IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th August 2009, 15:10
ппра ппра не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: София
Мнения: 16
По подразбиране

Каквото и да избереш да превиш, имай предвид, че една програма действа максимум 8 седмици. Дори в аеробните тренировки трябва да има стрес за тялото, иначе няма ефект. Т.е. трябва да ги сменяш. Съвет от мен - пий кафе преди аеробика, прави я на гладно, не яж 1 час след аеробиката.
Освен това имай предвид, че тялото започва да гори след 20-тата минута. За да сваляш трябва да правиш 4-5 пъти седмично аеробика. Хубаво е, че имаш 2 уреда и можеш да разнообразяваш. Като понапреднеш започни и двуразови, т.е. сутрин и вечер /без да се храниш след това, естествено/
Това е от мен, дано съм полезна
Отговори с цитат
  #12  
Стар 15th August 2009, 14:55
dialbi dialbi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 8
По подразбиране

Това са много килограми!Мисля,че трябва да подходиш мнооого внимателно, може би не си се занимавала със спорт до сега,има вероятност да се пренатовариш,а в съчетание с наднормено тегло може да стане проблем.За това,най-добре е да се посъветваш и с лекар,не самос фитнес-инструктор.Но за сваляне на килограми най-доброто е аеробна и търпение.Успех!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: молязапомощ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:48.