IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 5th July 2010, 17:31
ivo.ny ivo.ny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте и от мен! Преди няколко дни (30 юни) бях опериран. Съвсем рано е за резултата знам, но се чудя дали върха на носа ще пада леко надолу с времето , защото ми се струва че е малко вирнат...
Отговори с цитат
  #102  
Стар 5th July 2010, 18:47
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivo.ny
Здравейте и от мен! Преди няколко дни (30 юни) бях опериран. Съвсем рано е за резултата знам, но се чудя дали върха на носа ще пада леко надолу с времето , защото ми се струва че е малко вирнат...
постепенно ще слезе надолу
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #103  
Стар 7th July 2010, 08:15
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от crazygirllp
след операцията можете ли да носите очила?
Ако не са пипани костите може след месец-два.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 9th July 2010, 08:30
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

абе аз да ти кажа вече минаха 4 месеца след операцията ми и слънчевите още ми правят дупки...
Отговори с цитат
  #105  
Стар 9th July 2010, 12:23
Luboto Luboto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Лондон
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Цитирай:
Първоначално написано от crazygirllp
след операцията можете ли да носите очила?
Ако не са пипани костите може след месец-два.
Именно по този въпрос говорих с Джамбазов и той каза, че премахване на гърбицата няма нищо общо с увисването на носа. Обясни ми, че върха се държи от връзки които са свързани някъде до страничните кости. При операция тази връзка се нарушавала и след това се възстановява с шевове. Ако се използват абсорбиращи конци имало по-голяма вероятност върха да се отпусне по-рано и да увисне, докато другите конци са по-здрави и била по малка вероятността от увисване!
Отговори с цитат
  #106  
Стар 11th July 2010, 17:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

няма да рискувам,чак зимата ще сложа очила
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #107  
Стар 11th July 2010, 22:53
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от ivo.ny
Здравейте и от мен! Преди няколко дни (30 юни) бях опериран. Съвсем рано е за резултата знам, но се чудя дали върха на носа ще пада леко надолу с времето , защото ми се струва че е малко вирнат...
постепенно ще слезе надолу
Зависи кой я е оперирал Ако е георгиев гарантирам че няма да падне Моя си го носих къс като зурла 2 години докато не се оперирах втори път и ми присадиха хрущял за да ми го удължат!
Отговори с цитат
  #108  
Стар 12th July 2010, 12:41
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

при мен пък беше клюмнал надолу
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #109  
Стар 17th July 2010, 08:31
Аватара на Liona
Liona Liona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 51
По подразбиране

Мина месец от операцията, а аз не виждам носът ми да става по-хубав. Носът ми последните два дена е супер подут и на всичкото отгоре загуби и правата си форма В профил се вижда лека гърбица там където е кълцан. И на пипане там е едно такова особено кораво. Нормално ли е това? Ще лудна! Не искам пак гърбав нос ! Иде ми да хвана ножа и да го подкастря сама
Отговори с цитат
  #110  
Стар 17th July 2010, 16:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liona
Мина месец от операцията, а аз не виждам носът ми да става по-хубав. Носът ми последните два дена е супер подут и на всичкото отгоре загуби и правата си форма В профил се вижда лека гърбица там където е кълцан. И на пипане там е едно такова особено кораво. Нормално ли е това? Ще лудна! Не искам пак гърбав нос ! Иде ми да хвана ножа и да го подкастря сама
в началото наистина не е кой знае каква приятна гледка с неравностите и отоците.Но месец след операцията би трябвало да е станал по-хубав
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:40.