein!
  #3200  
Стар 8th February 2012, 17:01
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Оф едвам зарежда тоя форум...
Момичета, днес ми се обадиха от болницата да ми дадат дата за преглед, но ми искат фактура. На мен такова нещо не са ми давали, но ми казаха да се обадя в болницата, в която съм оперирана и да искам да ми я пратят по факс.
На някого давали ли са фактура за операцията? Сега след толкова време хич не ми се вярва някой да тръгне да ми праща фактура...

Последно редактирано от blanco y negro : 8th February 2012 на 17:05
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:00.