IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #551  
Стар 25th June 2013, 14:54
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ехе Инче чак се изненадах, как от един бъзик отиде на такива сериозни приказки, то е ясно, че мъжете могат да си лягат със всяка една мацка и без да имат никакви чувства към нея, само заради секса, а при повечето жени не е така и това е нормално !

Шоки не знам за какво ми благодариш, по скоро аз трябва да ви благодаря на всички жени, че ви има, защото без вас светът щеше да е едно сиво и скучно място, вие осмисляте целият ни живот и без вас нямаше да има най и прекрасното нещо, а именно магията на любовта

Pufpaf , чака ме си парчето от пъзела , не сме забравили
Отговори с цитат
  #552  
Стар 25th June 2013, 15:14
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Pufpaf , чака ме си парчето от пъзела , не сме забравили
хахах дааа и аз чакам. Пуфпаф сам си влезе в кокошкарника сега не си мисли, че ще те пуснем толкова лесно.
Отговори с цитат
  #553  
Стар 25th June 2013, 17:43
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Само белезите ме притесняват,а минаха вече седем месеца от операцията.Сега не са незабележими,но са много прилични и точно в гънката.Може ли слънцето да ги прецака?
Деска, някой беше писал, че маже най-високия фактор слънцезащитно и после слага от тези водоустойчивите следоперативни лепенки. Май наистина така си е най-сигурно.
Отговори с цитат
  #554  
Стар 25th June 2013, 18:46
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
хахах дааа и аз чакам. Пуфпаф сам си влезе в кокошкарника сега не си мисли, че ще те пуснем толкова лесно.
Викаш кокошарник а, ами то много хубави КоКошки имало в тоя кокошарник бре, а някои му викат курник чак петела стана разноглед

Аз нали ви казах, вие добре ме надиграхте и спечелихте и сега няма как, да не вдигна завесата, защото все едно да си призная, че съм воайор, а то не е така и отделно може би не е много честно, че аз доста ваши парчета от пъзела съм видял или целият и все едно гледам през шпионката на вратата тайно. Другата седмица ще ме видите щом толкова искате, аз си държа на думата !
Отговори с цитат
  #555  
Стар 26th June 2013, 08:45
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Шоки, как си? Енергизира ли се вече?
Отговори с цитат
  #556  
Стар 26th June 2013, 09:27
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Инче, мила, сега съм добре и то благодарение на теб, защото си взех от Стимола дето ми препоръча и съм доволна. Вече когато започна да се чувствам като извадена от центрофугата него ще си взимам.
Отговори с цитат
  #557  
Стар 26th June 2013, 16:06
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Радвам се, че съм успяла да помогна. Наистина, който е опитал Стимол е доволен.
Отговори с цитат
  #558  
Стар 26th June 2013, 17:32
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Мацки,мерси за съветите...
Пазих ги доколкото можах,ама нали съм калитко,никакво слънцезащитно,дори и детското не съм взела...
Ама много ми е топло,не издържам вече така на слънце .На младини се пържех като гущер,ама вече съм старичка за такива преживявания...
Отговори с цитат
  #559  
Стар 26th June 2013, 18:04
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Деска не е от възрастта, просто слънцето вече е прекалено силно и горещините са прекалени. Едно време не беше така. А и не е зор да се мъчиш и да се пържиш , защото е и доста вредно. Аз на плажовете като изляза от басейна се нагрявам за малко, колкото да ми премине студа от водата и се мушкам под чадъра. И пак си хващам много добър тен, който даже не се и пребелва.
Отговори с цитат
  #560  
Стар 26th June 2013, 18:12
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Да,Шоки, сигурно си права...То вече нито климата ни е климат,нито сезони имаме.А за тена по-добре равномерен и не прекален,че иначе е грозничко...,а не дай Боже и поизбелено....Аз поне не се беля и бързо хващам тен
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:58.