IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd March 2011, 23:37
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
Question Ринопластика при доктор Асен Асенов

здравейте!започвам нова тема с оглед на това да събера повече информация и снимки от ринопластики на въпросния лекар.ще бъда благодарна на тези,които се включат с адекватни отговори,за да обсъдимкато за начало на сюжета на тази евентуална бъдеща дискусия,бих поставила въпроса:някой оперирал ли се е при него и какви са впечатлинията ви?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th August 2011, 20:57
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Не мога да повярвам,че никой не се е оперирал при този лекар....Никакво развитие няма по темата-ужас!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th August 2011, 20:59
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

http://www.mbal.net/main.php?module=...view&inf_id=85
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th August 2011, 12:06
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

аз щях да се оперирам при него миналата година,говорихме по телефона,като се прибера да му се обадя,при него не се чака много,щеше да ме оперира веднага ,но после се свързах с едно момиче от форума ,което се беше оперирало при Йорданов ,а имаше дата за операция при Джамбазов и така отидох на нейното място.За Йорданов много се колебаех,виждала съм снимки нс момичета с много хубави нослета,но след постовете на Ultra се отказах.Има едно момиче Tanye,нейна приятелка се е оперирала при Асенов,много хубаво носле и е направил
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th August 2011, 15:12
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI Виж мнението
аз щях да се оперирам при него миналата година,говорихме по телефона,като се прибера да му се обадя,при него не се чака много,щеше да ме оперира веднага ,но после се свързах с едно момиче от форума ,което се беше оперирало при Йорданов ,а имаше дата за операция при Джамбазов и така отидох на нейното място.За Йорданов много се колебаех,виждала съм снимки нс момичета с много хубави нослета,но след постовете на Ultra се отказах.Има едно момиче Tanye,нейна приятелка се е оперирала при Асенов,много хубаво носле и е направил
Здравей!Не можеш да си представиш,колко много се зарадвах като видях,че си ми отговорила.)Аз ще се срещна с Асенов на 15.08 или 16.08,за да поговорим и ако почувствам,че той е моят човек-скачам в боя.Ще действам интуитивно!Имаш ли някакви координати на това момиче,за да се свържа с нея и тя да ми даде малко повече яснота по въпроса?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th August 2011, 17:06
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Виж тук http://www.tialoto.bg/forum/showthre...?t=7052&page=3 едно мнение, но пак е нещо, поне можеш да се свържеш с buba-77 за подробности
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th August 2011, 17:56
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inspiration Виж мнението
Виж тук http://www.tialoto.bg/forum/showthre...?t=7052&page=3 едно мнение, но пак е нещо, поне можеш да се свържеш с buba-77 за подробности
Благодаря ти скъпа моя!)Това мнение го четох и отдавна писах на мацката,но тя явно не влиза тук.Никой друг дори не е чувал за Асенов,а той е много кадърен и упорит.Ще се срещна аз с него при всички положения.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th August 2011, 18:19
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране

Титик,това момиче Tanye,e писала в темата за пострадали от Джамбазов,ще ти пратя скайпа и на лични
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th August 2011, 18:38
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI Виж мнението
Титик,това момиче Tanye,e писала в темата за пострадали от Джамбазов,ще ти пратя скайпа и на лични
Благодаря!)
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th August 2011, 08:39
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Tytik - Всъщност от къде научи за д-р Асен Асенов, виждала ли си нослета, които е правил?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:20.