IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 15th December 2012, 23:03
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

И аз имам изразен горен полюс,но белезите са абсолютно в гънката и гърдите са ми обемни целите.Искам единствено с времето да се поокръглят/като на Лидето-3-та снимка/,че сега стоят като че ли съм с анатомични импланти.Иначе това исках.След кърменето от гърдите ми се загуби точно оная част,която се вижда на деколтето.За мое огромно учудване двата ми профила са една височина,въпреки че са среден и висок,но просто при мен така се наложи.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 15th December 2012, 23:42
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Нелс, абсолютно подкрепям мнението, че с правилно подбрани параметри на имплантите бюста изглежда наистина добре . Но според мен си зависи от хирурга . Не че искам да правя реклама на моя доктор, който всъщност е и твои , аз не съм виждала високо позиционирани гърди, правени от него, а доста познати са оперирани там. Виждала съм и гърди , правени от друг известен доктор, които момичето си чакаше години да и " слезнат " , както я уверяваше хирургът и, а после си прави корекция за смъкване на джобовете .
Отговори с цитат
  #93  
Стар 16th December 2012, 09:54
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Нелс, права си! Няма угодия и това си е! Радващото при всички случаи е, че операциите ни са успешни и нямаме проблеми!
Деска, ще се окръглят! При мен до колкото си спомням това започна да се забелязва към 3-тия месец. Ще бъдат точно каквито си ги искала!
Според мен, всеки доктор си има някаква представа за красиви гърди и общо взето си се придържа към това си виждане в работата си. Аз за това си позволих да дам съвет, тъй като тук се обсъжда работата на Д-р Пеев. Който иска по-изразен горен полюс да не слага лента, и обратното. Това е просто съвет от моя страна, а не оплакване от работата на Пеев.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 16th December 2012, 11:10
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Лиде,а имаш ли спомен колко време приблизително ти бяха отоците.При мен останаха все още в горната част,но вътре между гърдите.И сутрин имам все още странното усещане,че ме е мачкал валяк,но бързо отшумява като се раздвижа.И едната гърда ме опъва пак горе,но отвън,към мишниците...Мина почти месец,а аз още се лигавя.Кога ще започна да върша всичко нормално,като преди!?Сигурно съм нетърпелива,ама полудявам вечееее
И сте прави,ама хич угодия няма!!!
И аз като теб забележки към доктора нямам засега,дано и занапред да е така!!!
Отговори с цитат
  #95  
Стар 16th December 2012, 11:17
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Лиде, лентата, за която говориш ти, се слага за обиране на отока. Това сме го дъвкали много пъти и тук ще повторя, това което знам. При поставяне на импланти се оформя джоб (ложе), в който джоб ляга импланта. Около този джоб се образува капсула и ако имплантите са позиционирани под мускула "слизане" няма. Визуалната измама за смъкване на имплантите идва от спадането на отоците след възстановителния период. Ако имплантите са позиционирани неправилно (по-високо) и след спадането на отоците ще си седят високо. Широката лента играе роля на притискане на отока, който е в горния полюс (и по-бързото му разнасяне).

За естетически завършен вид има значение и видът на импланта (всичко, което е казала Нелката, за да не повтарям). Има голямо значение и анатомията ни, за това ни рисуват и разделят гръдния кош на зони, защото при всяка от нас разстоянието между рамене, гръдна кост и кво още беше там е различно.


За да обобщя тирадата си бих казала, че има две възможности:

1. Отоците спадат и всичко си идва на мястото (но то си е било на място и преди да спадне отокът)

2. Отоците спадат и установяваме, че са ни зашили 2ри чифт сливици, но с чернобилски размер.

(Разбира се резултатите не се свеждат само до тези два, но за разведряване на обстановката стигат)
Отговори с цитат
  #96  
Стар 16th December 2012, 20:49
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
2. Отоците спадат и установяваме, че са ни зашили 2ри чифт сливици, но с чернобилски размер.
Пхахахахахах! Илианкааа, с тези чернобилски сливици, ще ми докараш херния от смях!
Иначе вероятно си права. Просто аз откривам разлика между другарчето ми носило тази лента и останалите като мен, които не сме.
Десииии, почти месец си е нищо време, колкото и да ти се струва много! Не помня кога се отървах от отоците, но си спомням, че се чувствах като плондер ужасно дълго време. А може и да не е било толкова дълго, но просто дните ни минават мнооого бавно сякаш. Спомням си, че ако днес се отървавах от някаква болежка, утре се появяваше друга и така отново и отново, докато просто спрях да ги мисля. Да не говорим, че и до днес от време на време ме боцва по някоя болежка тук-таме. Ако това ще те успокои, само да ти кажа, че аз първия месец дори не ставах от леглото без помощ от приятел После ме хвана срам от това примък-отмък и реших да пробвам сама, то взе че стана!
Всичко е много индивидуално при всеки. Просто спри да ги мислиш и остави тялото ти да ти казва с какво е готово да се справя и с какво още не.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #97  
Стар 17th December 2012, 09:35
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
При поставяне на импланти се оформя джоб (ложе), в който джоб ляга импланта. Около този джоб се образува капсула и ако имплантите са позиционирани под мускула "слизане" няма. Визуалната измама за смъкване на имплантите идва от спадането на отоците след възстановителния период. Ако имплантите са позиционирани неправилно (по-високо) и след спадането на отоците ще си седят високо.
Аз пък съм с обратния проблем - ниско позициониране. И затова много ме е страх от визуалната измама за смъкване на имплантите; и затова често-често си питам - ами ако от време на време не нося сутиен какво ще стане - да не ми се смъкнат съвсем? Обаче, каквото е това - угодия няма. Иначе док още при първите импланти (ПИП) ме пита за горния полюс и аз бях твърдо да няма ... лошото е, че се получи обратния вариант.
Отговори с цитат
  #98  
Стар 17th December 2012, 09:55
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

О.к.,Лиде,обещавам да спра да се вманиачавам.И е точно така всеки един момент ме очаква някакво ново усещане-тук опъва,там стяга и боли или пък сърбиКаквото е такова.Ще си търпя-щом това е цената на красотата,няма как
При мен всичко идва от страх.Вчера неволно си вдигнах ръката да затворя багажника на колата и нямаше болка,ама страх...Не смея да се кача да шофирам,ама ще трябва да се престрашавам,че след 10 дни съм на работа и нямам избор.
Инче,не мисля,че са ти толкова ниско имплантите.Е,ако се сравняваш с мен,например са ниско,ама аз исках точно това-някакъв горен полюс,а ти не си искала,значи всичко е о.к.И не би трябвало да слизат толкова бързо,нали и мускул ги държи.Аз се чувствам о.к. без сутиен,но не си позволявам тази екстра дълго време,дори и абсолютно наведена от първите дни не ме е боляло,със сутиен естествено,но пак е странно.
Отговори с цитат
  #99  
Стар 17th December 2012, 13:44
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Не смея да се кача да шофирам,ама ще трябва да се престрашавам,че след 10 дни съм на работа и нямам избор.
Desi, след 10 дни, като почнеш работа, всичките ти болежки, притеснения и страхове ще изчезнат! Най-големият ти проблем сега е, че по цял ден гърдите ти са в главата. Като те погнат със задачи много бързо ще забравиш, че си правила операция!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #100  
Стар 17th December 2012, 18:33
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Desi, след 10 дни, като почнеш работа, всичките ти болежки, притеснения и страхове ще изчезнат! Най-големият ти проблем сега е, че по цял ден гърдите ти са в главата. Като те погнат със задачи много бързо ще забравиш, че си правила операция!
Да,Нелка,сигурно съм нетърпимаТой мъж ми каза,че чака с нетърпение да му се махна от главата в комплект циците,т.е да тръгвам на работа,че по цял ден съм била вманиачена
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:56.