IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 20th February 2013, 14:46
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

При мен мисля е по-малко...около 5 см,не вярвам да бъркам.Ако се сетя ще питам Пеев колко съм била преди
Отговори с цитат
  #122  
Стар 20th February 2013, 16:03
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

При мен 8 см.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 20th February 2013, 18:42
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Ти кажи кога можеш и кога ще дойдеш, ние софиянките сме по-лесни.
Кат се постопли малко ... пък и размириците да отминат, че да не попаднем в някой бой ... (оф, баш си е сериозна ситуацията).
Отговори с цитат
  #124  
Стар 20th February 2013, 19:16
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Я аз да питам ЛилитУ, преди операцията колко и е била гръдната обиколка и колко е след операцията /или само разликата в сантиметри да ми напише/, че имплантите са и с моите параметри. Аз от вчера се чудя, възможно ли е, колкото по развити са ти мускулите на гърдите, толкова повече сатниметри да "изяждат" после от имплантите?!?
Признавам си най-тържествено, че преди операцията никогъж не съм си мерила гръдната. Никога не съм слагала подплънки в сутиените (когато съм носила такива... щото си перках по цици или по-точно по безцици) т.е. това, което искам да споделя е, че изведнъж с одъртяването ми щукна идеята за по-големи цици. Като по-млада не съм имала комплекс или притеснения относно това, че са малки и все си виках..... уууууууууууууу тамаМ като са малки и одъртея няма да увиснат и да се налага да си ги натъпквам в чорапите

Начи Лиде сега съм 75/95 (подгръдна/гръдна) и в бриджитка имам същата визия като на твоя Хаватар. Не се фърляй в некви фиУми за по-големи молтиса!
Отговори с цитат
  #125  
Стар 20th February 2013, 20:04
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Днес мина и моята консултация при Стоянов. Аз избрах марката и вида /Натрел, кръгли/, а Стоянов беше категоричен в кубиците. 450 и 415 висок профил, за да коригираме асиметрията.
Не съм спорила с него изобщо по въпроса за кубиците. Миналия месец ходих при Тонев и той ми беше казал 345, та сега като чух 450 ми се стори малко много, но според Стоянов трябва да е толкова, защото въпреки, че съм слаба, съм висока, а и подгръдната ми е 75, т.е диаметъра трябва да е 13,00.

Как може да има такава разлика м/у мненията на двама доктори ?
Отговори с цитат
  #126  
Стар 20th February 2013, 21:55
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Отговарям ти веднага, тъй като съм оперирана два пъти при д-р Тонев(заради ПИП).Той не харесва големите цици и винаги търси естествена визия-аз затова го избрах.Затова и на теб ти е казал това което би ти стояло добре.За д-р Стоянов не коментирам
Отговори с цитат
  #127  
Стар 20th February 2013, 23:22
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Симона, колко си висока?
Отговори с цитат
  #128  
Стар 21st February 2013, 09:11
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Симона, колко си висока?
169 см
Отговори с цитат
  #129  
Стар 21st February 2013, 09:47
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Симона, не си много височка (не се засягай), но щом Стоянов е преценил, аз бих му се доверила. То си зависи и от пропорците най-вече, иначе мерките и теглилките при всеки стоят различно.
Отговори с цитат
  #130  
Стар 21st February 2013, 10:10
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
Днес мина и моята консултация при Стоянов. Аз избрах марката и вида /Натрел, кръгли/, а Стоянов беше категоричен в кубиците. 450 и 415 висок профил, за да коригираме асиметрията.
Не съм спорила с него изобщо по въпроса за кубиците. Миналия месец ходих при Тонев и той ми беше казал 345, та сега като чух 450 ми се стори малко много, но според Стоянов трябва да е толкова, защото въпреки, че съм слаба, съм висока, а и подгръдната ми е 75, т.е диаметъра трябва да е 13,00.

Как може да има такава разлика м/у мненията на двама доктори ?
Аз мога да коментирам само Стоянов. Довери му се. Има много точно око. аз му обясних какво искам и той ме разбра от раз и направи точно това. Ориентира ме самия той колко кубика да си сложа, за да получа резултата който искам. Доверих му се и не сгреших.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:40.