IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 5th April 2009, 16:46
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

а, ми ти си длъжен да се интересуваш,какво ти слага и как се казва,и да си получиш съответния отговор.Те лекарите може да си те работят,както си искат ако не си заинтересуван достатъчно.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 5th April 2009, 19:45
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Дани, то вярно, че си длъжен за самия себе си да се интересуваш, ама вече малко натам клони, че едва ли не си длъжен да знаеш колкото един пластичен хирург, за да си сигурен какво ти правят.Веднага ми изниква в главата примера за бразилски гел, нямам спомен кой доктор го слагаше, но така и не даде обяснение на нито една пациентка какво аджеба му е съдържанието на тоя бразилски гел
Отговори с цитат
  #43  
Стар 5th April 2009, 20:23
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Дани, то вярно, че си длъжен за самия себе си да се интересуваш, ама вече малко натам клони, че едва ли не си длъжен да знаеш колкото един пластичен хирург, за да си сигурен какво ти правят.Веднага ми изниква в главата примера за бразилски гел, нямам спомен кой доктор го слагаше, но така и не даде обяснение на нито една пациентка какво аджеба му е съдържанието на тоя бразилски гел
Много си права,затова казах,че трябва да се интересуваш много,надушат ли те,че си будала и нищо не разбираш спукана ти е работата.Така стоят нещата,колкото и жалко да звучи.
Аз съм толкова нахална,като си правя нещо,че имам чуството че ще ме изгонят чак от кабинета,питам разпитвам докато не съм сигурна,и пак ми се случва да ме прецакат.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 5th April 2009, 20:28
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DANIS
имам чуството че ще ме изгонят чак от кабинета,питам разпитвам докато не съм сигурна....
Същата работа съм и аз...То са първо въпроси, после монолози, оттам диалози, после дискусии, накрая спорове ...(евентуално )Но зорко следя дали док няма да се измъкне даже за няколко секунди от кабинета уж по работа и секретарката му да го викне "спешно" след малко... Знам, че това случи ли ми се... начи съм прекалила...
Отговори с цитат
  #45  
Стар 5th April 2009, 20:33
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Дани, то вярно, че си длъжен за самия себе си да се интересуваш, ама вече малко натам клони, че едва ли не си длъжен да знаеш колкото един пластичен хирург, за да си сигурен какво ти правят.Веднага ми изниква в главата примера за бразилски гел, нямам спомен кой доктор го слагаше, но така и не даде обяснение на нито една пациентка какво аджеба му е съдържанието на тоя бразилски гел
Бразилски гел = силикон
Отговори с цитат
  #46  
Стар 5th April 2009, 20:46
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не е силикон, а хидрогел, ама това не го знам от отговора на въпросния доктор към някоя пациентка, а от потребителка тук, на която работата й е такава, че да разбира от филъри.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 5th April 2009, 21:04
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Бояджиев така казал на една пациентка ( че е силикон ).
Отговори с цитат
  #48  
Стар 5th April 2009, 21:22
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Странно, тук Диастема е писала, че е хидрогел, доколкото си спомням и Мена беше споменавала същото... а има и потребителка, която е видяла някакъв сертификат, даден й от Николай Георгиев... ама най- показателно ми е това, че пишат, че е резорбируем... ако е така, със сигурност не е силикон...
Отговори с цитат
  #49  
Стар 5th April 2009, 21:36
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
... ама най- показателно ми е това, че пишат, че е резорбируем...
Една позната спомена, че е слагала при Н.Георгиев и ефекта бил за ок.3-4 месеца. Не я разпитвах подробности, но явно наистина е резорбируем.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 5th April 2009, 22:02
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

мойте устни доста спаднаха , дори до старото състояние , и незнам ко да правя .Много съм нещастна !
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: уголемяванвенаустните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:38.