IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #191  
Стар 10th September 2010, 20:02
tanyje tanyje не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
снимките "след" колко време след операцията са?
първият месец след операцията са,аз бях в стрес от получилото се и отидох да се оплача на доцента а той ме успокои че като спаднат оттоците върха ще се пребере и носът ми ще изглежда по съвсем различен начин но и след една година без оттоси носът беше в същото положение,утре ще сложа още снимки
Отговори с цитат
  #192  
Стар 10th September 2010, 20:42
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
Здравей, Ultra! На мен също ми е приятно да чета правилен правопис, но пък не ми пречи и кривилния. Когато човек е притеснен прави грешки, отделно ако се ползва кирилизатор и най накрая - като отиде човек на консултация за ринопластика (конкретно) проверяват ли му правописа? Каква е връзката с която и да било операция? Преди повече от 2 години отворих такава тема във форума - ако искаш разпиши се там ПРАВОПИС.

И второ - виж тук едно много красиво момиче и преди и след ринопластиката. Честно казано на нейно място и аз не бих се оперирала, но Тя така е решила за себе си и сега е доволна и щастлива. Доктора й е поел ангажимент и го е изпълнил (а не влошил състоянието).

И последно - професионален ценз ли трябва за да си клиент на пластичен хирург? Момичето каза, че току-що е започнало работа. Вероятно е младо. Но нима има професии, при които може и да те влошат и други, при които не може... Изумена съм.
Здравей, Мария! Понеже ме цитираш, ще ти отговоря.

Първо, не обичам да чета неграмотни постове, а ако ти се оправдаваш за своята или чуждата неграмотност с бързане, кирилизатори и др., които изброи е смешно, защото не става въпрос за технически, а правописни грешки. Но както и да е, въпрос на култура и образование. Не мисля да се впускам в темата, че ще задълбаем много, а не ми се занимава, предпочитам да вложа енергията си в други по-полезни и приятни неща. Мерси за линкчето с темата за ПРАВОПИС, не мисля да влизам, на други хора тук би била по-полезна. Повече нямам намерение да обсъждам правописа, беше една вметка в предишния ми пост. Основната тема тук е друга.

Второ, относно препратката ти към доктора от Италия, факт е, че не всеки тук може да си позволи да се оперира при него, за да го даваш за пример. За да прибегнат до услугите на българските хирурзи хората не могат да си позволят да дадат по 5000 евро, за да се оперират в чужбина, а това какъв ще е резултатът при българския хирург е въпрос на КЪСМЕТ, освен на неговите умения. Не може да се отрече, че виждаме и много добри резултати на доцента, който обсъждаме в тази тема. Държа да подчертая, че не съм се оперирала при него и нямам за цел да го защитавам, позовавам се само на това, което съм виждала от хората тук като резултати, а и на коментарите им. Мисля, че хубаво трябва да се прецени риска преди да се предприеме такава важна стъпка като ринопластиката. А и не разбирам защо след като въпросният доктор е направил първата неуспешна операция на tanyje тя не се е обърнала към някой друг специалист, а отново се е доверила на него да я оперира втори път. Представям си как се чувства в момента това момиче, но трябва да намери сили да продължи напред.
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #193  
Стар 11th September 2010, 06:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ultra

Първо, не обичам да чета неграмотни постове.
Ххммм,какво значение има какво обичаш?Като не ти харесва,не чети!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #194  
Стар 11th September 2010, 14:32
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ultra
Мерси за линкчето с темата за ПРАВОПИС, не мисля да влизам, на други хора тук би била по-полезна.
Идеята беше ти ако можеш да си полезен/а но други.

Сравнението с доктора от Италия в случая беше само за да илюстрирам, че може и сравнително по-малките поправки да бъдат успешни, а не да се укоряват пациентите, че са ги предприели. Което заедно с другите ти укори идва в повече.

А защо според теб се е оперирала втори път при Джамбазов? Поне за две възможни причини се сещам - имала му е доверие и .... е нямала пари за корекции при друг. Предполага се, че за втората операция ще плати много по-малко (до колкото изобщо трябва да плаща при такъв резултат..)
Отговори с цитат
  #195  
Стар 11th September 2010, 16:19
tanyje tanyje не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Аз съм написала причината,ще я повторя защото не ми се търси
.Първо не съм човек който обича скандали и разправии,станалото станало,имах доверие на този доктор въпреки че след като отидох при него за втора операция ми каза,че като не съм доволна мога да отида при дгуг доктор.
И второ–той пита ли ме с колко лишения нерви и везсънни нощти се събират 1500лв?
втората операция беше чрез здравна каса и ми взе 100лв
качвам снимки след нея
Отговори с цитат
  #196  
Стар 11th September 2010, 18:06
tanyje tanyje не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Честно казано на нейно място и аз не бих се оперирала, но Тя така е решила за себе си и сега е доволна и щастлива. Доктора й е поел ангажимент и го е изпълнил (а не влошил състоянието).



Доктора е поел ангажимент за скъсяване и повдигане на нос,а е направил точно обратното както се вижда на снимките,преди носа ми беше леко чип а сега сочи пода;следователно е влошил състоянето.
Отговори с цитат
  #197  
Стар 11th September 2010, 19:16
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Ами ... нямам какво да кажа!
Отговори с цитат
  #198  
Стар 17th September 2010, 15:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanyje
Доктора е поел ангажимент за скъсяване и повдигане на нос,а е направил точно обратното както се вижда на снимките,преди носа ми беше леко чип а сега сочи пода;следователно е влошил състоянето.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #199  
Стар 27th November 2010, 01:06
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране Re: blagodaria

Цитирай:
Първоначално написано от hippo
prochetoh, 62 stranici i popadnah na sisiatanasova!
май съм Сиси Апостолова , и наистина не съм доволна имам не толкова хубав връх на носа , клумнал и топчест . Ако това искате ..направете си колкото искате операции .

МАРУЛКЕ ..ДА ТЕ РАЗСМЕЯ ОЩЕ ВЕДНЪЖ АКО ИСКАШ , А ИВАН ЩОТО НЕ МУ ЛИПСВАТ МИ ПИШЕ ВСЕКИ ДЕН В СКАЙП , МОРТИША ...КЪДЕ МЕ ВИДЯ БЕ МАДАМ ))
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #200  
Стар 19th January 2011, 19:43
bobi_33_F bobi_33_F не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране отосно tanyje

Много съжалявам за резултата,който не те удовлетворява,предполагам какви негативни емоции е трябвало да прежевееш,аз недоумявам защо изобщо си пожелала корекция,лицето ти е с чудесни пропорции.
Аз иамх гърбица и се подложих на риноплстика при Джамбазов,но резултата беше перфектен,на постамент го поставям този доктор.Секретарка съм и визията е важна за мен.Вниманието ,което ми засвидетелсва мъжкия пол е повече от необходимото и това ми показва,че не съм направила грешна стъпка.
Дано имаш сили да си върнеш самочувствието!
Успех!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: доцДжамбазовнедоволниилиняматакива
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:42.