IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 1st September 2008, 11:21
Павката Павката не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Хехе в най-хубавата болница с най-хубавия екип хихи Успех ти желая,няма от какво да се притесняваш.
Отговори с цитат
  #272  
Стар 1st September 2008, 16:12
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Според мен все още имаш отток в горната част на носа при челото, който би трябвало с времето да спадне.Нослето ти ще се променя още доста.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #273  
Стар 1st September 2008, 19:55
Павката Павката не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Е,да нормално е....все пак днес е 10тия ден,снимките са от 8-мия.
Отговори с цитат
  #274  
Стар 1st September 2008, 20:48
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Интересно ми е да видя как се е получил анфаса...ама пусни снимки евентуално след първия месец.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #275  
Стар 1st September 2008, 21:29
Павката Павката не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Добре,обещавам.
Отговори с цитат
  #276  
Стар 2nd September 2008, 11:56
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Павка и аз съм била за рино при Тонев Преди една година вече, обаче.
В началото носът ми беше като твоят, но после се появиха малки ръбчета отстрани на носната кост, двустранно. Ходих при Тонев, но той отказва да ме пипа повече, казва, че бил супер (има си хас да каже друго ), но определено ме дразнят тия ръбове, макар да не са толкова видими, само при снимка под определен ъгъл се виждат и с тях носът ми изглежда като да е естествен, не толкова перфектен както след ринопластика. В пълен профил изглежда с по-голяма извивка, в полупрофил изглежда да е по-прав.

Определено носът ти има още мнооого време да търпи промени и те не винаги са в благоприятна посока. Но каквото и да стане, промените ще са минимални и това, като цяло ще е новият ти нос

Честит да ти е
Отговори с цитат
  #277  
Стар 2nd September 2008, 13:46
Павката Павката не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Благодаря ти,Ава.Да се надяваме,че няма да има неприятни изненади.
Отговори с цитат
  #278  
Стар 3rd September 2008, 15:41
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Преди малко си снимах носа, за да си го видя под различни ъгли и виждам, че рядко се виждат тия ръбове, които мен ме дразнят. Другите казват, че само аз си ги виждам. И като нищо да е вярно, защото все пак аз със собствените си очи, виждам носа си под ъгъл, под който никой друг не може да го види. И на снимки даже трудно го хващам да се види това, което ме дразни. Обаче мен продължава да ме дразни и да си го оглеждам постоянно. Имам чувството,че след ринопластика човек леко се побърква.

Пожелавам на Павката да избяга ако може от тази типична лудост и да се радва на новото си носле

Иначе като си видях сега носа на снимка е едно към едно с твоя в профил, с извивка и леееко чип
Отговори с цитат
  #279  
Стар 3rd September 2008, 18:14
Павката Павката не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Може би си под някаква депресия,нормално е.Аз в първия момент като се видях си казах "Леле какво си причиних!?" Обаче след това много се харесах.Не вярвам да ти има нещо на нослето,просто ти е такова,а и щом другите не го забелязват да не ти пука особено много.

Иначе стана точно такова,каквото исках.Доктора на консултацията искаше да е само прав,но аз не се съгласих,а исках прав с леко чип връх.
Отговори с цитат
  #280  
Стар 14th September 2008, 14:36
Disney Disney не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Русе
Мнения: 16
По подразбиране

Аз също съм се спряла на Каспела. (за сега ) Както и да е , въпросът ми е дали се чака много, за да отидеш на консултация, плаща ли се консултацията и специално при теб колко време след нея ти дадоха дата за операцията? А да щях да забравя - каква крайна цена ти казаха ?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: въпросзаринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:56.