IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1851  
Стар 17th November 2015, 11:41
Аватара на TriA
TriA TriA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maria-sun Виж мнението
Здравей, извинявай. Едва сега виждам форума. Използвах Контрактубекс- гел за белези се води. Има го във всяка аптека. Много икономичен и попива бързо. Ако се намаже по-голямо количество обаче като изсъхне остава малко парче наподобяващо ципа. Аз се межех по два пъти на ден и преди да изляза винаги се оглеждах да не ходя с екстри по носа
maria-sun, мерси много! Аз се мазах с Терезиенойл, но нещо много бавно действа, сега започнах с био-ойл, но явно всички продукти с натурални съставки действат така бавно, понеже два месеца и седмица след риното още стои мястото на белега зачервено и привидно, че там се е случвало нещо )))
За Контратубекса, доктора ми каза, че е вече стар продукт, но щом ти е помогнало, може да го пробвам и него.
Отговори с цитат
  #1852  
Стар 17th November 2015, 22:23
Kitty_ Kitty_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TriA Виж мнението
maria-sun, мерси много! Аз се мазах с Терезиенойл, но нещо много бавно действа, сега започнах с био-ойл, но явно всички продукти с натурални съставки действат така бавно, понеже два месеца и седмица след риното още стои мястото на белега зачервено и привидно, че там се е случвало нещо )))
За Контратубекса, доктора ми каза, че е вече стар продукт, но щом ти е помогнало, може да го пробвам и него.

Tria ,аз съм използвала контракттубекс ,но се получаваше едно зачервяване ,което много ме дразнеше....След това започнах Дерматикс и нямаше такова зачервяване и не се получава така неприятната '' люспа''.
Иначе за Тересиеноил съм ,чела само добри неща ,прилага се и при изгаряния първа степен .
Отговори с цитат
  #1853  
Стар 19th November 2015, 12:51
Аватара на maria-sun
maria-sun maria-sun не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 13
По подразбиране

itsverzhinia, чудесно се е получило. Поздравления Бъди все така усмихната
Отговори с цитат
  #1854  
Стар 24th November 2015, 22:59
Kitty_ Kitty_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Съжалявам да го кажа, но ако не се харесваш след 3-4 месеца, едва ли ше се харесаш на годината, най -много да се примириш. Асенов може би разчита на това. Един добър хирург дори сам забелязва дребни детайли, които не са му се получили и се опитва да коригира или предлага ревизия. Вчера бях свидетел на лекар, който не хареса 8 месечен ревизиран нос и предложи на пациентката ревизия и й би инжекция за спадане на отоци на върха. И да отбележа, че аз бях изключително изненадана, защото и аз и пациентката харесваме носа много, за мен е уникално красив и не виждам детайлите, които той видя.
Ама докато продължаваме да ходим при хора, които не знаят какво правят и се учат на нас, ей така ще се притесняваме и питаме по форумите вместо хирурга да предприема нещо по въпроса.
DanKem ,телефон ,мейл ,сайт и повече инфо къде се намира Илхан,цена на ревизията ,как ти вървеше комуникацията с него
Отговори с цитат
  #1855  
Стар 28th November 2015, 14:35
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Рядко чета тук, съжалявам, че закъснявам с отговорите. За да не разводняваме тази тема, всички интересуващи се от Илхан, заповядайте в турската тема информация, отговори и снимки има там. Пишете на Chocolate9 за връзка с него, той скоро ще идва в София и се записват часове от сега.
Отговори с цитат
  #1856  
Стар 4th December 2015, 16:38
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

itsverzhinia, може ли да споделиш за колко време се възстанови без да имаш синини и оток?След колко време се върна на работа?
Отговори с цитат
  #1857  
Стар 5th December 2015, 17:58
sisinka1 sisinka1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Здравейте , искам да обясня на хората, които все още се притесняват и ги интересуват много неща свързани с операцията- моята операция беше на 27 октомври тази година, не боли въобще, това което се чувства след операцията е просто дискомфорт и някак си тежест в главата, след събуждането е малко кофти докато се излиза от упойка, както е нормално, чувстваш се слаб, аз лично сутринта като се събудих си хванах нещата и си се пребрах на 250км, даже се чувствах много добре, после 2рия и 3тия ден бяха тежички определено, залежах се , но си вземах лекарствата и започнах да се възстановявам, до 7мия ден вече бях по-добре, махнаха ми лонгетата и честно да ви кажа като се погледнах в огледалото бях в шок, приличах на прасенце, пребрах се и ревах цяла нощ, не можех да повярвам че това съм аз и изглеждам така, броях дните, които минават тъй като ми казаха че трябва да минат поне 2 седмици, още на първата седмица видях промяна, почна да си се намества така да го кажа, на 2рата изглеждаше още по-добре, сега мина месец и мисля, че с времето ще се намести. Чувствителен е носа все още при допир, но дишах на 1вата седмица, сега се разболях и се запушва, но като пръсна капки се отпушва, аз трудно свикнах, всички познати ме харесват повече така, остава да се надявам с времето да се подобрява резултата, така че който се чуди още искам да кажа че няма абсолютно нищо страшно, и стискам палци всички да са доволни от резултатите!
Отговори с цитат
  #1858  
Стар 6th December 2015, 20:02
Alena5 Alena5 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 41
По подразбиране

.

Последно редактирано от Alena5 : 27th December 2015 на 19:26
Отговори с цитат
  #1859  
Стар 6th December 2015, 20:05
Alena5 Alena5 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 41
По подразбиране

.

Последно редактирано от Alena5 : 27th December 2015 на 19:26
Отговори с цитат
  #1860  
Стар 7th December 2015, 16:22
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Точно днес прочетох в темата на БГмама, че не препоръчват Асенов. Човек съвсем се обърква.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:54.