IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 14th May 2008, 22:01
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sahara_88
Цитирай:
Първоначално написано от svetlanka
сахара мила пусни снимчици да видим устничките
само ми кажи как и веднага ще покажа колко ефектно ги рисувам за да изглеждат обемни(се едно вече имам силикон) и какви са в действителност
Регистрирай се в snimka.bg, качи снимките там и дай линк към адреса на албума тук И на мен ми е интересно как ги рисуваш.
Отговори с цитат
  #122  
Стар 14th May 2008, 23:07
sahara_88 sahara_88 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 45
По подразбиране

напраих квото трябва обаче ми излиза следното
"Позволено е използване само на малки букви на латиница" и зарат тва не мога да се регистрирам, писак сичко повторно и то с малки букви!!!ко да правя?
__________________
Не е важен външния вид, а вътрешната красота! За да оценят вътрешната ти красота първо трябва да привлечеш вниманието с външния си вид!!!
Отговори с цитат
  #123  
Стар 20th August 2008, 15:15
krema1981 krema1981 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 24
Изпратете съобщение чрез ICQ до krema1981
По подразбиране

моми4ета как ви се струва 225е за мл. силикон и нещото което е по важно да предлагат да си закупиш минимум 2мл за 450е.не е ли множко
Отговори с цитат
  #124  
Стар 20th August 2008, 16:18
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krema1981
моми4ета как ви се струва 225е за мл. силикон и нещото което е по важно да предлагат да си закупиш минимум 2мл за 450е.не е ли множко
ами множко е да,като има лекари които слагат същия силикон за 200лв.мл.
Отговори с цитат
  #125  
Стар 8th September 2008, 10:03
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Цитирай:
Първоначално написано от freaky_girl
Би ли споделила наведнъж ли ти сложи 3.5 СС и каква е цената на силикона при него?
Аз ходя вече половин година да ми слага по 0,3-0,5СС,а бе досадно е,но определено е по-добре и за избягване на неравности,и за да можеш да си помислиш хубаво къде искаш да ти сложи следващия път,за да се получи формата,която искаш,а и стреса е по-малък,защото понякога се получават доста грозни отоци и докато спаднат ти е свит стомахът.
200 лв. е цената на 1 СС.

този вариант ми допада...ама това означава ли че половин година имаш постоянен оток?
Отговори с цитат
  #126  
Стар 8th September 2008, 10:31
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trigers
този вариант ми допада...ама това означава ли че половин година имаш постоянен оток?
Не,отоци имаш мах. 10,12 дни след всяка процедура,но те едва ли ще са такива,че да не можеш да се покажеш навън.Всъщност даже като спаднат те е яд и обикновено искаш да си сложиш пак.
Отговори с цитат
  #127  
Стар 8th September 2008, 11:36
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

хаха ... абе аз всущност се чудя как и дали ще ми се промени формата на устните, защото горната ми е по-тънка и съм малко нацупена - с увиснали крайчета...да не стане някоя смешна картинка че...няма връщане

иначе много ми се иска и варианта с постепенното слаане много ми допада!

а това за мигрирането на силикона от устните нанякъде дали е вярно..?
Отговори с цитат
  #128  
Стар 8th September 2008, 14:05
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trigers
хаха ... абе аз всущност се чудя как и дали ще ми се промени формата на устните, защото горната ми е по-тънка и съм малко нацупена - с увиснали крайчета...да не стане някоя смешна картинка че...няма връщане

иначе много ми се иска и варианта с постепенното слаане много ми допада!

а това за мигрирането на силикона от устните нанякъде дали е вярно..?
абсолютно не. чела съм подобни глупости, че ако имаш силикон в устните може да се събудиш един ден и да откриеш силикон в ухото-няма такова нещо. застава там, където е инжектиран, но вероятността да се образува гранулом е голяма, а това допълнително увеличава обема. момичетата, които се решили да си увеличат устните със силикон да помислят много преди да направят тази интервенция, защото връщането в изходно положение е много труден и неприятен процес, а гаранция за това как ще изглеждат устните след отстраняване на голяма част от силикона няма.
Отговори с цитат
  #129  
Стар 8th September 2008, 14:39
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

а ако се постави по-дълбоко грануломът може би няма да е такъв ужасен проблем или бъркам?
Отговори с цитат
  #130  
Стар 8th September 2008, 16:32
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krema1981
моми4ета как ви се струва 225е за мл. силикон и нещото което е по важно да предлагат да си закупиш минимум 2мл за 450е.не е ли множко
450-500 лв за милилитър силикон ми се струва твърде сериозна сума

Повече от 200-250 ЛВ (Не Евро!) не си струват. На всичко отгоре и рискът е твърде висок..Поне цената да е ниска

Ако някой ще дава снимки на устни със силикон, да каже колко кубика има поставени в долната и горната устна, за да можем да добием по-пълна представа
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дайтеинформациязапоставянетонасиликонустата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:25.