IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th March 2014, 21:11
cvete25 cvete25 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 4
Red face Ринопластика при д-р Сердев

Здравейте, предстои ми ринопластика при Сердев т.е само корекция на върха на носа и стесняване на ноздрите. Познавам го покрай една друга интервенция преди 10 години и лично съм виждала прекрасни резултати и минимални посоперативни отоци и синини. Обаче сега като чета форумите, нещо взе да ме лови страх. Единственото с което ме спечели, е че всичко се прави без разрези. А и цената доста адекватна спрямо цените на Енчев и Георгиев. От втория една приятелка ходи 3 месеца със синини и отоци.
Не знам какво да правя да проуча ли и в клиниките по пластична хирургия към ВМА и Медедицинска академия. За Джамбазов не коментирам с техните изчерпани часове за година напред. Сега съм решила и искам да го направя и не ми се чака 1 година.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th March 2014, 21:19
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Не знаех,че Сердев още оперира! Мислех,че отдавна са му отнели това право...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th March 2014, 21:34
cvete25 cvete25 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Има ли с недоволни носове от него... Нищо не прочетох из форумите освен за кофти импланти?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th March 2014, 21:42
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

О да,повярвай ми,има МНОГО!
Дори да е останал последния хирург на тая планета,никога не бих отишла при него,макар че не съм лично пострадала..
Препоръчвам ти да прочетеш и да се поразровиш сериозно... Той е може би с най-многото НЕуспешни операции,като след него мисля се нарежда Емил Георгиев( моят "скулптор")...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th March 2014, 22:13
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Майко мила,
луда ще си ако легнеш при него!!!
Казвам го с пълната сериозност, която може да съществува.
Явно не си се разровила достатъчно, но този човек е касапин, правил е ринопластики преди в някакво мазе, с местна упойка, чела съм такива страхотии за него, че думи нямам да ги опиша.
А резултатите му са ужасни, повярвай...

Дано се вразумиш!

А относно Енчев...въобще защо го спрягате за ринопластика, бе хора
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th March 2014, 22:34
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Много ме изумяват подобни случаи и това не е първият подобен. Не мога да ги разбера някои хора който първо си насрочват дата за операцията и после решават, че искат да чуят мнение за даденият специалист, това просто ме изумява.

Много други случаи има на жени, които са били при някои хирург някога и той им е направил някаква корекция по тялото и те са били доволни и без много да му мислят решават, че той ще се справи пак толкова добре и със друг вид корекция.

Не знам как така хора взимате толкова лесно такива решения за избор на хирург и то за най сложната естетична корекция ринопластиката. Там за разлика от гърдите грешките не могат да се прикрият, а гледката понякога на окепазен нос хич не е добра. Трябваше и да помислиш малко логически защо за този хурург д-р Сердев няма почти никакви отзиви за направени от него носове и това е защото той не е много търсен за носовете и не всички недоволни пациенти смеят да пишат.

Те повечето които са избрали него за ринопластика са толкова незапознати с тези корекции, че не знаят кое е добре направен нос, кое е възможно и кое не. Този Сердев заедно със Енчев, Георгиев, Ильо Стоянов са втоп класацията на най-слабите по отношение на ринопластиката и много други има които са на тяхното ниво.

Аз в неговият сайт в галерията със снимки - http://cosmeticsurgery.bg/bg/procedu...B5%D0%B7%D0%B8
, която галерия е също толкова нескопосано направен, както и работата му, колко глупав трябва да си, за да сложиш тези големи надписи на всяка снимка които пречат да видиш добре носа, а и снимките са много малки, явно не е случайно, така по трудно се виждат не добре направените носове. В тази галерия видях снимки на зле направени носове, а в нея трябва да са уж най-най добрите резултати и по принцип от снимките които хурурзите си качват в техните сайтове не трябва да се правят преценки за работата.

Още на първата снимка се вижда, че носа на тази жена с азиатски черти е тотално окепазен . Четвъртата подред все едно нищо не пипано същият гърбав нос както преди. Предпоследната също провал, вдигнал е носа а гърба нищо не го е пипнал, и тъй като не е изпили носа той изглежда хич добре ! Аз лично никога не бих се оперирал по затвореният метод и макар и да е според случая, някои леки гърбици могат да се направя по него и не бих го избрал, защото при него ти пилят и режат отвътре хирурга да вижда какво става и така да ми човъркат в носа на сляпо и то някой със много съмнителни качества хирург няма как да стане.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th March 2014, 09:38
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvete25 Виж мнението
Здравейте, предстои ми ринопластика при Сердев т.е само корекция на върха на носа и стесняване на ноздрите. Познавам го покрай една друга интервенция преди 10 години и лично съм виждала прекрасни резултати и минимални посоперативни отоци и синини. Обаче сега като чета форумите, нещо взе да ме лови страх. Единственото с което ме спечели, е че всичко се прави без разрези. А и цената доста адекватна спрямо цените на Енчев и Георгиев. От втория една приятелка ходи 3 месеца със синини и отоци.
Не знам какво да правя да проуча ли и в клиниките по пластична хирургия към ВМА и Медедицинска академия. За Джамбазов не коментирам с техните изчерпани часове за година напред. Сега съм решила и искам да го направя и не ми се чака 1 година.
Просто се откажи, ще съжаляваш горчиво!
Аз съм една от пострадалите с ринопластика при Сердев, от преди 7-8 години.
Учудвам се, че този още практикува..много жалко, колко ли народ е укепазил.. Със сигурност е имало хора, които са си търсили правата ( за разлика от мен), но резултат никакъв явно!
Излагаме здравето и живота си на опасност, плащаме си, подписваме някакви хартийки, с които си връзват гащите, опиянени от бляна за красота и съвършенство, а резултата трагичен...

Последно редактирано от Guinet : 11th March 2014 на 09:53
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th March 2014, 15:11
cvete25 cvete25 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 4
По подразбиране Re

избрах го понеже преди години ми е правил друга интервенция и съм доволна. А относно носовете познавам 4 момичета с перфектни носове от него. В общи линии от всички пластични хирурзи има и недоволни, а и несполучливи операции. Тъй като моята корекция е минимална искам да не ме режат по старите методи с които се носи гипс.
Относно операциите в мазето. На мен ми е правил операция преди 10 години и е на същото място в което и в момента оперира. т.е на 2 ри етаж. Ще помоля момичето което е пострадало да ми пише на лични.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th March 2014, 15:26
cvete25 cvete25 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 4
По подразбиране Puf paf

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Много ме изумяват подобни случаи и това не е първият подобен. Не мога да ги разбера някои хора който първо си насрочват дата за операцията и после решават, че искат да чуят мнение за даденият специалист, това просто ме изумява.

Много други случаи има на жени, които са били при някои хирург някога и той им е направил някаква корекция по тялото и те са били доволни и без много да му мислят решават, че той ще се справи пак толкова добре и със друг вид корекция.

Не знам как така хора взимате толкова лесно такива решения за избор на хирург и то за най сложната естетична корекция ринопластиката. Там за разлика от гърдите грешките не могат да се прикрият, а гледката понякога на окепазен нос хич не е добра. Трябваше и да помислиш малко логически защо за този хурург д-р Сердев няма почти никакви отзиви за направени от него носове и това е защото той не е много търсен за носовете и не всички недоволни пациенти смеят да пишат.

Те повечето които са избрали него за ринопластика са толкова незапознати с тези корекции, че не знаят кое е добре направен нос, кое е възможно и кое не. Този Сердев заедно със Енчев, Георгиев, Ильо Стоянов са втоп класацията на най-слабите по отношение на ринопластиката и много други има които са на тяхното ниво.

Аз в неговият сайт в галерията със снимки - http://cosmeticsurgery.bg/bg/procedu...B5%D0%B7%D0%B8
, която галерия е също толкова нескопосано направен, както и работата му, колко глупав трябва да си, за да сложиш тези големи надписи на всяка снимка които пречат да видиш добре носа, а и снимките са много малки, явно не е случайно, така по трудно се виждат не добре направените носове. В тази галерия видях снимки на зле направени носове, а в нея трябва да са уж най-най добрите резултати и по принцип от снимките които хурурзите си качват в техните сайтове не трябва да се правят преценки за работата.

Още на първата снимка се вижда, че носа на тази жена с азиатски черти е тотално окепазен . Четвъртата подред все едно нищо не пипано същият гърбав нос както преди. Предпоследната също провал, вдигнал е носа а гърба нищо не го е пипнал, и тъй като не е изпили носа той изглежда хич добре ! Аз лично никога не бих се оперирал по затвореният метод и макар и да е според случая, някои леки гърбици могат да се направя по него и не бих го избрал, защото при него ти пилят и режат отвътре хирурга да вижда какво става и така да ми човъркат в носа на сляпо и то някой със много съмнителни качества хирург няма как да стане.

След като сте толкова запознат при кого бихте ми препоръчали. Съвсем скоро ще излязат и недоволните от Джамбазов тъй като вече е вдигнал цените двойно. Едно е да получиш приблизително желания нос за 1500 лева друго, е да дадеш 3000 евро за приблизителения нос.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th March 2014, 15:59
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

И най големите некадърници имат и успешни корекции, представи си ако бяха 100% неуспешните, за това е много важно да се гледат неуспешните такива и от тях да се съди за реалните възможности на един хирург. За мен освен това което съм чел във форумите, само като му видях галерията в която уж трябва да са най-най добрите му резултати, а там има абсолютно окепазени носове и това е дори е достатъчно да си направи човек изводите.

Във България също така, няма добър хирург за риното, който да прави и всякакви други операции по тялото. Хирурзите които имат най-добре направени ринопластики и с най-висок процент успешни са и тези които оперират само носове. Най-добрите специалисти на в ринопластиката са тези, които оперират носове ежедневно, някои правят и по 2 операции на ден и това е изключително важно да се практикува постоянно, за да може хирурга да си поддържа нивото и формата.

За препоръки за специалист не бих се наел и ще ти кажа защо, по скоро бих дал насоки кои са важните неща, които трябва да се гледат при избора на хирург и все сам да си прецени, защото ако аз кажа някое има и ако нещо не се получи както трябва, защото гаранция за 100% при който и да е няма как да има. Тогава на мен ще ми тежи, че съм подвел все едно човека, за това не искам да споменавам конкретни имена, все пак и моята преценка е субективна и е базирана на инфото от този форум най-вече.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаприСердев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:33.