IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2001  
Стар 24th May 2011, 19:48
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vesinka Виж мнението
Ами,мерките са ми 160 см,48 кг,подгрудна 72.Имах очакване за видима разлика то има,но все едно сум си със сутиена с подплънкитедано ми мине и почна да ги харесвам хич неискам да се оплаквам но като дадох толкова пари очакваь поне чашка Д,а сега съм Б.С 295 мф съм и док каза че неможело повече а гледам много момичета с моите размери с по големи цици,значи може!ще снимам и ще кача след малко
Нещо не ми се вярва да си В чашка...аз преди имплантите бях А без да я изпълвам!!А сега всички модели са ми С,имам и един Д,така че не ми се струва възможно да си ВАз съм с твоите физически данни,с 325сс

Последно редактирано от mishelle1607 : 24th May 2011 на 19:52
  #2002  
Стар 24th May 2011, 19:50
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Попитай хората около теб. Убедена съм, че ще е видимо за тях. Аз доста бързо свикнах с новия размер и като говоря с приятели и им казвам, че вече не ми се струват толкова големи...те ми се смеят.

Последно редактирано от lily.ana : 24th May 2011 на 20:05
  #2003  
Стар 24th May 2011, 23:15
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda Виж мнението
това, което ти обяснявам го знае целия форум и е обсъждано милиони пъти тук - в темите за и против надмускулното поставяне и тем подобни...ако искаш попрочети.....междудругото, незнам дали сте намерили и едни друг стар форум, в който вече не се пише, но една ценна потребителка направи и там има мноооого, много информация не само по тази, но и по други важно теми, предимно свързани с усложненията....линк към форума марулка е дала в другата тема, където едно момиче пита за ботъминга....та и там има какво да се прочете от който е заинтересован да се пообразова на тема мамопластика !!
бейби в другият форум предполагам ти си със същото име,мерси за инфото.
  #2004  
Стар 25th May 2011, 06:02
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vesinka Виж мнението
:2022аз да се оплача,много много малки ми станаха гърдите!след спадането на отока сега са почти както си бяха преди...малки,незнам какво да правя((разлика от 5 см има преди и сега!аз бяь избрала 330 кубика той каза 295 и на сега резолтат никакъв!
Мила аз съм с почти същите мерки(162см./44кг./70см.подгръдна) сложиха ми 375сс и да ти кажа сега 16дни след операцията никой от познатите ми, които не знаят дори и не забелязват да има нещо различно. С тези подплънки добре залъгваме хората
Имай впредвид, че след няколко месеца, когато започнеш да слагаш дрешки с хубаво деколте и без таози спортен сутиен опреселено няма да мислиш като сега.
Давай го по-ведро и имай малко повече търпение.
  #2005  
Стар 25th May 2011, 08:12
Аватара на tinata
tinata tinata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Препоръчайте ми лепенки за белези, моля! Има ли водоустойчиви, защото мисля да ги слагам под банските? И изобщо има ли нужда да слагам под тях? Белезите са ми на ареолите и няма да ги излагам на слънце директно, ама знам ли?
  #2006  
Стар 25th May 2011, 08:48
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Мисля, че няма нужда от лепенки Тинче. Горнището ще ги пази от слънцето. Ако толкова се притесняваш не пречи да ги намажеш с висок фактор защита, но мисля че е излишно.
  #2007  
Стар 25th May 2011, 11:18
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

А на мене днес ми казаха независимо от горнището на банския да нанасям крем висок фактор на защита в случай ,че ще ходя на плаж.За лепенки нищо не споменна,но каза да не забравям за крема.
  #2008  
Стар 25th May 2011, 11:42
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ами може би защото разрезите ти са отдолу Пимси и винаги има шанс да се пооткрие малко белега (нали бяха под гърдата...да не съм се изказала неподготвено)
  #2009  
Стар 25th May 2011, 13:04
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Момичета да ви питам и аз нещо:В неделя съм на сватба( пада ми се 20ден след операцията)дали ще е фатално за няколко часа да съм без сутиен? Някой правил ли си е такива експерименти?
  #2010  
Стар 25th May 2011, 13:08
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ами може би защото разрезите ти са отдолу Пимси и винаги има шанс да се пооткрие малко белега (нали бяха под гърдата...да не съм се изказала неподготвено)
Да права си.Точно това и тя ми каза,че все пак имало възможност при движение да се открие.От долу са ми разрезите ,не си се объркала.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:00.