IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2961  
Стар 31st January 2012, 17:15
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

От одеве ви чета и разбирам следното: Миската вика "майката на Кольо", Лайфката натъртва "Не бее, Кольовата майка". Но Лайфката приема нещата буквално и спорът взе да се повтаря. Мисля, всички разбраха за какво става въпрос. Дори и аз.
  #2962  
Стар 31st January 2012, 17:16
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Лъкето е пич ма в началото малко ми напомняше на Лайфката ...


Лъке обичам тЪ... да не кайш сега, че съм те нападала
  #2963  
Стар 31st January 2012, 17:17
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lifeisbeautiful Виж мнението
Идеята на това, което написах беше, че факта, че си с ръст колкото нейния, изобщо не означава, че на нея ще и стоят като на теб тези импланти, така че няма да и помогнеш, а най-много да я объркаш. Височината не е първостепенен фактор за крайната визия, вече изброих кои са по-важните неща. Ако беше по-важна, изобщо нямаше да събличат, мерят и изчисляват хирурзите.
Както и да е..не разбирам защо спориш, но да си жива и здрава.
Абе, няма да и стоят както на мен, но пак ше са и малки

По твоята логика, трябва да си сложим за подпис: "Не ни питайте нищо, само доктора е компетентен" за да не объркваме момичетата, така ли ?
А как тогава бих могла да и помогна, ако не със съвет и то от собствен опит ?
Да и кажа : "аз имам такива импланти, с подобен ръст съм, но иди си питай лекаря"
Не, не виждам логика, точно регистрацията ми тук, показва, че имам предпочитания, вкус и знам какво искам, затова съм се регистрирала и не разчитам само на мнението на док.

Ххаха, споря щото мисля че съм права, а ти ?
  #2964  
Стар 31st January 2012, 17:27
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лудите клавиши Виж мнението
От одеве ви чета и разбирам следното: Миската вика "майката на Кольо", Лайфката натъртва "Не бее, Кольовата майка". Но Лайфката приема нещата буквално и спорът взе да се повтаря. Мисля, всички разбраха за какво става въпрос. Дори и аз.

Тоо пак се е клонирал ?! Дециро, ти ли си, котенце ?
  #2965  
Стар 31st January 2012, 17:36
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Ще отговоря така: и леля Мичи може да потвърди, че умният сам си създава щастие (чрез други клонинги)!
И за да избегна спама, задавам въпрос. Само на мен ли леля Мичините крушки ми изглеждаха като много големи от аватарите й? Щото тя сега вика, че не й личали през блузката.
  #2966  
Стар 31st January 2012, 17:40
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lifeisbeautiful Виж мнението
Идеята на това, което написах беше, че факта, че си с ръст колкото нейния, изобщо не означава, че на нея ще и стоят като на теб тези импланти, така че няма да и помогнеш, а най-много да я объркаш. Височината не е първостепенен фактор за крайната визия, вече изброих кои са по-важните неща. Ако беше по-важна, изобщо нямаше да събличат, мерят и изчисляват хирурзите.
Както и да е..не разбирам защо спориш, но да си жива и здрава.
Не сме гледали само ръста. Бижу каза, че е с подгръдна 75см. Аз съм с 77-78, същия ръст, сега като я видях съм с малко повече жлеза от нея, с 450сс, казах й мнението си, че не са ми никак големи. И за хората около мен също. Предложих снимки, ще й пратя да прецени.
Миската е горе долу неин калибър също, и с кубика, който Бижу иска, и тя си каза личния опит с този размер.


Персонално се извинявам наистина, че агитирам хората за по-голям размер. Приемам забележката на Емико. Не е правилно, всеки сам най-добре си знае какво иска. Но като типичен Рак понякога/много често, си мисля, че знам кое е най-доброто за хората, по-добре от тях самите...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2967  
Стар 31st January 2012, 17:56
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лудите клавиши Виж мнението
Ще отговоря така: и леля Мичи може да потвърди, че умният сам си създава щастие (чрез други клонинги)!
И за да избегна спама, задавам въпрос. Само на мен ли леля Мичините крушки ми изглеждаха като много големи от аватарите й? Щото тя сега вика, че не й личали през блузката.
Ти си бил, мискинино нЙеден Не са големи, там съм с повдигащ сЬотен и подходящ ракурс на апаратЯ

Значи, за да прекратим безумния спор, ще се самоцитирам и подчертавам, че това съм го написала преди ЛайфитУ да се запъне кат` магаре на мост, че сме казали, че само ръстът има значение
Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Малки са, да ! Но все пак има значение ширината на гръдния кош, дължината на торса, имаш ли твоя жлеза, нямаш ли ?!
  #2968  
Стар 31st January 2012, 18:04
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Ти си бил, мискинино нЙеден Не са големи, там съм с повдигащ сЬотен и подходящ ракурс на апаратЯ

Значи, за да прекратим бузумния спор, ще се самоцитирам и подчертавам, че това съм го написала преди ЛайфитУ да се запъне кат` магаре на мост, че сме казали, че само ръстът има значение
След като говорим едно и също, защо спориш тогава? Вие ме захапахте, като казах, че височината не е от първостепенно значение. Ами не е, естествено.Освен това не разбирам, като знаеш, че зависи най-вече от останалите характеристики, защо твърдиш, че факта, че сте с еднакъв ръст, би и било от полза, като пример, опит, мнение. Същите импланти на нея ще и стоят различно, просто защото тя е друг човек, с друго тяло и други анатомични дадености.
И да, повечето мнения тук са излишни, защото те са само предположения, които едва ли биха помогнали на някого. Хирурзите са хората, които трябва да отговарят на въпросите като този.
Да допълня- не съм нито бабата на Лъкито, нито дециро и т.н. Забавно е, но явно има значение.

Последно редактирано от Lifeisbeautiful : 31st January 2012 на 18:13
  #2969  
Стар 31st January 2012, 18:10
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Не сме гледали само ръста. Бижу каза, че е с подгръдна 75см. Аз съм с 77-78, същия ръст, сега като я видях съм с малко повече жлеза от нея, с 450сс, казах й мнението си, че не са ми никак големи. И за хората около мен също. Предложих снимки, ще й пратя да прецени.
Миската е горе долу неин калибър също, и с кубика, който Бижу иска, и тя си каза личния опит с този размер.


Персонално се извинявам наистина, че агитирам хората за по-голям размер. Приемам забележката на Емико. Не е правилно, всеки сам най-добре си знае какво иска. Но като типичен Рак понякога/много често, си мисля, че знам кое е най-доброто за хората, по-добре от тях самите...
Неллс, ти го праввиш от добри намерения, разбирам. Но ако искаш ми вярвай- дори самата структура на кожата на бюста и годините влияят на визията след това. Нещата в хирургията опират до милиметри и най-тънките детайли.
Освен това вижданията за голямо и малко , за естетика и липса на такава са индивидуални, също като човешкото тяло.
Много се радвам, че си доволна и че още от сега си харесваш гърдите. Не разбрах- само обиране ли ще правите след това или повдигане на бюста? След или преди лятото? Вълнуваш ли се много за крайния резултат? Сигурно нямаш търпение да ги видиш, каквито си ги мечтала. Дано се получат прекрасни.
  #2970  
Стар 31st January 2012, 18:51
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lifeisbeautiful Виж мнението
След като говорим едно и също, защо спориш тогава? Вие ме захапахте, като казах, че височината не е от първостепенно значение. Ами не е, естествено.Освен това не разбирам, като знаеш, че зависи най-вече от останалите характеристики, защо твърдиш, че факта, че сте с еднакъв ръст, би и било от полза, като пример, опит, мнение. Същите импланти на нея ще и стоят различно, просто защото тя е друг човек, с друго тяло и други анатомични дадености.
И да, повечето мнения тук са излишни, защото те са само предположения, които едва ли биха помогнали на някого. Хирурзите са хората, които трябва да отговарят на въпросите като този.
Да допълня- не съм нито бабата на Лъкито, нито дециро и т.н. Забавно е, но явно има значение.
Ок, за да не ставаме досадни, кажи какво предлагаш ? Да не се задават въобще въпроси или да се задават и да се получават досадното: "попитай лекаря"

В такъв случай да се разберем и да дежурим по една за да пишем шаблонни изрази, останалите няма смисъл да си губят времето тук.

Питам те, защото най- редовно се задава този въпрос и някои момичета които смятат, че имат какво да кажат, отговарят. Никой не си налага мнението, нито вкуса, просто си даваме съвети и лични впечатления !

Всъщност ни захапа ти, затова че даваме своето мнение на момиче което го иска. Броих - 8 или 9 пъти пишеш, че "последното, което се гледа при избора на размер е ръста" след това мина на "ръста е от второстепенно значение", а ние просто казваме, че има значение !

Ай да се спрем, то и на мен ми омръзна вече. Форумът е за да се пита и не виждам, ти в ролята на каква, правиш забележки ?!

За мен този форум е много полезен, защото знам как да използвам получената информация !
Ти по каква причина си тук, щом смяташ, че "мненията са излишни" ?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:44.