IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 29th August 2006, 08:46
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Не, виж сега, аз не съм грозно слаба...просто искам да съм малко по-пълничка,ама малко...защото знаеш ли колко е гадно да ти харесва някаква дреха,а да не можеш да я носиш,защото не ти стои добре..
Отговори с цитат
  #22  
Стар 29th August 2006, 10:39
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chick
защото знаеш ли колко е гадно да ти харесва някаква дреха,а да не можеш да я носиш,защото не ти стои добре..
аз лично знам, ама не защото съм много слаба
а иначе една моя приятелка е с размер XS и аз си мислех, че щом е слаба ще си намира дрехи от раз. е веднъж излязох с нея по магазините и видях, че аз си намирам по-лесно дрехи
но мисълта ми е, че хората на които им залепват всички дрехи не са много, всеки е бил в описаната от теб ситуация, така че не си криви душата за няколко кила, просто си купувай подходящите дрехи
Отговори с цитат
  #23  
Стар 1st September 2006, 22:19
Reminder Reminder не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 270
По подразбиране Re: Кльощава?

Цитирай:
Първоначално написано от Allure
Писна ми да слушам от приятелки и роднини,че съм кльощава.Само се опитват да ме тъпчат и вече почвам да се дразня.Да,слаба съм,но нямам намерение да напълнявам,защото най се харесвам в сегашния си вид.Висока съм 168,тежа 47 кг.Та според мен цялата работа идва от това,че съм по-слаба в горната част на тялото(явно имам такава структура просто),с долната нямам проблеми,а и съм работила повече върху нея.Бих искала да съм малко по-широка в раменете и може би да развия мускулите на гърба,разбира се без да заприличам на мъж Дайте съвет какво да направя в случая.Решила съм да се запиша и на някаква гимнастика,но още се чудя точно каква,кой тип е най-подхояща за укрепване на горната част?
Може да качиш до към 50-53. Но не мазнини
Отговори с цитат
  #24  
Стар 8th November 2006, 08:22
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране Re: Кльощава?

Цитирай:
Първоначално написано от Reminder
Може да качиш до към 50-53. Но не мазнини
А с тази диетка какво мислиш ще качи? (копирах я от по горе, автор:Някой познат) Особено в 8 4 вафлички... хахаха... Да не говоря за липсата на зеленчуци...

...Ще ядеш през ...м.. най-добре:
11 чиса - Стабилна закуска.
3 чиса - Малко, 4-5 яйца(+хляб)
5 чиса - Ориз, колкото можеш повече.(+хляб)
7 чиса - Лека вечеря.(+хляб)
8 чиса - Сладки(3-4 вафли)...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 8th November 2006, 13:32
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

Аз имам напредък,взех да ям повече,по точно не пропускам закуска ,преди не знаех какво е това,докато станех и се лепвах на вафли,шоколади и всичко друго сладко,което не съм омела
Но сега не е така,чак след закуската ги изяждам и мисля,че ще кача така,но малката счупи кантара и не съм се теглила от 100 години
Отговори с цитат
  #26  
Стар 8th November 2006, 14:00
Djindjer Djindjer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от beibi1
.....,но малката счупи кантара и не съм се теглила от 100 години
че колко тежи това дете [шегичка]
А по темата: давай все така и повечко мръвки, а ако успееш да забравиш за вафлите... ммм - цена няма да имаш.
Успех!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 9th November 2006, 09:23
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Djindjer
Цитирай:
Първоначално написано от beibi1
.....,но малката счупи кантара и не съм се теглила от 100 години
че колко тежи това дете [шегичка]
А по темата: давай все така и повечко мръвки, а ако успееш да забравиш за вафлите... ммм - цена няма да имаш.
Успех!
Към 9 кила
Вафлите е ЪПСУРД да ги забравя,те са ми като наркотик направо ,тъкмо се закахърих,че вчера не си взех фафлички и мъжото ми напомни,че има цяло руло от тези 7-дейс с мнооооогоооооо шоколад,ей сега отивам да закуся и ще го опаткам цялото
Отговори с цитат
  #28  
Стар 11th May 2007, 08:54
Аватара на dododod
dododod dododod не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 472
По подразбиране

Здравейте,аз съм на 21 висока съм 1.62 тежа около 46-47 кг(варирам)Може да ви изглеждат нормалните размерите,но явно имам едър кокал,иначе съм клъощава.Писна ми да ми казват колко съм слаба,не само в къщи,ами роднини приятели,дори и личната ми лекарка каза че не било нормално за възратта ми да съм толкова слаба...Купувам си един чифт дънки,2 най-много в годината,защото много трудно ми става нещо,по магазините само грамадански размери...Храня се нормално,понякога пропускам де,ама то е нормално..вече хапвам повече сладко и бял хляб...ама не става...стоя си на същите килограми.Мисълта ми е-мога ли да пия хапчета бирена мая?Ще ми помогне ли да кача някое друго килце без да правя някакви тренировки?имам нужда малко на бедрата и дупето
10x предварително!!!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 11th May 2007, 11:54
Българка Българка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 66
По подразбиране

Аз пък съм 162 и тежа 42 кг.Да ви кажа няма да откажа 3-4 килца отгоре,но само толкова,дори мисля че 4 ще са ми много.Слабичка съм,но не съм кльощава..определено има разлика.Харесвам се така,а виждам че и другите са на същото мнение,но наистина проблема с дрехите е ужасен Затова съм си намерила 2-3 магазина в които знам че имат моя размер Опитвала съм се по какви ли не начини да напълнея...изяждах промишлени количества вафли,сандвичи и какво ли още не,но резултат никакъв.Добре че явно не съм предразположена към целулит и такива работи та не успях да я получа тая екстра.Стигала съм максимум до 43 кг,но пак си се връщам на 42.От около 3 години седя само на тези кг без да помръдна.Явно си е до ген.Но ако някой има идеи как да кача 3 кг без да се налага пак да се тъпча с мазнотии и всякакви боклуци нека да помогне
__________________
"Ще има едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република."
Отговори с цитат
  #30  
Стар 11th May 2007, 17:08
Аватара на dododod
dododod dododod не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 472
По подразбиране

Българка,ти беше от Пловдив нали?Моля те кажи ми в кои магазини ходиш да пазаруваш,че ми трябват нови дънки,а може и панталони,абе квото ми стане,нямам право на избор
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кльощава
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:28.