IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #511  
Стар 16th June 2013, 14:04
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
А за хора като нея, които явно са били големи купонджии, като млади и все още са пълни с енергия и жизненост и трябвали заради един брак със или без деца, да си седят вкъщи и да плетат гоблени (образно казано) защото вече им било минало времето.
Пуфпаф, не знам как уцели (или по-точно уцели обратното), но точно когато съм ходила активно по дискотечки, тогава уших и един доста голям гоблен - просто като няма семейство човек и има повече време ... доста повече време.
Отговори с цитат
  #512  
Стар 16th June 2013, 21:59
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Аз съм, аз ... . Надявам се, че не съм била нахална.
Какво говориш! Много се радвам даже!

А по въпроса с "градинката" ... Проблема ми е, че подходих много смело за начинаеща, защото си мислех, че садя, поливам и после само си бера и хапвам чисти зеленчуци. Да, ама не! В момента се боря с отглеждането на картофи, тикви, тиквички, боб, домати, краставици, патладжани, лук 4 вида, чушки, цвекло, броколи, брюкселско зеле, зеле, моркови, дини, пъпеши, рукола, бамя, целина и всевъзможни мерудии. Но пък имам много симпатични възрастни съседки, които черпя с кафенце и им нося разни "градски неща", а те ми връщат жеста с баници, бивлско кисело мляко, яйца, сиренце....Една такава идилия. Като сложим настрана физическата ми умора, на душичката ми и е едно хубаво.

Темата е друга, затова в заключение да кажа, че въпреки цялото това натоварване, СиСите ме слушат и нямам никакви проблеми с тях. Тихичко почуквам на дърво и казвам УРА!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.

Последно редактирано от lidiya : 16th June 2013 на 22:03
Отговори с цитат
  #513  
Стар 16th June 2013, 22:20
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението

Темата е друга, затова в заключение да кажа, че въпреки цялото това натоварване, СиСите ме слушат и нямам никакви проблеми с тях. Тихичко почуквам на дърво и казвам УРА!
Лиде,това ме радва много!!!Иначе и аз подкрепям собственото ти "зеленчукопроизводство" .Също като теб с години не съм яла месо,единственото ми "изкушение" са кренвиршите и ролцата от раци.Казвам го с ясната идея,че всички ще ме обявят за луда,че ям най-големите боклуци,но просто месо не обичам и това е.
Отговори с цитат
  #514  
Стар 16th June 2013, 22:27
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
В момента се боря с отглеждането на картофи, тикви, тиквички, боб, домати, краставици, патладжани, лук 4 вида, чушки, цвекло, броколи, брюкселско зеле, зеле, моркови, дини, пъпеши, рукола, бамя, целина и всевъзможни мерудии.
Абсолютен респект и доста ти завиждам, дано да стане добра реколтата

Цитирай:
Темата е друга, затова в заключение да кажа, че въпреки цялото това натоварване, СиСите ме слушат и нямам никакви проблеми с тях. Тихичко почуквам на дърво и казвам УРА!
Тва да се чува, това обаче ще е доста рядко явление, жена с тунинговани сиСи, да се занимава с домашна зеленчукова градина и то с толкова много култури ! Ся ако кажеш, че и готвиш добре, направо влизаш в категорията - перфектната съпруга !
Голям късметлия е твоят приятел/съпруг, ударил е джакпота с теб !
Отговори с цитат
  #515  
Стар 17th June 2013, 00:01
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Деси, надявам се и при теб всичко да е наред! Както и с всички останали. Имаше тук момичета с проблеми, които ми се ще да пишат и да кажат, как вървят нещата при тях?

Pufpaf, хич не е късметлия моят мъж! Заради щурите ми идеи и той върти мотиката сега като луд!

Наесен, щом всички се оказахме фенове на био зеленчуците, вместо да си правим срещи по кафетата, да вземем да се съберем около казана с лютеница? И да се снимаме съответно! Снимката "Силиконки правят лютеница" ще е по-хитова и от протестите, които текат в момента!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.

Последно редактирано от lidiya : 18th June 2013 на 20:06
Отговори с цитат
  #516  
Стар 17th June 2013, 08:40
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Да,Лиде,всичко е о.к.,надявам се...
Напоследък имам много лични проблеми и не ми остава време да отида на мамолог,но се успокоявам,че щом не ме боли значи е добре/да чукна на дърво/
И тайно се надявам и на моята улица да изгрее слънце...някой ден...Нали казват,че след всяко зло идва добро...След всичкото зло,което ми се стовари очаквам едно гоооооляяяяяямооооо добро
Отговори с цитат
  #517  
Стар 18th June 2013, 09:32
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Наесен, щом всички се оказахме фенове за био зеленчуците, вместо да си правим срещи по кафетата, да вземем да се съберем около казана с лютеница! И да се снимаме съответно! Снимката "Силиконки правят лютеница" ще е по-хитова и от протестите, които текат в момента!
Лиде, зареди ме пак с настроение ... голям смях, ама и доста вярно между другото. Иначе той моя мъж отдавна врънка да сме си направили сами лютеница, а аз понеже съм правила на село като дете (че и по-голяма), та знам какво е ... не ме притеснява работата, а бъркането, че как се опушва човек и му омръзва ... не е истина. Иначе сега има машинки, дето ще ти направят доматите на сок и ще ти смелят чушките, така че ще стане малко по-бързо. Ох, Лиде ... обаче не е истина с колко култури си се захванала. Успех!
Отговори с цитат
  #518  
Стар 18th June 2013, 09:35
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Да,Лиде,всичко е о.к.,надявам се...
Напоследък имам много лични проблеми и не ми остава време да отида на мамолог,но се успокоявам,че щом не ме боли значи е добре/да чукна на дърво/
И тайно се надявам и на моята улица да изгрее слънце...някой ден...Нали казват,че след всяко зло идва добро...След всичкото зло,което ми се стовари очаквам едно гоооооляяяяяямооооо добро
Деска, прегръщам те. Да минава лошото и да идва доброто.
Отговори с цитат
  #519  
Стар 18th June 2013, 10:01
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Деска, прегръщам те. Да минава лошото и да идва доброто.
Инче,много благодаря,мила!
Дано кошмарът скоро свърши,защото нямам сили вече...
Отговори с цитат
  #520  
Стар 18th June 2013, 10:09
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Инче,много благодаря,мила!
Дано кошмарът скоро свърши,защото нямам сили вече...
Деска аз незнам за какво става въпрос, ако си написала съм го пропусналя някъде. Не искам да те карам да ми разказваш щом е нещо неприятно за теб. Но колелото се върти и след лошото винаги идва хубавото. Неприятното е, че лошите неща толкова бавно отминават.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:59.