IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2221  
Стар 24th August 2011, 20:13
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Момичета днес цял ден усещам нещо като иглички,като пробождания в едната гърда и друг път се е случвало ,но е било за кратко.Днес е много обостренно.Някой има ли предства на какво се дължи.Операцията беше преди 9 месеца,до колко е нормално да имам такива усещания.Някой друг имал ли е такъв проблем............
  #2222  
Стар 24th August 2011, 21:13
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди Виж мнението
Момичета днес цял ден усещам нещо като иглички,като пробождания в едната гърда и друг път се е случвало ,но е било за кратко.Днес е много обостренно.Някой има ли предства на какво се дължи.Операцията беше преди 9 месеца,до колко е нормално да имам такива усещания.Някой друг имал ли е такъв проблем............
Посети мамолог,за да си спокойна!
  #2223  
Стар 27th August 2011, 10:03
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

В сряда съм на ЯМР и на мамолог.Няко до сега правил ли е ямр?Притеснява ме това ,че се лежи около 30-40 минути по корем.До сага да си призная колкото и пъти да ми с е налагала,макар и за кратко изпитвам дискомфорт,а сега така или иначе имам такъв и без да лежа по корем
Преди няколко дни ми се наложи да вдигна тежко ,макар и да беше само за момент не съм носила нищо продължително.Просто качих и свалих едно нещо ,около 17-18кг. и тъй като до сега много се пазих.не съм вдигала нищо по -тежко от 5кг. и то супер рядко,си мисля ,че може от това да съм получила тези болки ,иглички и тн............
Много ми е интересно какво ще се види на ЯМР,дали ще се види състоянието на тъканите около импланта,мускула ,самия имплант.............. .
Като мине изследването и като си получа разчитането ,ще споделя какво се е видяло на това изследване.
  #2224  
Стар 27th August 2011, 11:52
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди Виж мнението
В сряда съм на ЯМР и на мамолог.Няко до сега правил ли е ямр?Притеснява ме това ,че се лежи около 30-40 минути по корем.До сага да си призная колкото и пъти да ми с е налагала,макар и за кратко изпитвам дискомфорт,а сега така или иначе имам такъв и без да лежа по корем
Преди няколко дни ми се наложи да вдигна тежко ,макар и да беше само за момент не съм носила нищо продължително.Просто качих и свалих едно нещо ,около 17-18кг. и тъй като до сега много се пазих.не съм вдигала нищо по -тежко от 5кг. и то супер рядко,си мисля ,че може от това да съм получила тези болки ,иглички и тн............
Много ми е интересно какво ще се види на ЯМР,дали ще се види състоянието на тъканите около импланта,мускула ,самия имплант.............. .
Като мине изследването и като си получа разчитането ,ще споделя какво се е видяло на това изследване.
Блонди, стискам палци да няма нищо притеснително. моля те , като ти излезнат резултатите пиши дали всичко е наред. Стискам палци да е така.
  #2225  
Стар 27th August 2011, 20:15
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Блонди,как се стигна до ЯМР?

Някакви съмнения след ехографията ли?Кое налага да се направи ЯМР?

Самото изследване е неприятно дотолкова,че е по-продължително и ще чуваш различни по сила звуци, но дава най-ясна представа за състоянието на жлезата след силиконови импланти...

Последно редактирано от mishelle1607 : 27th August 2011 на 20:24
  #2226  
Стар 27th August 2011, 21:14
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Не,нищо не го е наложио.Сама реших да го направяАз така или иначе имах желание година след операцията да направя пък и Георгиев каза ,че не е наложително,задължително... .......,но ако имам желание няма да навреди
В сряда съм и на мамолог,въпреки ,че знам неговото мнение по въпроса.100% ще каже ,че е трябвало да изчакам да мина при него и ,ако той преценни на ехото ,че има нещо съмнително тогава ямр.Но пък аз за огромно мое съжаление съм леко параноичен тип и ще го направя
Болките вече взеха да попреминават,но при всички случаи ще се прегледам.
После непременно ще докладвам,дано да съм от полза на някои ,ако някога има нужда от нещо такова като изследване.предпологам ,че ще доста по точно от ехо-то и мамографията .
  #2227  
Стар 28th August 2011, 13:14
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Блонди, къде се прави този ЯМР и колко струва?
Какво е предположението на Георгиев за болежките?
__________________
Ordnung muss sein!
  #2228  
Стар 28th August 2011, 18:19
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

ЛъкЕ , ЯМР-то е скъпо .Имайки предвид че на мен за кръстта ми зеха 300 кинта, а за едни круши поне 200 не ти мърдат
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #2229  
Стар 28th August 2011, 18:50
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Ами като цена е 250+180 контраст ,ако се наложи.Това е в Токуда,в Провита ми обявица цена 450+250 контраст!!!!Става 700лв.,напълно безумно.
Георгиев дори не съм го питала............,ще направя резонанс и ще отида на мамолог и тогава ,ако има нещо ,ще го търся.
  #2230  
Стар 28th August 2011, 21:39
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Блонди,стискам палци всичко да е наред.Пиши после непременно какво е станало.
аз бях в петък ан мамолог,профилактично.Всич ко е ОК.Жената каза,че имплантите са в перфектно състояние,с гладки ръбове.даде ми някой съвети,един от който беше винаги да нося сутиенни един размер по-големи отколкото ми трябват за да няма натиск вурху импланта.
Това,което на мен ми е много странно обаче е защо като се наведа напред на единия имплант чувствам на допир и виждам,че се набира,а на другия няма такова?!Има ли някой друг,при който се получава така?
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:30.