IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th April 2013, 12:06
em_goko em_goko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 8
По подразбиране За разстоянието между гърдите

Здравейте момичета,

аз вече повече от месец имам нови придобивки, на които много им се радвам. Операцията си я правих при доц. Тепавичарова, и тя наистина се справи страхотно. Аз преди операцията носех сутиен нещо от типа ААА /т.е. не равно, а най-равното възможно/, а сега съм с В. Аз целях максимално естествена визия и да не са големи, но сега най ме дразни растоянието между гърдите. Това на консултацията хич и не се сетих да питам, за съжаление. В момента е около 2,5 см, а при вас как е? Това с по-големи импланти би ли се променило? Гледам, че имам момичета с двойно по-големи, при които също се има разстояние. т.е. те не започват от центъра.

Според вас, ако по-натътак реша да увелича кубика, това ще помогне ли? или според вас докторите се застраховат и за това така ги правят.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th April 2013, 14:02
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от em_goko Виж мнението
Здравейте момичета,

аз вече повече от месец имам нови придобивки, на които много им се радвам. Операцията си я правих при доц. Тепавичарова, и тя наистина се справи страхотно. Аз преди операцията носех сутиен нещо от типа ААА /т.е. не равно, а най-равното възможно/, а сега съм с В. Аз целях максимално естествена визия и да не са големи, но сега най ме дразни растоянието между гърдите. Това на консултацията хич и не се сетих да питам, за съжаление. В момента е около 2,5 см, а при вас как е? Това с по-големи импланти би ли се променило? Гледам, че имам момичета с двойно по-големи, при които също се има разстояние. т.е. те не започват от центъра.

Според вас, ако по-натътак реша да увелича кубика, това ще помогне ли? или според вас докторите се застраховат и за това така ги правят.
има доста информирани мацки тук /аз лично не съм от тях / но тъй като имам и аз голямо разстояние между гърдите по принцип ще споделя какво ми каза Стоянов ... обясни ми , че и след мамото ще си го имам , което ме кара да си мисля , че е много индивидуално и е до физика ..
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th April 2013, 14:52
Аватара на Villi777
Villi777 Villi777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Аз също имам разстояние, според мен си е до анатомия.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th April 2013, 17:22
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Абсолютно си е до анатомия. Ако прочетеш малко от другите теми (и то от тия дни) ще ти стане ясно.
Еee, em_goko, сложи снимки поне за малко, молим те.

Последно редактирано от ina.ina : 15th April 2013 на 17:36
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th April 2013, 18:26
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Това заглавие на темата така ми боде очите, направо изтрещявам!

Така.... сега за разстоянието:

1. Гръдният мускул при всеки е различно захванат за гръдната кост и когато разстоянието между гърдите е голямо има опасност при отлепването му да се стигне до симмастия.

2. Погрешно избрани импланти, които не отговарят на анатомичните особености и правят разстоянието по-голямо.


Кое се е получило при теб ние няма как да ти кажем

Последно редактирано от lily.ana : 15th April 2013 на 18:40
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th April 2013, 18:29
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Аз съм доволна от моето разстояние между гърдите.
Ако имате широк гръден кош /както в моя случай/ и ако гръдният мускул го позволява, без да има риск от получаване на симмастия в последствие, хубаво би било да изберете импланти с по-широка основа. Разстоянието между гърдите зависи по скоро от параметрите на имплантите, отколкото от самата кубатура.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th April 2013, 20:13
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Разстоянието е до анатомия. Мен Стоянов на консултацията преди операцията ме предупреди, че ще имам разстояние, но мен това ме устройва. Аз лично харесвам гърди с повечко разстояние...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th April 2013, 21:12
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

болната ми тема!!!
"Оревах" света за минимално разстояние,а сега си "вкарвам филми".Доктора ми ме успокои,че няма симмастия,но аз си се панирам.
Да,комплексен фактор,но преди всичко е до анатомия и впоследствие и импланти с по-голяма основа,мисля
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th April 2013, 21:53
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението

2. Погрешно избрани импланти, които не отговарят на анатомичните особености и правят разстоянието по-голямо.


Кое се е получило при теб ние няма как да ти кажем
С цялото ми уважение към доцентката, всеизвестно е, че не обича риска. Най-вероятно е преценила анатомията ти правилно. Но аз лично не изключвам и варианта за неправилно подбрани импланти. Можеше да сложи по-лазлани и пак да постигнете чашка В.
Жбаче ние няма как да знаем. Само специалест може да се изкаже какъв е случая.
Защо не се консултираш с друг хирург? Поне да знаеш дали при корекция може да коригираш разстоянието ила да си мирясаш, че е до анатомия.

И аз съм с голямо разстояние поради анатомията ми, но на мен ми харесва, много ми е секси.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th April 2013, 15:11
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
Smile

Аз съм оперирана от Тепавичарова (преди 8 години), с твоите стартови параметри съм, имплантите са 255 сс. И аз имам около 2-2-.5 см разстояние между гърдите и в началото и мен ме притесняваше, защото си въобразявах - заради снимките на голи хубавици в дамските списания и нета - че хубавият бюст няма такова разстояние, че винаги едва ли не едната цициа е залепена за другата. Обаче реалността е друга, всички цици имат разстояние, а уж нямат само жените с огромните виснали цици (и те го имат, обаче от "огромност" не се вижда, покрито е).

С годините след операцията (вече съм на 46 и все още не съм в менопауза) от чашка С станах чашка Д и изглеждат още по-естествени - а твоята чашка също е С, просто си още на първите спедоперационни сутиени, те имат цел да притискати затова си Д. Когато съм със сутиен, разстоянието е максимум 1 см.

За да си преставиш образно кое е по-красиво: със или без разстояние, е достатъчно да погледнеш деколтетата на Галена и Илиана Раева от журито на Денсинг старс. И двете са пищни. но на Галена разделените кълба определено изглежда по-добре.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заразстояниетомеждугърдите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:43.